Що нового забезпечує массфолловинг 2.0 на Zengram?

Абсолютно кожен може скористатися новою вдосконаленою технологією массфолловинга 2.0 від Zengram. Мова йде про унікальну новинку у сфері smm-просування зі своїм підходом і специфічними особливостями. Настільки ефективна функція поки що відсутня у інших сервісів, що пропонують послуги instagram-розкрутки.

Гарантія ефективного просування в Instagram

Ваша сфера діяльності пов’язана з smm-просуванням або ви відносно недавно почали займатися просуванням свого аккаунта в найпопулярнішій соціальній мережі? Завдяки унікальному сервісу Zengram у користувачів з’явиться можливість значного збільшення кількості лайків, передплатників, підвищення активності аккаунта, формування нової або розширення вже наявної аудиторії. У вашому розпорядженні солідний функціонал, що дозволяє розраховувати на вкрай ефективне просування. Ми вживаємо всіх заходів, щоб створювати для користувачів унікальні опції, що гарантують чудовий результат.

Всі ті, хто активно займався фолловингом, швидше за все, акцентували увагу на тому, що з-за масових підписок в стрічці з’являється дуже багато фотографій і відео тих користувачів, на яких нещодавно була здійснена підписка. Через це важливу і дійсно потрібну інформацію досить легко втратити серед безлічі нових публікацій.

Що нового забезпечує массфолловинг 2.0 на Zengram?

Тепер же абсолютно кожен може скористатися унікальною можливістю, що дозволяє підписуватися на цільову аудиторію, лайкати її, лишати коментарі і при цьому не засмічувати свою стрічку «лівим» контентом. І за це навіть не потрібно платити! Погодьтеся, незважаючи на те, що в стрічці тепер з’являються публікації від живих і цікавих акаунтів, це все ж незнайомі для вас люди. Деякі з них показують свій новий манікюр, інші відвідують різного роду заклади – навряд чи це можна назвати корисною інформацією для вас. Природно, для клієнтів, які створили окрему комерційну сторінку інтернет-магазину і не переглядають стрічку, це не має ніякого значення.

Читайте також:
Чи можна вибрати найкращий час для постів в Instagram?

Але що ж робити, якщо захотілося стати блогером, артистом, записуючим кавери, або просто зробити свій аккаунт більш популярним? Як зробити так, щоб пости від друзів, близьких і цікавих для вас знаменитостей не загубилися серед нескінченного потоку інформації?

Що нового забезпечує массфолловинг 2.0 на Zengram?

Тепер з’явилося рішення даної проблеми!

Ми раді запропонувати вам технологію нового вдосконаленого масового фолловинга, що представляє собою унікальну новинку у сфері SMM-просування зі своїми особливостями. Zengram по-справжньому вдалося здійснити прорив у вищезгаданій сфері і стати лідером на ринку. Крім усього іншого, безліч додаткових опцій тепер доступні для клієнтів як в PRO-режимі, так і в звичайному. Не потрібні якісь доплати!

За яким принципом все це працює?

Простіше нікуди! Щоб в новинній стрічці перестали відображатися публікації тих людей, на яких відбуваються підписки, достатньо перейти в налаштування програми, поставити галочку в розділі «Приховати публікації», що знаходиться під категорією «Підписки».

Що нового забезпечує массфолловинг 2.0 на Zengram?

Наші фахівці звернули увагу, що багато користувачів саме з-за цього були змушені відмовитися від функції підписок. Крім усього іншого, тепер нам відомо, що для більшості – це вирішальний фактор у відмові від просування облікового запису за допомогою Zengram. А згідно зі статистичними даними, саме завдяки підписки відбувається набір живої аудиторії і збільшення загальної результативності.

Перед початком використання функції знадобиться відписатися від користувачів, на яких вже була здійснена підписка. Якщо хочеться залишити окремі акаунти, досить використовувати опцію білого списку. Знаходяться вони в налаштуваннях, доступних режиму PRO.

Зовсім скоро наші фахівці розроблять функціонал, який подіє і для старих передплат, але поки що рекомендується заздалегідь відписатися від тих, за ким ви вже давно спостерігаєте. Більш того, якщо хочеться, щоб користувачі, на які здійснена передплата, продовжували отримувати лайки від вас, необхідно встановити опцію «Лайкати своїх». У такому разі сервіс автоматично буде ставити лайки на їх кожну нову публікацію. У підсумку можна буде розраховувати на збільшення ефективності просування профілю.

Включивши встановивши нову функцію на Zengram, ви будете бачити виключно живу стрічку з публікаціями улюблених знаменитостей і друзів.

Що нового забезпечує массфолловинг 2.0 на Zengram?

Таким чином, з сьогоднішнього дня у користувачів, які займаються фолловингом для просування аккаунта, з’явилася можливість підписуватися на цільову аудиторію, залишати лайки та коментарі, при цьому не засмічуючи особисту стрічку їх контентом. А найголовніше – за це не доведеться платити. Після того як під пунктом «Приховати публікації» буде поставлена галочка, у стрічці автоматично перестануть відображатися новини тих, на кого відбувається підписка. Тепер усі незнайомці пропадуть з стрічки!

Читайте також:
Хто відписався в Инстаграме: як дізнатися на телефоні - на Андроїд і Айфоні

Вас зацікавила настільки унікальна технологія і хочеться якомога швидше скористатися їй? У такому випадку потрібно переходити в налаштування Zengram і тестувати її. Ми знаємо, як зробити ваш аккаунт популярним. Приєднавшись до нашої команди, ви переконаєтеся в цьому. Бажаємо вам побільше лайків, активності, фоловерів і максимально швидкого просування!

Моя довідка - Корисні поради