Що потрібно для скачування відео з Инстаграма на ПК і смартфон

Сувора політика Instagram не дозволяє офіційно завантажувати чужий (та й власний контент, розташований на сторінках соціальної мережі. З чужими записами дозволяють взаємодіяти лише двома способами – за допомогою коментарів та лайків (навіть репостить, і то доводиться через сторонні додатки).

Настільки неприємне обмеження іноді сильно заважає – випадково знайдене відео неможливо залишити на пам’ять в один клік. Доводиться вічно шукати робочі способи, якісь незрозумілі сервіси та підказки від Google. А тому настав час розставити всі крапки над «i» і раз, і назавжди розібратися в тому, як завантажити відео з Instagram

Завантаження відео на комп’ютер за допомогою коду сторінки

Якщо під рукою не виявилося сторонніх інструментів або стандартні сервіси для обробки відео з Instagram перестали працювати, то найкращий спосіб дістатися до чужого контенту – вручну вивчити вміст поточної веб-сторінки в браузері. Алгоритм дій елементарний:

 • Відкрити соціальну мережу, пройти авторизацію, знайти цікавий ролик.
 • Натиснути правою кнопкою прямо на відеозаписі, і в випадаючому меню вибрати пункт «Показати код» (назва функції може змінюватися в залежності від обраного браузера, тому вірний спосіб дістатися до консолі розробника – натиснути F12).
 • З’явилося хмара з HTML-тегами, CSS і JavaScript-кодом вручну не розібрати і потрібні посилання, і підказки, тим більше, не відшукати. А тому залишається альтернативний варіант – натиснути комбінацію клавіш CTRL + F і у вікні, що текстовому полі набрати слово «Video».
 • Результатів підбереться чимало (в залежності від кількості контенту на сторінці). Кращий спосіб відфільтрувати результати – проклацувати всі збіги зі словом Video, спостерігаючи за вмістом з лівої (або правого) боку. Коли потрібне відео в консолі знайдеться, залишається лише розібрати доступний код.
 • Тег «Video» розбитий на кілька частин. Атрибут type показує формат вмісту (mp4), playsinlineposter відображає «постер», а точніше – мініатюру ролика, який ще не відтворюється і висить на «паузі». Пункт preload змінює спосіб відтворення – по кліку, автоматично. І, нарешті, останній варіант – атрибут, який, власне, і відповідає за посилання на відео.

  Саме звідси і необхідно скопіювати вміст, що починається з https: і закінчується стандартними лапками. Отриману посилання потрібно скопіювати і вставити в адресний рядок. А що відкрився ролик потрібно лише зберегти в будь-якому зручному місці на жорсткому диску. Подібний варіант взаємодії спрацьовує практично завжди, але в світі точно знайдуться способи завантажити відео з Инстаграма набагато легше!

  Що потрібно для скачування відео з Инстаграма на ПК і смартфон

  Завантаження на комп’ютер за допомогою сервісу Instagrab

  Не завжди знайдеться час копатися в консолі розробника і годинами вишукувати відповідні атрибути, а тому розробники різних онлайн-сервісів давненько автоматизували процес і пропонують всього за кілька секунд досягти приголомшливого результату, не сильно вдаючись в подробиці:

  • Порядок дій вже знайомий – перейти на сайт Instagram, авторизуватися, знайти потрібний відеоролик. Для завантаження залишається лише два кроки – перейти на сторінку автора запису, а потім почати відтворення для отримання прямого посилання.
  • Скопіювавши вміст адресного рядка, залишається лише перейти на сайт Instagrab і заповнити стандартне текстове поле отриманої посиланням.
  • Шлях вже наполовину пройдено. Залишилися останні штрихи. По-перше, відправити посилання з допомогою клавіші Enter, а потім натиснути на кнопку «Завантажити відео».
  • Переадресація спрацює в ту ж секунду. На ролик залишиться лише натиснути правою кнопкою миші і в випадаючому меню вибрати пункт «Завантажити» (альтернативний варіант – натиснути на крапки у правому нижньому куті і вибрати все те ж дію).

  Спосіб практично ідеальний – Instagrab – з легкістю обробляє будь-які запити і працює 24 години на добу, 7 днів в тиждень. Але якщо з якихось причин сервіс перестав відповідати, важливо знайти хоча б тимчасову альтернативу.

  Завантаження відео на смартфон за допомогою Instasave

  Instasave практично не відрізняється від конкурента вище, за деякими винятками – тут не доведеться вибирати якісь дії з випадаючого меню, посилання видається автоматично, варто лише зробити відповідний запит. Втім, про все по порядку:

 • Знову зайти на сторінку соціальної мережі, пройти авторизацію.
 • Знайти ролик в новинній стрічці, обов’язково перейти на сторінку автора і відкрити запис вже там (до речі, метод спрацьовує чудово навіть в браузері мобільного телефону, причому порядок дій такий же!) для отримання прямого посилання (в інших же випадках спосіб не спрацює, і контент завантажити не вийде!).
 • Отриманий адреса необхідно скопіювати, а потім вставити на сторінці Instasave (до речі, якщо в браузері встановлені розширення і плагіни, штучно вимикаючі рекламу на сторінках різних сайтів і розважальних порталів, всі установки доведеться вимкнути, інакше сервісом користуватися не вийде – на екрані раз буде з’являтися докучливе повідомлення).
 • Останнє обов’язкове дія – відправитися посилання з допомогою кнопки Enter, дочекатися, поки система не видасть вміст і не дозволить завантажити контент на комп’ютер.
 • Що потрібно для скачування відео з Инстаграма на ПК і смартфон

  Збереження відео на телефон

  І Instagrab, і Instasave однаково зручно працюють і на мобільних платформах – підійде будь-який браузер – і Safari, Google Chrome, головне – виконати описану вище інструкцію. Але якщо з якихось причин домогтися потрібного результату не виходить (наприклад, відображається невірне вміст або виникають проблеми з копіюванням відеоролика на телефон), то краще довіритися професіоналам – спеціальним мобільним клієнтам, які дозволяють завантаження в один клік:

  • Отримати настільки корисний в господарстві інструмент можна і на Android, і на iOS, досить відвідати фірмові цифрові магазини кожної операційної системи. Мова, зрозуміло, про App Store і Play Market, де завжди доступно InstDown з мінімалістичним дизайном і, власне, всього однією кнопкою!
  • Незалежно від платформи, відповідь на питання, як завантажити відео з Инстаграма на телефон, однаковий: авторизуватися в соціальній мережі, знайти ролик, скопіювати посилання.
  • З отриманим адресою перейти в додаток InstDown, вставити посилання в єдине доступне текстове поле і натиснути на кнопку «Play», за якою ховається єдина функція – кнопка завантаження відеоролика. Всього кілька секунд на підготовку, а результат дійсно вражає! Залишився лише останній крок – вибрати місце для збереження. І на iOS, і на Android доступні різні варіанти – можна перенести в галерею, або, наприклад, безпосередньо у внутрішню пам’ять, або ж окремий додаток – начебто відеоредактора, де легко попрацювати над дрібними деталями.

  Як зберегти або архівувати відео з Инстаграма на телефон, якщо InstDown перестав працювати, обробляти посилання і видавати результати? Скористатися альтернативними мобільними клієнтами, яких дійсно тисячі. Тут і InstraSave, і InstaSize і Video Downloader, справляється відразу з декількома соціальними мережами (в тому числі, і Facebook, VK), і навіть YouTube. Головне – заглянути в будь-який магазин з додатками (або App Store, або Play Market) і скористатися пошуком по назві (досить ввести Insta). Вже через секунду відповідний інструмент точно знайдеться!

  Збереження відео на комп’ютер

  Якщо з’явилася необхідність завантажити фото або відео на комп’ютер не тільки з Instagram, але і, наприклад, з першого державного телеканалу, Однокласників або сайту Smotri.com, найкращий для таких цілей сервіс – Savefrom.net. І на то відразу кілька причин:

 • Елементарно. Порядок дій наипрострейший – знайти посилання, вставити у вільний текстове поле, відправити запит.
 • У будь-якому форматі. Потрібен MP4 або 3GP? Full HD або 360p? А, може, захотілося зберегти виключно музику? Ніяких проблем, варто лише викликати меню і вибрати найбільш зручний варіант!
 • Ніякої реклами. Набридло користуватися сервісами, де повідомлення з’являються буквально кожні кілька секунд? Savefrom.net до таких проектів давно не відноситься!
 • Різними способами. Сервіс легко вбудовується в браузер і допомогою плагінів, легко використовується з мобільних систем і встановлюється, як окремий додаток. Ну, хіба не краса?
 • Моя довідка - Корисні поради