Що робити, якщо зламали Instagram: як відновити обліковий запис, якщо поміняли пошту

Що робити якщо зламали instagram – питання, вирішення якого потрібно терміново кожному, хто зіткнувся з цією проблемою. Причина подібної важливості заснована на тому, що одночасно зі сторінкою людина втрачає листування, особисті фото, інформацію. Шахраї постійно займаються зломом. Тому потрібно розуміти, як відновити профіль. У статті розповідається про найбільш результативних схемах дії.

Що робити, якщо зламали Instagram: як відновити обліковий запис, якщо поміняли поштуЩо робити, якщо зламали Instagram: як відновити обліковий запис, якщо поміняли пошту

Зламали акаунт Instagram. Що робити?

Після злому хакери вимагають гроші. Якщо це сталося, не потрібно задовольняти їхні бажання. Це не вирішення проблеми. Гроші забираються, а доступ не надається.

Серед інших неприємних наслідків зазначаються такі дії. Злочинці забирають гроші і перестають виходити на зв’язок. Деякі при захопленні профілю видаляють його. Просять гроші, отримують, а сторінка вже зникла.

Спробуйте вирішити проблему самостійно

Щоб уникнути подібних неприємностей, варто спробувати вирішити проблему самостійно. Зломщики змінюють ім’я облікового запису та пароль. В даній ситуації потрібно провести маніпуляції:

 1. Натискається кнопка Допомогу.
 2. Вказується нікнейм або пошта.
 3. Якщо логін змінили, можна використовувати функцію відправки скрін.
 4. Далі потрібно почекати активації стрілки.
 5. Натискається рядок з додатковою допомогою.

Після цього необхідно прописати причину відновлення. Слід позначити злом і відразу відправити запит. Через відносно короткий час можна отримати відповідь. Запитують додаткові відомості, просять зробити фото з кодом. Необхідно переслати особисті документи.

Зламали Instagram + електронну пошту

Якщо зломщики змінюють код доступу до сторінки, порушують роботи прив’язаного поштової скриньки, вирішити проблему можна буде лише через звернення в підтримку. Вирішуючи питання, що робити, коли зламали instagram, доведеться надавати багато даних. Що потребує часових витрат.

Читайте також:
Як викласти фото в повному розмірі в Instagram без білого фону

Що робити, якщо зламали Instagram: як відновити обліковий запис, якщо поміняли поштуЩо робити, якщо зламали Instagram: як відновити обліковий запис, якщо поміняли пошту

Щоб уникнути цього, слід простежити за тим, щоб паролі були різними. Можна спробувати відновити доступ за допомогою телефону або соціальної мережі Фейсбук. Якщо дані маніпуляції не дали результату, доведеться звертатися до професійних хакерів. Мова йде про фахівців, які займаються законними зломами.

Як зрозуміти, що у вас зламали Instagram?

Перед тим як зробити настільки серйозні і складні заходи, потрібно бути впевненими, що перебої з роботою соціальної мережі не вважається результатом звичних збоїв. У першу чергу потрібно зрозуміти, що на роботу соцмережі не поширюється зона блокування трафіку. Зрозуміти, що обліковий запис зламано, легко. Потрібно придивитися до таких ознаками:

 • Змінився код доступу, що проявляється відсутністю можливості залогуватися в фотосети;
 • З’явилися публікації, які зроблені іншими особами;
 • Пропали листування;
 • Виявлені дивні місця локації, в історії активності відображаються інші гаджети;
 • Обліковий запис заблокований або видалена.

Якщо спостерігається така ситуація, варто відразу поміняти пароль. При відсутності такої можливості, потрібно звернутися в підтримку.

Як застерегти себе від злому?

Що робити, якщо зламали Instagram: як відновити обліковий запис, якщо поміняли поштуЩо робити, якщо зламали Instagram: як відновити обліковий запис, якщо поміняли пошту

На підставі сказаного вище стає зрозуміло, що відновити обліковий запис після злому складно. Щоб не витрачати час на очікування усунення збою, слід максимально убезпечити себе. Існує чимало варіантів, як досягти цієї мети. Кожен спосіб представлений більш докладно.

Складний пароль

Незважаючи на очевидність цього правила, необхідна висока складність коду доступу. При складанні комбінації варто використати прописні і малі літери. Оптимального результату можна досягти при використанні цифр, знаків пунктуації. Категорично заборонено складати пароль з дати народження або імені чоловіка і партнера.

Для кожної соціальної мережі потрібно використовувати свій власний код. У телефонах рекомендується використовувати спеціальні програми, які призначені для запам’ятовування пароля. Вони звільняють від необхідності запам’ятовувати пароль, але нічого не гарантують.

Читайте також:
Хештеги для просування в Instagram

Потрібно скласти дві або три комбінації досить складного пароля з невеликими варіаціями. Це допоможе при необхідності підібрати втрачений код. Всі коди рекомендується зберігати в закритому місці і бажано поміняти пошту, якщо вона ненадійна.

Двофакторна ідентифікація

Подібна функція була представлена вперше вже давно. Але мало, хто її використовує. Не варто нехтувати їй. Бажано для ефективного захисту профілю активувати опцію вводити спеціальний код при кожній авторизації. Дане правило дотримується при здійсненні входу з нового гаджета. Завдяки цьому обліковий запис буде набагато складніше зламати.

Фішинг

Однією з найпоширеніших причин вважається стандартна неуважність власника сторінки. Вони «попадаються» на популярні фішингові листи, що надсилаються від імені инсты. Суть обману полягає у виконанні таких дій:

 1. На пошту приходить лист.
 2. Людина відкриває його і клікає на посилання.
 3. Спрацьовує програма, яка зчитує дані користувача.

Щоб не зіткнутися з подібними проблемами, варто знати, як правильно розпізнавати листи-фишинги. Після переходу за посиланням потрібно перевірити адресу порталу. Якщо це не Instagram.com, можна судити про злом і про те, що шахраї змінили пошту.

Прив’яжіть до Инстаграму номер телефону і Facebook

Оптимального рівня захисту можна добитися після здійснення даної операції. Суть такого захисту полягає в тому, що при спробі увійти в акаунт сторонній, програма зажадає додаткову авторизацію через СМС. Це важливо, потрібно нагадувати пароль.

Для активації даної опції в инстаграме і для вирішення, як повернути доступ, потрібно діяти таким способом:

 • Відкривається сторінка через натискання іконки з чоловічком внизу;
 • Далі слід натиснути на три лінії або три крапки;
 • В розділі з налаштуваннями слід вибрати пункт Безпеку;
 • Вибирається рядок із захистом – через СМС;
 • Натискається кнопка Почати;
 • На смартфоні буде показаний код підтвердження, його слід ввести;
 • Коли все готово, протягом години активується опція Готово.
Читайте також:
Як подивитися статистику в Инстаграме на Андроїд?

В результаті збирається та зберігається перелік кодів, призначених для швидкого відновлення. Можна використовувати інший метод захисту доступу. Він полягає у використанні спеціального додатка для проведення двофакторної захисту. Це надійний метод огорожі профілю користувача від злому.

Підводячи підсумки

Облікові записи в instagram досить часто зламують. Причин подібної неприємності у тебе багато. Введення ненадійного пароля, використання незахищеної мережі, відсутність антивірусів. Якщо спостерігається проблема, варто використовувати представлені у статті рекомендації. Це допоможе не тільки відновити зламаний аккаунт, але ще більш суттєво захистити профіль. Його ніхто не зможе вкрасти.

Моя довідка - Корисні поради