Що продавати в Інстаграмі актуально й доцільно?

Instagram з соціальної мережі перетворився в потужну майданчик для бізнесу. Тут можна продавати: товари, послуги, нерухомість. Було б бажання і трохи кмітливості, можна отримати солідний дохід. Умільці настільки опанували цю нішу, що отримують дохід на порожньому місці, був випадок, коли господарі сторінки з фотографією бетонного блоку від неіснуючою в реальності компанії зуміли отримати пристойні гроші. Про те, як налагодити продаж в Instagram у нас є спеціальна стаття. Ласкаво просимо за посиланням.

Особливості продажу через Instagram

Щоб продати що-небудь через Instagram, потрібно створити цільову аудиторію. Для цього на сторінці потрібно розмістити:

 • красиву картинку із зображенням товару, який ви збираєтеся продавати;
 • опис продукту, так як крім розглядання картинки, люди повинні отримати корисну інформацію.

Що продавати в Інстаграмі актуально й доцільно?

Тим, хто пропонує свої послуги, не варто впадати в паніку, думаючи про те, що продавати в Инстаграме. Створіть обліковий запис, вказавши своє ім’я або послугу, яку збираєтеся пропонувати. Якщо вас знають в мережі, то напишіть теж ім’я. Назва послуги також оформляйте, щоб людина прочитавши перші слова, загорівся думкою скористатися ними.

В описі профілю потрібно гранично коротко і цікаво викласти інформацію про себе. Не забудьте залишити адресу, контактні дані, щоб користувачі мали можливість зв’язатися з вами.

Якщо у вас є розкручений сайт, не забудьте вставити посилання на нього, це забезпечить додатковий приплив відвідувачів. Якщо ви хочете утримати свого відвідувача, текст складайте у вигляді заклику до дії: «купуйте сьогодні», «дзвоніть», «замовляйте».

Для просування товару краще створити бізнес-аккаунт, який дає змогу налаштувати рекламу. Це зручно, так як тут потрібно тільки заповнити наявні поля. Також зручно відслідковувати статистику.

Що продавати в Інстаграмі актуально й доцільно?

Також рекомендуємо до прочитання статтю про парсингу – збір цільової аудиторії.

Хто купує Instagram?

Перш ніж подумати, що продавати в Инстаграме, потрібно налаштувати контент на певну аудиторію. Основна частина користувачів Instagram – молоді люди. Переважна частина покупців – дівчата. Сюди заходять розважитися, і між справою придбати яку-небудь корисну штучку. Найчастіше це одяг, косметичні засоби, аксесуари. Так що, якщо ви запропонуєте брендову продукцію, то відбою від покупців у вас не буде.

Що продавати в Instagram?

Що краще продавати в Инстаграме? В Instagram продавати можна абсолютно все! Але щоб зацікавити споживача в придбанні товару, не слід рекламувати доступні види продукції, наявні на кожному кроці. Ви повинні представити товар з «родзинкою», щоб покупці зрозуміли, що їм пропонують щось особливе. Якщо ви просуваєте свій продукт кулінарії, то він повинен чимось відрізнятися від інших. Він повинен мати або нетрадиційну форму, або мати смак якогось екзотичного фрукта. Головне викликати інтерес.

Велике значення потрібно приділити упаковці. Вона повинна бути яскравою, привабливою, стимулювати до купівлі.

Що продавати в Інстаграмі актуально й доцільно?

Продавати можна все! Наприклад, такі цукерки в креативній упаковці

В Instagram можна продавати:

 • продукти харчування;
 • товари;
 • автомобілі;
 • будинку, квартири;
 • старі речі;
 • антикваріат;
 • тварин.

Пропонуйте свої послуги:

 • стиліста;
 • художника;
 • фотографа;
 • масажиста;
 • перекладача.

Що ви вмієте добре робити, то і потрібно пропонувати. Ви можете отримати на цьому хороший дохід, налаштувавши сторінку в Instagram. Головне – витончено запропонувати послуги і товар, щоб викликати непідробний інтерес користувачів. Велике значення приділяють люди вірусного контенту, це коли ваш товар зацікавить якась впливова особи, скажімо, відомий актор чи співак, і він порекомендує товар, то вважайте, що вам поталанило.

Що продавати в Інстаграмі актуально й доцільно?

Але багато зірок відмовляться від грошей за рекламу?

Такі особи мають багатомільйонну аудиторію, і якщо частина з них, поцікавиться вашим продуктом, вважайте, що ви вже поклали пристойний куш в кишеню.

Що вигідно продавати через Instagram?

Що вигідно продавати в Инстаграме? До найбільш продаваним товарам відносять:

 • одяг;
 • косметику;
 • продукти харчування (суші, піца з доставкою додому).

Добре купують телефони та аксесуари до них. Підвищений попит у нерухомості: кафе, бутики, готелі, ресторани. З сервісного обслуговування популярні: послуги стоматолога, косметолога. Ці ніші найбільш затребувані. Але це не означає, що якщо ваш товар або послуга не увійшли у перелік, він не затребувані. Все залежить від уміння донести інформацію до користувача. Чим ексклюзивніша товар, тим вище ймовірність його покупки.

Покрокова Інструкція: як продавати в Instagram

Щоб продати що-небудь в Instagram, вам слід створити обліковий запис. Заповнюєте поля, що відкрилися, вписуєте ім’я, електронну адресу, номер телефону, опис своєї діяльності, посилання на сайт продає. Якщо у вас багато посилань, то слід вибрати з самого продає ресурсу. Докладно про посилання в Инстаграме та особливості роботи з ними читайте у відповідній статті.

Що продавати в Інстаграмі актуально й доцільно?

Далі вам належить завантажити фото свого продукту. Зображення повинні бути яскравими, виразними, від виду товару залежить продаж. До просувається товару вкажіть теги, це слова, за якими вашу продукцію будуть знаходити користувачі Instagram.

Якщо ви збираєтеся просувати послуги, то повинні вказати своє ім’я, воно має бути впізнаваним. Фотографію логотипу публікувати в тому випадку, якщо ваша продукція є брендовою.

Використовуйте можливість додавання відео, завантажуйте короткі цікаві відео, які розповідають про ваш товар або послугу. Активно спілкуйтеся з відвідувачами сайту, залишайте відповідь на кожен коментар. В ході живого спілкування зацікавте користувачів своїм товаром, створіть конкурс на найкраще фото з вашим товаром. Проявіть фантазію.

Одним з кращих способів просування, перевірених часом, є підписання партнерського договору з відомими блогерами.

Висновок

Instagram в даний час найдоступніша і малоосвоєних майданчик для просування товарів. Успіх гарантований, якщо ваша продукція ексклюзивна. Початківці користувачі можуть розкрутити свою сторінку за допомогою сервісів:

 • накрутки – Bosslike, Likemania;
 • просування – Pamagram, Zengram, Doinsta.

Моя довідка - Корисні поради