Що продавати в Инстаграме: головне питання ХХІ століття

Соціальні мережі – хороший інструмент спілкування. Ви можете знайти спільну мову з людьми з будь-якої країни, були б необхідні навички. І це спровокувало бум заробітку в інтернеті саме через сервіси спілкування. Instagram в цьому плані займає лідируючі положення. З’являється все більше функцій, що дозволяють зробити з свого аккаунта повноцінну торговельну площадку. Поговоримо про те, що продавати в Инстаграме.

Як побудувати бізнес на продажі в Instagram?

Будівництво компанії на продажах в Instagram мало чим відрізняється від торгівлі в реальному житті: вам потрібно створити імідж, наповнити профіль товарами, які будете продавати, і налагодити спілкування з клієнтами. У фотосеть багато переходять тому, що там зробити це з допомогою візуального матеріалу набагато простіше. Ви створюєте сторінку, оформляєте її і просувається. Без вкладень і в даному випадку не вийде. Але разом з тим немає необхідності вкладати гроші в приміщення або лендінгем, якби ви все-таки торгували в інтернеті. Тому багато хто вважає, що Instagram буде краще, а ведення облікового запису виходить вигідно.

Що продавати в Инстаграме: головне питання ХХІ століття

Як розвивати аккаунт для продажу в Instagram?

Припустимо, ви все оформили і завантажили товари. Як можна почати розвиток? Хоча способів набору аудиторії і багато, люди зазвичай вибирають самий простий і ефективний – массфолловинг. Тому я можу запропонувати вам наступний алгоритм дій, який простий.

Багато продають товари на сторінці саме за допомогою такої інструкції розвитку:

 1. Визначити цільову аудиторію. Знати, для кого ви ведете запис, важливо вже на початку роботи. На початку створення портрета буде досить складним. Тому раджу виходити із специфіки товару і припустити, хто міг би зацікавитися товаром. Потрібно охарактеризувати потенційних клієнтів за наступними пунктами: стать, вік, географія, захоплення, купівельна спроможність. Загалом цих пунктів буде достатньо, але якщо ви вважаєте за потрібне додати щось ще, зробіть це. Потім, коли якась аудиторія буде, вся потрібна інформація буде в статистикою, у відповідному розділі бізнес-профілі.
 2. Визначитися зі способом розкрутки. Як я писала вище, багато в початку роботи вибирають массфолловинг. Непоганий сервіс, який може допомогти – Zengram. Він же дозволяє при бажанні парсити аудиторію і стежити за конкурентами. Стеження важлива для того, щоб вчитися на чужих помилках, а не на своїх.
Читайте також:
Инстаграмм вхід без реєстрації: основні можливості

Що продавати в Инстаграме: головне питання ХХІ століття

Як почати продавати в Инстаграме зі стартовим капіталом 20 тисяч рублів?

Припустимо, у вас є 20 тисяч і ви хочете стати бізнесменом. Чи Реально це взагалі? І що вигідно продавати в Инстаграме в такому випадку? Варіантів в даному випадку трохи: ми хитрим і вкладаємо всю суму в розкрутку або ж купуємо якісь недорогі товари і істотно урізуємо бюджет просування. Поговоримо про те, як вести торгівлю в фотосети.

Я можу навести три приклади:

 1. Дропшиппинг. Багато намагалися займатися таким, і вийшло далеко не у всіх. Якщо пояснювати, що це, коротко – ви стаєте посередником між постачальниками і клієнтом. Вкладення в даному випадку доведеться зробити в базу постачальників і розкрутку.
  Що продавати в Инстаграме: головне питання ХХІ століття
 2. Товари з Китаю. Алік – наше все, і на ньому можна чудово заробити. Товари там недорогі, можна зробити смачну націнку. Якщо не хочете продавати щось з Китаю, можна скористатися партнерською програмою і просто викладати цікаві штуки. Нічого «впарювати» в даному випадку не потрібно, так що, все буде куди простіше.
  Що продавати в Инстаграме: головне питання ХХІ століття
 3. Послуги. Якщо ви вмієте щось добре робити, можна пропонувати свої послуги іншим людям. Вартість витратних матеріалів потрібно закласти у вартість послуги, і піти в мінус, якщо у вас є перші замовлення, буде складніше. Так що, закупіть війок на 10 тисяч і клейте їх клієнткам, скільки влізе.
  Що продавати в Инстаграме: головне питання ХХІ століття

Які товари вигідно продавати в Instagram?

Instagram – соціальна мережа, орієнтована на красиву картинку. Тому що-то функціональне, але не симпатичне «штовхати» тут навіть не розраховуйте. За гаджетами в фотосеть мало хто піде, а от за чохлами – заради бога.

Я можу запропонувати наступні приклади:

 

 1. Одяг.
 2. Взуття.
 3. Іграшки.
 4. Аксесуари.
 5. Товари для вихованців.
 6. Книжки, стікери.
Читайте також:
Накрутка в Instagram — чому небезпечно?

Та інше. Ринок Інсте нестабільний, якісь речі можуть бути зараз популярніші, ніж через тиждень. Тому перед тим, як почнете роботу, проаналізуйте, які сфери там популярні. Що краще продавати в Инстаграме, вам доведеться з’ясувати самостійно, або на практиці, або з допомогою аналітики.

Що продавати в Инстаграме: головне питання ХХІ століттяОсь хайповой темою були спінер. І де тепер вони?

Як здійснюється процес купівлі-продажу через Instagram?

Звичайно, коли ми запускаємо бізнес, наші наполеонівські плани поширюються на весь світ і, може, навіть трішечки Місяця. Насправді ж на початку роботи я не раджу вам розпорошуватися – обмежтеся своїм містом. Потім вже все буде куди простіше – торгівля буде налагоджена, можна подумати про доставку.

Сам же процес нічим не відрізняється від того, що ми бачимо в магазинах або на Авіто. Необхідно визначитися з місцем для самовивозу або зі способом доставки. При бажанні ви можете користуватися ще й Авіто і опцією доставки від них, але працює цей функціонал не дуже добре, дуже багато шахрайства.

Що продавати в Инстаграме: головне питання ХХІ століття

Що продавати в Инстаграме? Багато людей, які бачать успіх онлайн-торговців і блогерів, які хочуть досягти того ж. Тому питання про те, чим можна торгувати, стоїть гостро. Але насправді успішність того чи іншого товару відрізняється в залежності від часу, який ви починаєте діяльність. Впливає навіть сезон. Тому перед тим, як приступити до «нестримного заробітку», необхідно досліджувати ринок.

Запитання наших читачів

Що продавати в Инстаграме: головне питання ХХІ століття#1. Можна почати торгувати зовсім без вкладень?

На жаль, таке навряд чи можливо. Звичайно, є варіанти заробітку, які припускають посередництво між постачальником та клієнтом. Але для того, щоб вас помітили, потрібно вдатися до одного з засобів просування. А це найчастіше вимагає грошей.

Читайте також:
Завантажити безкоштовно безкоштовно Instagram на Віндовс Фон - покрокова інструкція!

Що продавати в Инстаграме: головне питання ХХІ століття#2. Як максимально швидко набрати цільову аудиторію?

Сервіси комплексного просування – самий простий і доступний спосіб. Але не найефективніший. Якщо хочете швидко відбити вкладення, вкладетеся в таргетовану рекламу. Або, якщо вважаєте, що це занадто дорого, купіть рекламний пост в розкрученому профілі.

Що продавати в Инстаграме: головне питання ХХІ століття#3. Варто вдаватися до накрутці?

На початку діяльності іноді потрібно накрутити якусь кількість передплатників, лайків та коментарів, наприклад, через Likemania. Це робиться з метою створення довіри. Але потім сторінку потрібно буде підчистити – боти, які приходять від сервісів накрутки, заважають просуванню.

Щоб задати питання або висловитися — пиши у коментарях. А також дивись реально корисне відео по темі.

Моя довідка - Корисні поради