Що робити, коли в IGTV в Instagram ні звуку?

IGTV – нова платформа, яка в силу своєї свіжості, все ще знаходиться в стадії допиливания і поліпшення. Можливо, саме з цим пов’язана велика кількість багів і незручностей у роботі з сервісом. Цьому є й інше передбачуване рішення – ідея в принципі сумнівна і навряд чи вигорить. Але про це судити не нам. Тому все, що я можу вам розповісти – це чому в IGTV в Instagram немає звуку, чому не вантажиться відео і як ці проблеми вирішити.

Чому в Инстаграме немає IGTV?

Взагалі, це питання не дуже поширений. І під ним можна розуміти багато. Наприклад, чому його немає в основному додатку Инсты. Але це в дусі одвічного філософського пошуку сенсу життя і бога, адже відповіді зберігаються у кого-то, недосяжного для нас. Тому ми поговоримо про те, чому у вашому додатку на домашній сторінці немає значка у формі телевізора. І відповідь елементарний – треба все-таки завантажити спеціальний додаток, після цього все автоматично зв’яжеться. Якщо цього не сталося, оновити версію Instagram. Якщо і це не допомогло, спробуйте заново встановити ИГТВ.

Що робити, коли в IGTV в Instagram ні звуку?

Чому немає звуку на IGTV?

Взагалі, з цією проблемою стикається величезна кількість користувачів. Як мені здається, це пов’язано з появою кількох останніх версіях мобільних операційних систем управляти гучністю пристрою більш розширено. Тепер люди можуть керувати звуком абсолютно різних сторін життя свого телефону або планшета.

І тому рішення проблеми лежить на поверхні. Тим не менш, істинний корінь проблеми, як і раніше, залишається для мене загадкою:

 • Відкриваємо будь-яке відео.
 • Проводимо вниз, щоб прибрати вкладки з розділами сервісу.
 • Використовуючи клавіші пристрою, додаємо звук.
 • Що робити, коли в IGTV в Instagram ні звуку?

  В інших місцях програми це не спрацює. Обов’язкова умова – ви повинні відкрити ролик на весь екран, і вже після цього намагатися розібратися зі звуком, в іншому випадку гучність так і не з’являється.

  Однак, не варто скидати з рахунків і цілком стандартні проблеми: поганий інтернет, зламаний девайс, баги операційної системи і беззвучність самого відео. Найчастіше саме із-за цих пунктів нема звуку.

  Чому на IGTV не завантажується відео? І як це виправити

  Знову ж таки, питання, чому на IGTV не завантажується відео, є два трактування: ви не можете подивитися ролик або не можете його залити в свій профіль. З першим зазвичай проблем не виникає – не може бути звуку, але зображення йде завжди. Якщо ж у вас виникли проблеми, їх причина або в програмній частині пристрою, або в поганому інтернет-з’єднанні.

  А ось в проблемах з додаванням відео в своїй профіль винен сам сервіс. ИГТВ дуже примхливий в плані формату і дозволу самого відеоролика і обкладинки до нього. І вимоги наступні: дозвіл обкладинки 420 х 654 px, ролика – мінімум 720р. Причому орієнтація його обов’язково має бути вертикальною із співвідношенням сторін 9:16.

  Поширені помилки в IGTV

  Що робити, коли в IGTV в Instagram ні звуку?

  Великі вимоги висуває додаток до контенту. І немає б чіплятися до змісту, вони вимагають лише чіткого дотримання розміру ролика. І головна помилка користувачів – йти в цю соціальну мережу без контенту, який підходить для публікації. Тому зверніть увагу на вирішення своїх роликів, інакше його просто не вийде залити.

  Іншою помилкою буде вкладати дуже багато інформації в опис. Його навряд чи хтось прочитає, так що, не потрібно витрачати сили на це, краще зверніть увагу на контент.

  До речі, про контент. Не потрібно думати, що Instagram ТВ – дурниця, і відео туди можна заливати будь-якої якості і змісту. Це не приверне ні передплатників, ні, тим більше, покупців. Зрозуміло, якщо мова йде про вашому особистому профілі, ви можете робити що завгодно, але ганьбитися нікому не подобається.

  І найголовнішою помилкою стане покладання занадто великих надій на новий сервіс. Він занадто молодий, щоб принести вам величезний охоплення, і дуже дивний, щоб скласти відчутну конкуренцію Ютубу. І коли я кажу «дивний» я маю на увазі все – починаючи інтерфейсом і закінчуючи цими суворими вимогами до відео.

  Висновок

  Чому в IGTV в Instagram ні звуку? А відео чому не вантажиться? А куди пропали мої честь і гідність після завантаження того відео в огидному якості? Новий сервіс викликає дуже багато питань. І контентмейкеры і глядачі знаходяться в подиві від нововведення. Мало хто визнає Instagram ТБ як нову класну відео-майданчик, однак, не варто скидати її з рахунків. Зрештою, це ще одне місце, в якому ви можете збільшити свою аудиторію. До того ж, якщо сервіс розкрутиться, ви будете одними з перших і найбільш популярних користувачів IGTV.

  Моя довідка - Корисні поради