Що це фокус в Instagram і як ним користуватися?

Кожному хочеться публікувати якісні знімки. Часто в цьому плані буває недостатньо одного кількості мегапікселів. У цьому плані важливі руки, що ростуть з потрібного місця, і грамотна обробка. І одним з режимів зйомки, який допоможе зробити майже професійні знімки, є «Фокус» в Instagram. Саме про нього я розповім вам в цій статті. Саме час витрачати екран трохи нижче.

Що таке «Фокус»?

При перерахуванні характеристик гаджета зазвичай згадують «Автофокус». І назва героя нашої статті безпосередньо пов’язане з цим атрибутом мобільних пристроїв. Режим працює наступним чином: він зазначає людей і злегка розмиває фон, щоб увага глядача не розпорошувалася на зайві деталі. Так, працює ефект Фокус в Instagram тільки в режимі портретної зйомки. Тобто, сфотографувати свою маму здалеку і розмити зайву частину зображення не вийде.

Що це фокус в Instagram і як ним користуватися?

Взагалі хотілося б сказати, що це дуже придатне нововведення. Не знаю, як там у Айфонів, але на Андроїд далеко не всі моделі телефонів підтримують таку опцію. Таким чином, Instagram розширює стандартні можливості гаджетів.

Як використовувати цей режим?

Де ж можна знайти потрібну кнопку, щоб магія відбулася? Для користувачів Instagram не секрет, що внизу екрана розташовується купа вкладок з усіма можливими режимами. І Фокус не виняток – його поставили між Суперзумом і Бумерангом. Так що, першими пунктами імпровізованого алгоритму дій буде «Відкрити створення публікації в Інсте, вибрати вкладку».

Ось всі приготування і завершилися. Тепер потрібно лише навести камеру на потрібну людину або на об’єкт. Функція працює через штучний інтелект, який шукає ваше обличчя. Тому, якщо він нічого не зможе знайти, попросить підійти ближче або, навпаки подалі. Для будь камер доступний цей класний режим? І для задньої, і для фронтальної. Так що, прямо зараз оцініть всі переваги.

Тут хочу написати про те, що, хоча функція і працює іноді неідеально (як видно на скріншоті, навушники також трохи розпливлися від використання фокуса), однак і ці похибки не виглядають якимись огидними і кидаються в очі.

Що це фокус в Instagram і як ним користуватися?

Як включити режим “Фокус” в історії?

У Сториз режим працює точно так само, як і у звичайній публікації. Так що, потрібно всього лише прокрутити вкладки в нижній частині екрана, і знайти потрібну. Логічно, що і алгоритм створення знімка не змінюється – наводьте, тиснете на кнопку «Створити знімок», і обробляєте знімок далі або заливаєте в первозданному вигляді.

Чому немає режиму “Фокус”?

Чому в Инстаграме немає Фокусу? Я бачу дві причини цього. У своїй офіційній заяві Адміністрація соціальної мережі донесла до громадськості інформацію про те, що даний режим зйомки будуть підтримувати Айфони не старше моделі 6S, тобто випущені не раніше 2015 року. Перераховувати модельний ряд, який зможе користуватися фішкою, я не буду, тому що на момент читання статті може вийти ще штук 10 телефонів.

Що про Андроїд – обмежень тут практично не буде. Хіба що, природно, старші версії операційної системи в будь-якому випадку не зможуть потягнути Фокус. Власникам більш-менш нових моделей гаджетів не варто турбуватися.

Що це фокус в Instagram і як ним користуватися?

Якщо ваш телефон підходить під опис, він найсвіжіший, тільки з конвеєра, але функції немає, раджу перевірити актуальність версії Инстаграма, встановленої в систему. Бо іншої причини відсутності Фокуса навіть придумати складно. Так що, оновлюйтеся і створюйте фотографії.

Висновок

Фокус в Instagram – дуже класна функція, яка дозволить зробити навіть самі звичайні фотографії більш професійними і яскравими. Зрозуміло, подальша постобробка не скасовується, тому ви зможете додати і купу стікерів і ще багато всякого. Тільки не заклеюйте зовсім фон, інакше не було сенсу використовувати Фокус. І величезним плюсом у використанні режиму є те, що він легко може працювати як з фронтальної, так і з задньою камерою. А робота з штучним інтелектом не тільки допоможе розмити фон, не зачепивши людей, але і підкаже, коли ви підійшли занадто близько, чи знаходитесь далеко.

Моя довідка - Корисні поради