Що продавати в Инстаграме: головне питання ХХІ століття

Соціальні мережі – хороший інструмент спілкування. Ви можете знайти спільну мову з людьми з будь-якої країни, були б необхідні навички. І це спровокувало бум заробітку в інтернеті саме через сервіси спілкування. Instagram в цьому плані займає лідируючі положення. З’являється все більше функцій, що дозволяють зробити з свого аккаунта повноцінну торговельну площадку. Поговоримо про те, що продавати в Инстаграме.

Як побудувати бізнес на продажі в Instagram?

Будівництво компанії на продажах в Instagram мало чим відрізняється від торгівлі в реальному житті: вам потрібно створити імідж, наповнити профіль товарами, які будете продавати, і налагодити спілкування з клієнтами. У фотосеть багато переходять тому, що там зробити це з допомогою візуального матеріалу набагато простіше. Ви створюєте сторінку, оформляєте її і просувається. Без вкладень і в даному випадку не вийде. Але разом з тим немає необхідності вкладати гроші в приміщення або лендінгем, якби ви все-таки торгували в інтернеті. Тому багато хто вважає, що Instagram буде краще, а ведення облікового запису виходить вигідно.

Що продавати в Инстаграме: головне питання ХХІ століття

Як розвивати аккаунт для продажу в Instagram?

Припустимо, ви все оформили і завантажили товари. Як можна почати розвиток? Хоча способів набору аудиторії і багато, люди зазвичай вибирають самий простий і ефективний – массфолловинг. Тому я можу запропонувати вам наступний алгоритм дій, який простий.

Багато продають товари на сторінці саме за допомогою такої інструкції розвитку:

 1. Визначити цільову аудиторію. Знати, для кого ви ведете запис, важливо вже на початку роботи. На початку створення портрета буде досить складним. Тому раджу виходити із специфіки товару і припустити, хто міг би зацікавитися товаром. Потрібно охарактеризувати потенційних клієнтів за наступними пунктами: стать, вік, географія, захоплення, купівельна спроможність. Загалом цих пунктів буде достатньо, але якщо ви вважаєте за потрібне додати щось ще, зробіть це. Потім, коли якась аудиторія буде, вся потрібна інформація буде в статистикою, у відповідному розділі бізнес-профілі.
 2. Визначитися зі способом розкрутки. Як я писала вище, багато в початку роботи вибирають массфолловинг. Непоганий сервіс, який може допомогти – Zengram. Він же дозволяє при бажанні парсити аудиторію і стежити за конкурентами. Стеження важлива для того, щоб вчитися на чужих помилках, а не на своїх.

Що продавати в Инстаграме: головне питання ХХІ століття

Як почати продавати в Инстаграме зі стартовим капіталом 20 тисяч рублів?

Припустимо, у вас є 20 тисяч і ви хочете стати бізнесменом. Чи Реально це взагалі? І що вигідно продавати в Инстаграме в такому випадку? Варіантів в даному випадку трохи: ми хитрим і вкладаємо всю суму в розкрутку або ж купуємо якісь недорогі товари і істотно урізуємо бюджет просування. Поговоримо про те, як вести торгівлю в фотосети.

Я можу навести три приклади:

 1. Дропшиппинг. Багато намагалися займатися таким, і вийшло далеко не у всіх. Якщо пояснювати, що це, коротко – ви стаєте посередником між постачальниками і клієнтом. Вкладення в даному випадку доведеться зробити в базу постачальників і розкрутку.
  Що продавати в Инстаграме: головне питання ХХІ століття
 2. Товари з Китаю. Алік – наше все, і на ньому можна чудово заробити. Товари там недорогі, можна зробити смачну націнку. Якщо не хочете продавати щось з Китаю, можна скористатися партнерською програмою і просто викладати цікаві штуки. Нічого «впарювати» в даному випадку не потрібно, так що, все буде куди простіше.
  Що продавати в Инстаграме: головне питання ХХІ століття
 3. Послуги. Якщо ви вмієте щось добре робити, можна пропонувати свої послуги іншим людям. Вартість витратних матеріалів потрібно закласти у вартість послуги, і піти в мінус, якщо у вас є перші замовлення, буде складніше. Так що, закупіть війок на 10 тисяч і клейте їх клієнткам, скільки влізе.
  Що продавати в Инстаграме: головне питання ХХІ століття

Які товари вигідно продавати в Instagram?

Instagram – соціальна мережа, орієнтована на красиву картинку. Тому що-то функціональне, але не симпатичне «штовхати» тут навіть не розраховуйте. За гаджетами в фотосеть мало хто піде, а от за чохлами – заради бога.

Я можу запропонувати наступні приклади:

 

 1. Одяг.
 2. Взуття.
 3. Іграшки.
 4. Аксесуари.
 5. Товари для вихованців.
 6. Книжки, стікери.

Та інше. Ринок Інсте нестабільний, якісь речі можуть бути зараз популярніші, ніж через тиждень. Тому перед тим, як почнете роботу, проаналізуйте, які сфери там популярні. Що краще продавати в Инстаграме, вам доведеться з’ясувати самостійно, або на практиці, або з допомогою аналітики.

Що продавати в Инстаграме: головне питання ХХІ століттяОсь хайповой темою були спінер. І де тепер вони?

Як здійснюється процес купівлі-продажу через Instagram?

Звичайно, коли ми запускаємо бізнес, наші наполеонівські плани поширюються на весь світ і, може, навіть трішечки Місяця. Насправді ж на початку роботи я не раджу вам розпорошуватися – обмежтеся своїм містом. Потім вже все буде куди простіше – торгівля буде налагоджена, можна подумати про доставку.

Сам же процес нічим не відрізняється від того, що ми бачимо в магазинах або на Авіто. Необхідно визначитися з місцем для самовивозу або зі способом доставки. При бажанні ви можете користуватися ще й Авіто і опцією доставки від них, але працює цей функціонал не дуже добре, дуже багато шахрайства.

Що продавати в Инстаграме: головне питання ХХІ століття

Що продавати в Инстаграме? Багато людей, які бачать успіх онлайн-торговців і блогерів, які хочуть досягти того ж. Тому питання про те, чим можна торгувати, стоїть гостро. Але насправді успішність того чи іншого товару відрізняється в залежності від часу, який ви починаєте діяльність. Впливає навіть сезон. Тому перед тим, як приступити до «нестримного заробітку», необхідно досліджувати ринок.

Запитання наших читачів

Що продавати в Инстаграме: головне питання ХХІ століття#1. Можна почати торгувати зовсім без вкладень?

На жаль, таке навряд чи можливо. Звичайно, є варіанти заробітку, які припускають посередництво між постачальником та клієнтом. Але для того, щоб вас помітили, потрібно вдатися до одного з засобів просування. А це найчастіше вимагає грошей.

Що продавати в Инстаграме: головне питання ХХІ століття#2. Як максимально швидко набрати цільову аудиторію?

Сервіси комплексного просування – самий простий і доступний спосіб. Але не найефективніший. Якщо хочете швидко відбити вкладення, вкладетеся в таргетовану рекламу. Або, якщо вважаєте, що це занадто дорого, купіть рекламний пост в розкрученому профілі.

Що продавати в Инстаграме: головне питання ХХІ століття#3. Варто вдаватися до накрутці?

На початку діяльності іноді потрібно накрутити якусь кількість передплатників, лайків та коментарів, наприклад, через Likemania. Це робиться з метою створення довіри. Але потім сторінку потрібно буде підчистити – боти, які приходять від сервісів накрутки, заважають просуванню.

Щоб задати питання або висловитися — пиши у коментарях. А також дивись реально корисне відео по темі.

Моя довідка - Корисні поради