Що таке архів в Instagram, як його знайти і розархівувати фото

Архівація у Инстаграме – функція збереження фото і відео, тимчасових Історій. З її допомогою можна відновити раніше прибраний контент, скачати знімки і навіть каруселі публікацій. Щоб розархівувати фото в Инстаграме, потрібно заздалегідь вказати в параметрах: Зберігати в Архів.

Що таке архівація в Instagram

Щоб заархівувати публікації або Історію, користувач повинен натиснути над знімком: «Відправити в Архів».

Що таке Архівація в Instagram»: збереження фотографій, відео і Stories в окремому розділі, недоступному для відвідувачів і передплатників.

Подивитися Архів в Инстаграме може тільки власник сторінки. Розділ знаходиться у верхній панелі, поряд з нікнеймом облікового запису і меню «Налаштування». Розділений на дві категорії: для Публікацій та Історій. Переходячи, власник облікового запису вказує, який тип даних йому необхідний.

Що таке архів в Instagram, як його знайти і розархівувати фото

Основні функції архіву Історій і публікацій в Instagram:

 • приховувати фото і відео від сторонніх. Відправивши до Архіву, власник сторінки блокує доступ до перегляду, коментування та оцінці;
 • повернути фото для повторного розміщення. При цьому, дата первинної публікації збережена;
 • функція «Видалити». Пост з Архіву можна назавжди видалити;
 • додати в Актуальне. В Історії додають фотографії, які раніше були опубліковані і додані в Архів.

Простіше: персональний розділ для власника сторінки, куди він може відправити нецікаві або невідповідні знімки. Допомагає при плануванні стрічки і складанні постів в єдиному стилі.

Де знаходиться і як знайти Архів в Инстаграме

Розділ розташований на верхній панелі, переходячи з Стрічки новин на свою сторінку. Ікона виконана у вигляді годинника, переходячи в яку, відкривається два розділу: з Історіями та постами.

У першому випадку, Stories додаються, якщо користувач вказав це в параметрах: Додаткові параметри – Зберігати в Архів.

Що таке архів в Instagram, як його знайти і розархівувати фото

У другому: власник облікового запису повинен власноруч переміщати вибрані записи. Зайти в Архів Instagram можна тільки з мобільної версії. На ПК недоступні ні збережені публікації, ні Архів.

Де знаходиться Архів та як його знайти в Instagram:

 1. Відкрити мобільний додаток Instagram.
 2. Перейти на свою сторінку – зверху значок з годинником.Що таке архів в Instagram, як його знайти і розархівувати фото
 3. Натиснути по ньому – перейти в Архів публікацій.
Читайте також:
Ніки для Инстаграма англійською для дівчат і хлопців з перекладом на російську: популярні і красиві

Якщо в розділі немає фотографій і відео – затиснути зверху стрілочку з випадаючим меню. З’явиться вибір між Історіями і постами.

Щоб збережуть всі зроблені Історії і додавати їх в Актуальне:

 1. В Архіві натиснути на шестірню, у правому верхньому куті.
 2. Додаткові можливості Налаштування.Що таке архів в Instagram, як його знайти і розархівувати фото
 3. Перемістити вказівник миші на «Зберігати в Архів».

Тепер, всі зроблені Stories будуть доступні і розділені по датах. Створюючи Актуальне, користувач вибирає з раніше опублікованих Історій.

При розміщенні вказують: додавати нову фотографію або відео, вона також зберігається в Архіві. Тобто, прибравши Stories з Актуального, його можна заново знайти в заархівованих знімках.

Як архівувати фото, відео та Історії

Щоб додати якої медиафайл в Архів, користувач повинен:

 1. Відкрити публікацію на своїй сторінці натиснути три точки зверху.
 2. У випадаючому меню: «Архівувати».

Що таке архів в Instagram, як його знайти і розархівувати фото

Після, можна переглянути архівні фото перейшовши у відповідний розділ. Знайти архів з заздалегідь архівованими фото в Инстаграме простіше по датах і знімку, який був доданий.

За допомогою такої функції, в пам’яті облікового запису зберігаються фотографії строком більше одного року. Повернути архівні фото в Инстаграме можливо в будь-який момент, коли користувач захоче урізноманітнити Стрічку.

Публікації додаються по датах їх розміщення. Тобто, якщо власник облікового запису архивировал всю Стрічку, а після розміщував нові записи – разархивированный пост буде останнім у списку. Через Архів можна очистити Стрічку повністю, відправивши всі записи на збереження. Це один із способів, як не закривати сторінку, а лише прибрати непотрібні публікації.

У налаштуваннях Історії доступно два параметра: зберігати в Архів і на смартфона. Але всі публікації, які раніше не були відзначені як архівуються, додані розділ не будуть. Їх не можна відновити або знайти в Архіві Инстаграма.

В Архів можна додати:

 • фотографії. Публікації з Стрічки з описом, геолокацією і коментарями;
 • Stories. Будь-які записи: починаючи від цілого набору коротких відео і закінчуючи зображеннями;
 • відео. Незалежно від тривалості та якості;
 • каруселі. Фото та відео альбоми, які були додані на сторінку.

При архівуванні зберігаються лайки і коментарі. Але інформація з статистики буде загублена. Відновлюючи архівні фото в Инстаграме, інформація про кількість раніше переглянули видаляється.

Як витягнути з Архіву

Є два способи, як повернути публікації з Архіву: відновити через стандартну функцію або отримати rar-папку на комп’ютер. В останньому випадку, користувач одержить не тільки приховані знімки і відео, але і інформацію про свої дії облікового запису, опис у текстовому форматі, відомості про коментарях. Отримані медіафайли можна заново опублікувати в соціальній мережі, але без опису, позначок тощо.

Зі смартфона працювати з Архівом простіше: функція вважається стандартною на нових версіях Instagram. Якщо розділ не з’явився, значить потрібно оновити додаток через офіційні магазини контенту: Play Market або iTunes.

Щоб витягнути фото з Архіву:

 1. Натиснути на іконку з годинником – вибрати розділ: Історії або Публікації.
 2. Вибрати знімок – перейти до посту.Що таке архів в Instagram, як його знайти і розархівувати фото
 3. Натиснути три точки зверху – Показати в профілі.
Читайте також:
Політики в Instagram: нюанси створення іміджу

Тепер запис з’явиться у розділі «Публікації», також будуть відновлені раніше залишені коментарі та відмітки «Мені подобається».

Для Stories запропоновані інші функції: поділитися записом заново, додати публікацію Стрічки. Тимчасові запису додають в Актуальне, просувають і видаляють, якщо в них немає необхідності.

На телефоні

Щоб подивитися Архів Сторіс в Инстаграме, потрібно перейти в розділ «Історії». Файли розташовані по датам: від перших до нещодавно опублікованими. Ті, які вже були додані в Актуальне, відзначені синім прапорцем.

Інструкція, як розархівувати фото через телефон:

 1. Вибрати фотографію в розділі – знизу функція «Поділитися».
 2. Опублікувати запис заново.Що таке архів в Instagram, як його знайти і розархівувати фото

Знімок або відео можна зберегти на смартфон: натиснути три точки знизу – Зберегти фото/відео. Прибрати фото з Архіву Инстаграма також просто: у випадаючому додатковому меню вказати «Видалити». Відновити такий файл буде неможливо, навіть через папку RAR на комп’ютер.

При повторній публікації фотографія з’явиться з новою датою. Кількість переглядів і статистика минулого періоду буде недоступна.

Запис можна переопубликовать, використовуючи: Додати в Стрічку. З’явиться редагування, додавання опису та геолокації. Запис залишиться в розділі «Історій», звідки її можна заново опублікувати і в Stories.

Збережені фотографії також додають у «Актуальне»: перейти в уже створене – Редагувати – вибрати фотографії. Або «Створити нові закріплені Історії» — додати з вже існуючих фото.

З комп’ютера

Розділ доступний тільки з мобільної версії, тому щоб подивитися Архів в Инстаграме з комп’ютера потрібно або завантажити емулятор, або скористатися скачуванням даних.

Останній варіант призначений для отримання всіх даних щодо облікового запису. Фотографії та інформація будуть передані власнику сторінки на прикріплений адресу електронної пошти.

Читайте також:
Гіф (GIF) в Instagram

Щоб отримати архів з даними на email:

 1. Зайти в профіль Instagram з комп’ютерної версії.
 2. Натиснути «Редагувати профіль» — Завантаження даних.Що таке архів в Instagram, як його знайти і розархівувати фото
 3. Вказати свою адресу електронної пошти – дочекатися відповіді на запит.

Офіційне співтовариство дасть відповідь протягом декількох хвилин. У повідомленні буде зазначено термін, за який формується та відправляється Архів. Користувачеві доведеться почекати від півгодини до 24-х годин. Швидкість підготовки залежить від обсягу даних, які були розміщені в записі, а також від їх давності.

З виходом операційної системи Android можна використовувати всі ті ж функції, що і на смартфоні.

Інструкція, як відновити фото в Історію і Стрічку з емулятора:

 1. Завантажити та встановити Memu або Bluestacks.
 2. Авторизуватися в Google Account – встановити Instagram.
 3. У соціальній мережі ввести дані свого облікового запису – перейти в профіль.
 4. Вибрати, як в мобільній версії «Архів».

Подальші дії такі ж, як і на телефоні. Недолік емуляторів лише в тому, що додавати нові фотографії або робити Stories без підключення до камери не можна.

Труднощі і проблеми при архівації та розархівації

Якщо користувач не оновив додаток, функція «Архівувати» не з’явиться.

Причини, чому Instagram не отримав нову версію:

 • застаріле програмне забезпечення смартфона. Перейти в «Налаштування» телефону – Про пристрої – Оновлення ПЗ;
 • відсутність локалізація або для обраного регіону ще не було нових версій;
 • технічний збій або несправність. Потрібно видалити і встановити заново Instagram.

Подивитися Архів з телефону не вийде, якщо власник облікового запису видаляв, а не приховував фотографії. На відміну від стандартної очищення Стрічки від знімків і відео, функція архівації просто виключає публікацію зі списку доступних. Отримати доступ до віддалених фотографій не можна, навіть після прямого звернення в Instagram.

Що таке архів в Instagram, як його знайти і розархівувати фото

Разархивировав фото в Instagram, користувач більше не зможе редагувати опис. Переходячи до публікації, доступно тільки два варіанти: або Видалити Показати в профілі.

Такий знімок можна зберегти і переопубликовать. З Stories простіше: їх розміщують заново, скачують і публікують у Стрічці. Архівація – зручний і простий спосіб, як захистити інформацію про себе від сторонніх і не втратити цікаві фотографії.

Моя довідка - Корисні поради