Що робити якщо зламали Instagram і як його повернути назад?

Instagram користується величезною популярністю серед зірок, звичайних людей з усього світу і, на жаль, шахраїв. Кожен може стати жертвою зловмисника, незалежно від того, наскільки розкручений і популярний профіль користувача.

Саме такої неприємної теми, як втрата доступу до профілю, піде мова в цій статті. У ній ми детально розберемо, що робити, якщо зламали Instagram, і як попередити подібну ситуацію в майбутньому.

Як зрозуміти, що зламали аккаунт?

Деякі користувачі відразу можуть і не здогадатися, що їх Instagram зламали. Часто перші тривожні «дзвіночки» беруть за банальну неуважність, а даремно. Адже першою ознакою того, що доступ до вашого аккаунту перейшов в руки зловмисника, це як раз-таки неможливість зайти на свою сторінку.

Що робити якщо зламали Instagram і як його повернути назад?

Під час спроби увійти, на екрані буде висіти повідомлення про те, що ви вводите неправильний логін або пароль. Не варто переживати, якщо не вийшло зайти з першого разу. Перевірте введені дані і повторіть спробу знову.

Якщо ви впевнені на 100%, що вказуєте коректну інформацію, тоді ви стали жертвою шахраїв. Не варто відразу впадати у відчай. Хоча вони, напевно, вже встигли змінити дані для входу (а, можливо, навіть і пошту), ви, як законний власник профілю, можете відновити свої права. Це складно, досить довго, але цілком можливо.

Також хочемо попередити користувачів, що купують аккаунт в Instagram. Існує шахрайська схема, при якій проданий акаунт повертається назад до попереднього власника, щоб бути проданим повторно. Щоб не опинитися в такій неприємності, перед покупкою аккаунта ознайомтеся з особливостями покупки і способами уникнути шахраїв.

Зламали Instagram: що робити?

Обчислювати людини, який зламав ваш аккаунт, не має сенсу. В теорії, ви можете запитати у технічної підтримки IP-пристрою, з якого було здійснено злом, однак на цьому уся допомога адміністрації закінчиться. На жаль, навіть сучасні просунуті технології не скажуть вам ім’я і місце розташування шахраїв.

Отже, план дій буде наступним:

 • Дізнайтеся причину блокування облікового запису. У разі злому адміністрація може занести в бан сторінку з двох причин: безпосередньо за злом, якщо сам факт крадіжки сторінки став відомий агентам підтримки, або ж за порушення тими самими зловмисниками правил соціальної мережі. Останнє трапляється, якщо викрадений профіль використовували для масової розсилки спаму, незаконних матеріалів, образ і публікацій, які порушують регламент майданчики.
 • Після того, як точна причина була встановлена, необхідно звернутися за допомогою до технічної підтримки. Від того, як буде заповнено заяву, залежить швидкість обробки заявки і кінцевий результат. Постарайтеся вказати максимально повну інформацію про обліковий запис.
  Що робити якщо зламали Instagram і як його повернути назад?
 • Далі адміністрація розгляне вашу заяву протягом декількох годин або днів. Швидше за все, буде потрібно виконання стандартних вимог, які підтвердять, що саме ви власник сторінки. У загальних випадках потрібне чітке фото з особою і розворотом паспорта в руках, оригінали опублікованих фото (вихідні коди, які ви викладали на сайт) та інше.
 • Як написати в підтримку Instagram, щоб повернули аккаунт при зломі?

  При зверненні в технічну підтримку, тобто при безпосередньому заповненні заявки на відновлення, бажано відповісти на всі запитання з анкети. У ній містяться стандартні питання щодо особистості власника, його активності та контентного наповнення профілю. Якщо ви насправді господар сторінки, відповісти на більшість з пунктів не складе ніякої праці.

  Що робити, якщо зламали і змінили пароль і пошту?

  На жаль, якщо доступ до пошти загублений, або спочатку при реєстрації було вказано неправильну адресу, шанс відновити права на використання облікового запису прагне до нуля. Але не варто відразу впадати у відчай. Завжди можна написати звернення в технічну підтримку, прикріпити необхідні документи, і, можливо, адміністрація піде вам на зустріч і посприяє якнайшвидшому виходу з неприємної ситуації.

  Як не допустити злому облікового запису?

  Будь-яку проблему значно простіше попередити, ніж потім розбиратися з її наслідками. Стосується це і крадіжки аккаунтів в Instagram. Виконання таких заходів безпеки допоможе зберегти профіль у ваших руках, і не дасть зловмисникам жодного шансу:

 • Записуйте логіни, паролі, електронну пошту від різних ресурсів будь-яким зручним для вас способом: на аркуші, у нотатках смартфона, на ПК або в хмарі.
 • Придумуйте складні паролі, які буде важко відгадати. Не використовуйте стандартні комбінації, своє ім’я, дату народження і, тим більше, логін.
  Що робити якщо зламали Instagram і як його повернути назад?
 • При реєстрації завжди вказуйте свої СПРАВЖНІ дані. Якщо ви змінили номер телефону або адресу електронної пошти, не забудьте відв’язати їх від своєї сторінки.
 • Обов’язково підключіть двофакторну аутентифікацію. Вона передбачає підтвердження входу за допомогою коду з СМС-повідомлення.
 • Не вказуйте свої особисті дані в сторонніх додатках і в інтернет-ресурсах різного походження. Не розголошуйте свій номер, логін і пароль від Инстаграма третім особам.
 • Треба сказати, що не тільки злом може стати причиною втрати доступу до сторінки. Подробиці – в статті “Відновлення доступу до облікового запису в Инстраграм”.

  Висновок

  Головне, що знадобиться під час відновлення доступу до своєї сторінці, – це терпіння. Адміністрація завжди лояльно відноситься до користувачів, які стали жертвою зловмисників. У ваших силах посприяти техпідтримку, вказувати свої реальні дані і захищати свій профіль від злому. Удачі!

  Моя довідка - Корисні поради