Що не можна рекламувати в Facebook

Що не можна рекламувати в Facebook

Для безпечного постінга реклами за допомогою Facebook і Instagram необхідно дотримуватися цілий ряд рекомендацій:
!Не розміщуйте посилання з перенаправленням!
В тому числі це стосується і посилання на трекер. Для чого вона необхідна:

 • Збір статистики;
 • Аналіз даних.
 • Що дозволяє дізнатися трекер:

  • Який адсет працює ефективніше;
  • Яка реклама забезпечує більше переходів;
  • Яка ОС демонструє оптимальну конверсію.

  Користувачі, які вкладають власні кошти у просування бренду в мережі, застосовують трекер вкрай часто. Можна припустити, що таких людей понад 50% від загального числа. Однак правила соціальної мережі Фейсбук забороняють використання таких посилань.

  Правопорушник може зіткнутися з блокуванням нелегальних рекламних кампаній і аккаунта в цілому. Чому все так строго? Справа в тому, що посилання з перенаправленням легко підмінити дейтингом, эдалтом та іншим забороненим контентом.

  Не використовуйте низькоякісні і образливі креативи

  Весь розміщений контент в соціальній мережі проходить модерацію. Публікації комерційного характеру не є винятком з правила. Користувач зобов’язаний дотримуватися внутрішні правила системи. Сторінка, на якій опубліковано «незаконний» пост, блокується.

  Блокування профілю можлива і в тому випадку, якщо користувачі соціальної майданчики негативно відгукуються про рекламному контенті на конкретній сторінці. Тобто, якщо юзер використовує функцію «Не показувати більше цю рекламу».

  Facebook має на меті ознайомити своїх користувачів з найкращим контентом. Без сміття, відвертого спаму, шахрайських пропозицій та заборонених матеріалів.

  Кілька прикладів такої реклами:

  Що не можна рекламувати в Facebook

  Щоб рекламна кампанія дала потрібний результат, необхідно використовувати тільки якісні і підходять по тематиці креативи. Не потрібно тримати людей за дурнів.

  Що не можна рекламувати в Facebook

  Не вводьте в оману користувачів

  Будь-які обманні маневри карали, причому по всій строгості. Неправдива інформація та фіктивні пропозиції – це те, чого не повинно міститися в комерційному пості.

  Читайте також:
  Що робити коли Instagram пише: підозріла спроба входу

  Приміром, коли намагаються прорекламувати мазь, використовуючи таку картинку:
  Що не можна рекламувати в Facebook

  Слід показувати аудиторії тільки те, що рекламується, без підміни контенту і обдурювання людей. Приклад чесної реклами косметичного засобу:

  Що не можна рекламувати в Facebook

  Також забороняється «годувати» людей захмарними обіцянками про чудодійний ефект продукції (про те, чого неможливо досягти в реальності). Приклад:

  Що не можна рекламувати в Facebook

  Під табу також потрапляє приклад порівняння в стилі «До» і «Після»:

  Що не можна рекламувати в Facebook

  Не публікуйте рекламу товарів-копій популярних брендів

  Соціальна мережа Facebook – не краще місце для розміщення реклами реплік відомих торгових марок. Подібний контент буде заблокований, оскільки це – чергова форма введення користувачів в оману.

  Шанси пройти модерацію із забороненим контентом дорівнюють нулю. Замість просування бренду/товарів/послуг ви отримаєте блокування комерційного профілю.

  Моя довідка - Корисні поради