Що робити коли Instagram пише: підозріла спроба входу

У соціальній мережі Instagram встановлені параметри безпеки та конфіденційності. Якщо до облікового запису намагається отримати доступ не власник – система видасть помилку.

Буває, що повідомлення вискакує при зміні телефону або в разі, коли власник змінив тип пристрою. Щоб прибрати підозрілу попутку входу в Инстаграме, потрібно визначити причину.

Чому виникає проблема з входом

Підозріла спроба входу в Instagram виникає, якщо користувач увійшов з іншого пристрою, на сторінці намагається підключитися або інший користувачів змінена геолокація. Повідомлення може пропасти після підтвердження даних або «викинути» власника облікового запису на головну.

Причини, чому Instagram пише: «Незвичайна спроба входу»:

 • сервіси анонімного доступу. Користувач повинен вимкнути програми по зміні географічного положення;
 • помилки всередині соціальної мережі. Впливають не тільки на можливість авторизації, але і взаємодія з обліковим записом;
 • автоматизовані сервіси для роботи з Instagram.

Що робити коли Instagram пише: підозріла спроба входу

Простий спосіб, як позбутися помилки перейти на передачу мобільних даних. Нерідко мобільні оператори використовують локацію іншого регіону, щоб підключати користувачів до Інтернету.

При роботі через домашній Wi-Fi, Instagram видасть «Підозріла спроба входу» прибрати яку не можна через будь-який пристрій.

Як увійти з телефону

Перше, що повинен зробити користувач – спробувати підтвердити свої дані. При оповіщенні з’являється два варіанти відновлення доступу: за адресою електронної пошти і номер телефону.

Як повернути доступ до сторінки:

 1. Ввести дані для входу в обліковий запис на мобільному додатку.
 2. При виникненні повідомлення: вибрати спосіб отримання даних.
 3. Почекати, коли прийде відповідне повідомлення.Що робити коли Instagram пише: підозріла спроба входу
 4. Ввести код, зазначений в листі і підтвердити вхід.
Читайте також:
Як зламати чужий рахунок Instagram: наскільки це реально

Найчастіше, користувачі використовують номер для отримання доступу. Перш ніж використовувати такий спосіб, потрібно перевірити рівень сигналу і налаштування смартфона.

Повідомлення може не прийти, якщо власник облікового запису не вказував його при реєстрації. На email повідомлення приходить відразу ж, як тільки запит на отримання коду був відправлений.

Вхід через браузерну версію

Через веб-версію Инстаграма проблема «Підозріла спроба входу» виникає часто. Це пов’язано з тим, що на мобільному пристрої, користувачеві може бути присвоєний іншій IP, з іншого геолокацією.

Інструкція, як зайти через комп’ютер:

 1. Ввести дані від аккаунта з комп’ютера.
 2. На телефоні висвітиться повідомлення: «Ми виявили незвичайну спробу входу в Instagram» і варіант: Так, це я.
 3. Сторінка повинна прогрузить дані і авторизувати користувача.

Якщо цього не сталося – перевірити наявність VPN-сервісів для підключення. Також, використовуючи смартфон, перейти на сайт 2ip і подивитися IP-адресу.

Те ж зробити і на комп’ютері, перевіривши однакові адреси підключення. У випадку з динамічними або різними, рекомендуються проксі-сервера.

Підтвердження через Фейсбук

Обійти підозрілу спробу входу в Instagram можна за допомогою підтвердження на Facebook або авторизації через соціальну мережу.

Спосіб підійде тим, хто раніше реєструвався через Facebook і дані для входу збігаються. Для вирішення проблеми слід:

 1. Зайти за допомогою комп’ютерної або мобільної версії.
 2. Натиснути «увійти через Facebook» — ввести дані від сторінки.
 3. Підтвердити дію входу.

Сторінка повинна завантажитися автоматично, без підключення анонімного доступу. Якщо користувач опинився на сторінці реєстрації, значить профіль раніше не був прив’язаний. Що робити в такому випадку? Перевстановити додаток, скориставшись версією Play Market або AppStore.

Другий варіант входу за допомогою Facebook – скидання пароля. Система автоматично, без підтвердження старого, перекине у вкладку введення нового пароля. Використовуючи нові дані, увійдіть в Инстаграме.

Як убезпечити себе в майбутньому

Проблеми зі входом в соціальну мережу частіше виникають із-за різкої зміни геолокації. Це означає, що користувачеві не варто включати VPN, досить перепідключатися Wi-Fi на мобільні дані.

Читайте також:
Який вибрати сервіс для розкрутки Instagram?

Якщо обліковий запис була куплена чи потрібно увійти в чужий аккаунт – попросити у попереднього власника код, який прийде СМС.

У критичних ситуаціях (коли номер мобільного та email змінено) – звертатися в технічну підтримку. З введенням нових правил конфіденційності, багато користувачів до цих пір не можуть увійти в свій профіль. При частій зміні гео відбувається блокування облікового запису: від декількох днів до повної деактивації.

Якщо вибиває «Не можу увійти» або «Підозріла спроба входу» в Инстаграме, прибрати її можна тільки зміною даних, через Facebook, зміною географічного положення або підтвердженням через СМС.

Моя довідка - Корисні поради