Що по бізнесу і грошей в Instagram в 2019 році?

Соціальні мережі вже давно перестали бути просто інструментом спілкування. Зараз рекламодавцям набагато цікавіше ВКонтакте, Instagram і інше, ніж телебачення. Тому грошей там водиться дуже багато. Разом з тим мільярдна аудиторія Инсты дозволяє збільшити дохід від свого бізнесу або виростити бренд, який вийде далеко за межі соціальної мережі. Поговоримо про те, чим фотосеть корисна для бізнесу і яку справу можна вести через цей сервіс.

Чим Instagram корисний для бізнесу?

Перехід до діяльності в інтернеті – дуже серйозний крок. Багато хто вважає, що вести запис дуже просто, але це далеко не так. Дуже багато сил витрачається на створення контенту і просування облікового запису. Поговоримо про те, чому воно того варто.

 • Формування іміджу. Припустимо, у вас магазинчик. Люди приходять туди, але не розуміють, хто ви і чим керуєтеся. Інста і підписи до фотографій дозволяють донести ваші цінності до аудиторії.
 • Контакт з потенційними клієнтами. Якщо перед вами стоїть вибір: сходити в П’ятірочку або в магазин одного, ви, напевно, підете до одного. Соціальні мережі дозволяють постійно перебувати на зв’язку з клієнтами. Це добре впливає на лояльність аудиторії.
 • Можливість показати свої товари і послуги з усіх боків. В цьому плані візуальна спрямованість Instagram відіграє вам тільки на руку.
 • Зручні інструменти аналітики. Вони дозволять вам не тільки проаналізувати успіх просування, але і зрозуміти, хто є вашою цільовою аудиторією і що їм подобається.
 • Які ніші підходять для Instagram?

  Який бізнес можна вести через Инсту? Враховуючи те, що основний контент на цьому сайті – фотографії, це накладає на вас деякі обмеження щодо того, що ви можете продавати. Я наведу тільки декілька прикладів найбільш поширених галузей. У будь-якому разі вам варто провести аналітику потенційних конкурентів і з’ясувати, чи є у вашого бізнесу хоч невеликі шанси на успіх в Instagram. Детальніше про ризикованих нішах в Instagram, читайте у нас на сайті.

 • Послуги. Тату, пірсинг, манікюр та інше – популярні тематики акаунтів з послугами Інсте. Є, звичайно і ворожки з психологами, але це не так популярно. Деякі в трансляціях навіть влаштовують консультації і відповіді на запитання передплатників.Що по бізнесу і грошей в Instagram в 2019 році?Що по бізнесу і грошей в Instagram в 2019 році?
 • Одяг і аксесуари. Ні для кого не секрет, що функціонал фотосети дозволяє зробити цілий інтернет-магазин на основі свого облікового запису. Приклад можу навести Batnorton – спочатку у них з’явився розкручений у соціальних мережах бренд, а вже після цього шоурум в Санкт-Петербурзі.Що по бізнесу і грошей в Instagram в 2019 році?
 • Гаджети та аксесуари. Звичайно, найчастіше тут продають чохли для телефонів, попсокеты та інше, але є і аналоги магазинів техніки. Правда, не знаю, чим повинен керуватися людина, яка купує айфони в Instagram.Що по бізнесу і грошей в Instagram в 2019 році?
 • Косметика. Дуже часто в Інсте продають косметику з Азії – на нього зараз бум. Але й більш звичні для європейської частини світу тут є.Що по бізнесу і грошей в Instagram в 2019 році?
 • Кафе і ресторани. Ні для кого не секрет, що фуд-блоги і в принципі контент з їжею дуже популярний в Instagram. Тому й акаунти громадського харчування тут відомі.Що по бізнесу і грошей в Instagram в 2019 році?
 • Статистика зростання бізнес-сегменту в Instagram

  Соціальна мережа іноді викладає в мережу статистику зростання соціальної мережі і статистику користувачів в плані статі і віку. Але вже досить давно аналітичних даних від них немає, тим більше про бізнес-сегменті. Так, вже зараз ви можете звинувачувати мене в кликбейте, закривати цю статтю і проклинати всіх моїх родичів. Якщо ви проклянете, до речі, я буду тільки вдячна. Але це деталі.

  Цю статистику я можу прокоментувати виходячи зі свого особистого досвіду. Звичайним способом просування є якісний массфолловинг. І в останні пару років кількість підписок від бізнес-профілів куди більше.

  В наш час можливостей заявити про себе куди більше, ніж раніше. Соціальні мережі є відмінним інструментом для збільшення свого доходу, створення бренду та просування бізнесу. Тому перехід на простори Instagram – відмінне рішення. Але перед цим кроком проаналізуйте діяльність конкурентів, продумайте свою стратегію і те, скільки грошей ви готові пустити на розкрутку. Так, швидше за все вам доведеться вкластися в свій профіль не тільки часом на створення контенту, але і фінансами.

  Про те, як просувати свій профіль з допомогою спеціального сервісу Pamagram, читайте в статті на нашому сайті.

  Моя довідка - Корисні поради