Шаблони для Инстаграма: 5 способів зробити чи завантажити готові

Профіль в одному стилі – тренд в соціальних мережах. Користувачі створюють плани на публікації, спеціально вибирають предмети одного кольору і додають однакові фільтри. Шаблони для Инстаграма – спеціальні заготовки, скачати безкоштовно можна за допомогою додатків і на нашому сайті за посиланням.

Набір готових шаблонів для Инстаграма

Безкоштовні шаблони для Инстаграма краще не завантажувати з підозрілих сайтів. З появою Актуального і популярності реклами в Stories, в магазинах Play Market та App Store з’явилося близько десяти корисних інструментів такого типу.

Також, шаблони безкоштовно можна завантажити у блогерів або створити самостійно (посилання дамо далі в статті).

Де знайти шаблони для Instagram в одному стилі:

 • Story Art. Додаток, де представлені різні макети, інструменти для їх редагування;
 • Unfold. Обмежені набір преміальних шаблонів і заготовок;
 • Story Maker. Фігурні заготовки, вибір об’єктів для редагування;
 • Insta Story (посилання і опис нижче). Новий додаток, з каталогом незвичайних макетів.

Шаблони для Инстаграма: 5 способів зробити чи завантажити готові

Колекція інструментів для створення Stories та публікацій в одному стилі постійно поповнюється новими. З сервісів для ПК виділяються: Crello, Adobe Spark і Canva. Шаблони для постів в Instagram можуть бути платними, частково безкоштовними і без додаткової оплати.

Що це значить:

 • платні заготовки. Унікальні і мало використовувані іншими користувачами. Залишається тільки завантажити фотографію і правильно її розташувати;
 • частково безкоштовні. Половина об’єктів, зображених на шаблони, можуть бути ексклюзивними. Приміром, рамки або елементи у форматі PNG;
 • безкоштовні. Не вимагають оплати, але і часто з’являються в Instagram.

Власник блогу або особистої сторінки може скористатися послугами дизайнерів. В такому випадку, буде підготовлений список шаблонів і порядок їх розміщення.

Безкоштовні шаблони зібрані нашим сайтом:

 • Маленький набір.
 • Велика збірка.

Шаблони для фото в Instagram такого типу можна редагувати навіть через мобільні додатки. Але ціна за послугу починається від 500 рублів. Залежить від кількості додаткових об’єктів, макетів і значків.

Шаблони для Сторіс в Instagram в одному стилі можна знайти в сервісі CreativeMarket. Але ціна за один макет – від двох доларів. При цьому, користувач знайде багато пакетних варіантів, які можна замовити індивідуально.

Створення шаблону для Инстагарма самому

Щоб підготувати шаблони для Історій самостійно, вам варто звернутися на сайти стокових зображень або скористатися сервісами. Приміром, у Canva і Crello немає нескінченного дизайну і його можна підготувати лише через Photoshop на ПК або Pics Art на смартфоні.

Подивитися приклади оформлення і красиві шаблони можна через Pinterest і We Heart IT. В цих сервісах запропоновані посилання на сайт, де оформлення доступно до замовлення. Але також, і туторіали по створенню, елементи для розміщення та заготовки з картинками.

Як зробити шаблони самостійно:

 1. Зайти на сайт canva.com – авторизуватись через Facebook або Google.
 2. У пошуку введіть назву шаблону або вибрати запропонованих варіантів (публікація в Instagram).Шаблони для Инстаграма: 5 способів зробити чи завантажити готові
 3. Вибрати безкоштовний – Відредагувати.

У Canva і Crello використовується однакова система збереження файлів і редагування шаблону. Щоб завантажити в першому сервісі своє фото, потрібно перейти в розділ «Завантаження». Користувач може додати додатковий Png елемент або ж особистий знімок. Додавати відео або Gif зображення не можна і для такого формату публікацій є інші програми.

Недолік шаблонів з сервісів – знайти однакові для публікацій в Инстаграме практично неможливо. Всі запропоновані варіанти розраховані лише на один пост, тому для кожного потрібно окремо добирати гаму кольорів.

Володіючи мінімальними навичками графічного дизайну або досвідом роботи в Photoshop, власник сторінки зможе самостійно зробити оригінальні макети.

Читайте також:
Інструкція по створенню конкурсів в Instagram

Це буде унікальний формат, якого немає ні в одного іншого блогера. Але, при роботі з PSD-шаблонами, можливий варіант редагування тільки через ПК-версію програми.

Популярний варіант – шаблони в одному стилі

Відшукати набори, виконані в одній гамі, непросто. У пошуку допоможе новий додаток Insta Story, де доступний безкоштовний режим.

В цьому ж питанні, підійдуть шаблони вічної стрічки. Візуально, вона може не виглядати, як єдина картинка, але при створенні макета – усі об’єкти будуть об’єднані.

Шаблони для Инстаграма: 5 способів зробити чи завантажити готові

Дизайн для Инстаграма нескінченного шаблону можна завантажити і додати туди фотографії. В такому разі, потрібно заздалегідь планувати і готувати знімки для розміщення. Проблема при роботі з нескінченними шаблонами в тому, що власнику сторінки потрібно заздалегідь завантажити картинки в макети.

В Creative market можна знайти безкоштовні варіанти, перейшовши в розділ «Free Good Week».

Шаблони для Stories з’являються нечасто, але серед доступних товарів:

 • у форматі PSD. Готові шаблони для актуального в Instagram і для публікацій;
 • іконки для Актуального;
 • графічні елементи від дизайнерів;
 • шрифти і текстури, яких не було раніше в безкоштовному доступі.

Там же з’являються цілий набори нескінченних Стрічок і макетів для Історій. Щоб створити самостійно, користувачеві доведеться вивчити основи сполучуваності відтінків. Наприклад, які кольори слід використовувати, з урахуванням раніше опублікованих матеріалів.

Зробити попередній перегляд Стрічки можна в додатках: Garny і Planely.

Як зробити або підібрати нескінченну структуру для профілю:

 • тематика сторінки. Якщо це продаж товарів: використовувати однотонні варіанти фонів, де об’єкт виглядає виграшно;
 • контент-план. Підібрати публікації, які не будуть повторювати попередні;
 • тип програми або програми, де буде обробка. Найімовірніше, власнику сторінки доведеться створювати прессеты на особисті знімки;
 • кількість постів за день або тиждень. Нескінченний шаблон – максимум 12 зображень. Після – доведеться створювати новий або використовувати попередній, але з новими картинками;
 • відео. Для відеофайлів потрібно інші програми: VSCO, Party Now, In Shot.

Так чи інакше, створити Стрічку повністю в одній палітрі – неможливо.

Завдання оформлення Instagram-аккаунта: систематизувати пости, але залишити простір для фантазії і яскравих акцентів.

Робимо прості шаблони для постів (відео — інструкція)

Шаблони для оформлення Инстаграма можна зробити через Pics Art і нарізати з Grid. В першому додатку доступні стікери, рамки та пензлі для малювання.

У другому – відбувається нарізка для нескінченної Стрічки. Для Актуального Grid не знадобиться, тому користувачеві залишається підібрати стиль і розмір публікації.

Розмір шаблону для Инстаграма залежить від місця публікації: для Stories 1080×1920, для Стрічки – 1080 px з обох сторін. Якщо фотографія не підходить за форматом – соціальна мережа запропонує її обрізати.

Для шаблонів вічної Стрічки потрібно вказувати розміри або окремо, або скористатися стандартними налаштуваннями, призначеними для Instagram.

Посилання на Pics Art:

 • Для Андроїда.
 • Для Айфона.

Як створити шаблон для Instagram на смартфоні:

 1. Завантажити та встановити Pics Art.
 2. Перейти до додавання картинки – опустити список до «Фрістайл».
 3. З каталогу безкоштовних зображень вибрати фон.
 4. Розмістити стікери та натиснути «Додати фото».
 5. Об’єкти можна виносити на перший план, видаляти непотрібні елементи.
 6. Зберегти створений шаблон.

Перевага Pics Art в тому, що всі використовувані стікери зберігаються в пам’яті програми. Надалі їх можна буде використовувати для інших макетів. Щоб змінити розмір картинки, потрібно зберегти проект і відкрити меню «Налаштування». Те ж стосується і процесу створення безшовної шаблону для Инстаграма.

Щоб нарізати картинку в Grid, користувач повинен завантажити вже готовий макет. У додатку доступно зміна розміру кожного елемента, включаючи кількість частин: від 6 до 16. При збереженні, в Галереї файлів з’явиться папка з назвою шаблону. Користувач повинен розміщувати їх по черзі, починаючи з останньої картинки.

Як і які робити шаблони для Сторіс

Зробити шаблон для Сторіс можна з допомогою Crello, використовуючи свої фотографії і вбудовану анімацію. Сервіс працює не тільки з jpg і png, але і пропонує пробні анімовані зображення.

Зберігаються в форматі mp4 і готові до публікації в Instagram. Те ж можна зробити і на смартфоні, використовуючи додаток In Shot. В його додаткові інструменти входять пакети стікерів, які можна отримати безкоштовно або за перегляд реклами.

Читайте також:
ТОП-9 лайфхаков для продажу товарів в Instagram

Де взяти безкоштовні шаблони для Історій в Инстаграме:

 1. Зайти на сайт crello.com/ru – авторизуватися за допомогою соціальних мереж: Facebook, Google.
 2. Вибрати «Відео-сторі» — вибрати платний або безкоштовний варіант.
 3. Змінити анімацію, відредагувати текст.Шаблони для Инстаграма: 5 способів зробити чи завантажити готові
 4. Зберегти в форматі mp4.

Шаблони для Инстаграма: 5 способів зробити чи завантажити готові

Але такий варіант вимагає оплати і підвищення статусу користувача до «преміум». Використовуючи InShot, можна створити короткий рекламний ролик і отримати доступ до стікерами.

Посилання на InShot:

 • Для Андроїда.
 • Для Айфона.

Щоб скористатися додатком безкоштовно:

 1. Завантажити та встановити InShot.
 2. Вибрати «Новий проект» — розмістити на полотні відео.Шаблони для Инстаграма: 5 способів зробити чи завантажити готові
 3. Змінити задній фон – перейти в розділ «Магазин» — вибрати безкоштовні стікери.
 4. Додати написи через відповідний інструмент.
 5. Зберегти в будь-якій якості.Шаблони для Инстаграма: 5 способів зробити чи завантажити готові

У додатку можна змінювати розміри полотна, додавати до п’яти стікерів і змінювати колір тексту. Доступний набір шрифтів, але вони спрямовані на латиницю. Проекти не зберігаються в пам’яті, але завантажені колекції стікерів і рамок залишаються в сховищі смартфона.

Звичайні шаблони у форматі зображення, можна зробити через Adobe Spark. Сервіс доступний на смартфони (Play Market та AppStore) і на ПК-версію.

Щоб створити перший макет, користувач повинен пройти процедуру реєстрації. Каталог безкоштовних елементів більше, ніж у Crello і Canva. При збереженні вказати формат png або jpg.

Презентабельний шаблон для актуального

Розділ Актуальне – можливість розповісти відвідувачам сторінки про себе. Власник профілю може додати будь-які картинки та Історії, які були завантажені раніше.

Останній тренд: зробити добірку з анкет, питань і короткої розповіді про тематики профілю. Тобто, користувач додає шаблон, де розповідає про себе або історії створення облікового запису.

Цілий набір вітальних повідомлень можна знайти в Story Art. Там розташовані шаблони для Актуальних Історій в Instagram з питаннями, чек-листом і макетом «Про себе».

Як відредагувати в Story Art:

 1. Перейти в додаток – вибрати категорію з шаблонами.Шаблони для Инстаграма: 5 способів зробити чи завантажити готові
 2. Із запропонованих варіантів відзначити потрібний: Про мене, Моя статистика, Що я люблю.
 3. Використовувати макет з фотографією: відкрити – натиснути на значок «Додати».Шаблони для Инстаграма: 5 способів зробити чи завантажити готові
 4. Зберегти надіслати публікацію в Stories.

Для Актуального також знадобляться обкладинки, які представляють значок із закріпленими записами. Рекомендується поєднувати і розміщені Stories, і обкладинку для розділу.

Використовуючи такі програми, шукати фони для шаблонів в Instagram не потрібно. Користувачеві відразу запропонований каталог елементів і рамок, які можуть бути використані для створення макета. Досить їх правильно розташувати і змінити колір.

Швидко, просто і красиво — робимо шаблон в фотошопі

Photoshop – програма для тих, хто захоплений графічним дизайном. Створювати шаблони для фотошопа в PSD новачкові не варто. Але можна скористатися готовими варіантами, завантаживши їх на нашому сайті і змінити деякі деталі.

За допомогою Photoshop можна створити шаблони для Сторіс в PSD, для постів і Актуального. Перш за все, потрібно уявити майбутній макет або подивитися у інших блогерів приклади.

Як робити шаблони для Instagram в Фотошопі:

 1. Відкрити програму – Файл – Створити.
 2. Вказати розміри: для публікації або нескінченної Стрічки.
 3. Розмістити предмети в форматі png.
 4. Додати або залити фон.
 5. Помістити фотографії: Файл – Помістити.
 6. Зберегти у форматі png.

Щоб зробити макет для Инстаграма, користувач повинен заздалегідь завантажити графічні об’єкти. Розташувати на картинці можна за допомогою інструменту: «Шари». Переміщаючи їх між собою, можна винести якийсь об’єкт на передній або задній план.

Простіше шаблони для постів в Instagram скачати PSD. У нашій великій збірці можна відшукати одноразові макети і цілі набори, для Stories і Стрічки. Скачавши безкоштовно шаблони для Инстаграма в PSD, користувачу залишається тільки додати своїх фотографій в рамки.

Шаблони для Инстаграма скачати безкоштовно можна величезним каталогом. Зібрано понад 600 макетів, які підійдуть для банерів, Актуального і реклами (посилання вище в статті).

Як оформляти Instagram: 5 трендів на 2020 рік

Instagram — соціальна мережа, яка постійно розвивається, притягує творчих людей і стала майданчиком для продажу. Тут потрібно виділитися, щоб тебе помітили, не важливо це бренд або блог. Тренди на візуальний контент постійно змінюються і за ними доводиться встигати. Поговоримо про основні тенденції, які заслуговують уваги в 2020 році.

Читайте також:
Завантажити безкоштовно безкоштовно Instagram на Віндовс Фон - покрокова інструкція!

Правильне оформлення — це велика частина успіху. Щоб не витрачати багато часу і розробити нову візуальну концепцію, можна використовувати готові платні шаблони для соц.мереж. Це швидкий і безпечний варіант, з яким потрібно просто вставити свій контент в макет, і пост або сторіс готові. Їх плюсом стає висока якість, пакет інструментів і графіки.

Сторіс — формат майбутнього

Зараз люди воліють швидке споживання контенту, яке диктує темп життя. Instagram stories зараз — найпопулярніший формат. Навіть посади в стрічці для багатьох відходять на другий план. За статистикою 37% показів контенту припадають саме на сторіс, тому вони — маст-хев для всіх.

Звичайно, цікавіше дивитися не на статичні сторіс, а на динамічний і розвивається контент. Тому варто зробити акцент на анімацію і змінені графічні елементи. З шаблоном для Instagram можна швидко зробити серію публікацій в одному стилі, щоб розповісти історію, і глядач отримав цілісну картину в декількох сторіс.Шаблони для Инстаграма: 5 способів зробити чи завантажити готові

Незвичайна типографіка

У 2020 році можна дати волю внутрішнього дизайнеру, щоб сміливо і несподівано комбінувати шрифти. Текст — ще один спосіб донести до глядача потрібний посил. Зараз Instagram чекає мода на вільну типографіку. Дивні, гіперболізовані або навпаки витончені рукописні, вони допоможуть створити особливий стиль профілю і розбавити нудні фото в стрічці фоловерів.

Добре зайдуть короткі і лаконічні підпису прямо на фото або ж цілі пости-вставки зі шрифтами, щоб урізноманітнити звичні фотографії.Шаблони для Инстаграма: 5 способів зробити чи завантажити готові

Профіль в одному стилі та ілюстрації

Завжди приємно побачити профіль, оформлений в одній концепції. Це відразу створює позитивне враження, і відчуття того, що автор креативно підходить до ведення сторінки. Мова не йде про нудних і однотонних сітках, урізноманітнивши свої пости квітами, ілюстраціями та графікою, можна створити впізнаваний профіль і отримати увагу передплатників. Стиль і колірна гамма повинні змінюватися з часом, але варто виділити головні елементи, і використовувати їх у подальшому.

Шаблони для соціальних мереж пропонують безліч ілюстрацій і іконок для кастомізації постів і сторіс, але, володіючи талантом в дизайні та малюванні, їх легко зробити самому з допомогою графічних редакторів. Домальовувати елементи на фото, це притягує погляд. Головне — передати атмосферу блогу.Шаблони для Инстаграма: 5 способів зробити чи завантажити готові

Пости з анімацією

Зараз багато бренди використовують анімацію для розробки контент-стратегії сторінок. Як і з сторіс, цей формат за короткий час дає максимум інформації, і яскраво представляє продукт. Професіонали помітили, що користувачі більше прислухаються до анімаційним постам і активніше взаємодіють з ними. Вони стали ігровим елементом, який моментально оживе від одного дотику до екрану.

Щоб урізноманітнити стрічку своїх соціальних мереж, варто освоїти формат Stop-Motion, гифки, відео і інші динамічні матеріали. Якщо профіль повинен продавати продукт, анімація доведеться дуже до речі, так можна показати товар у динаміці з усіх боків.Шаблони для Инстаграма: 5 способів зробити чи завантажити готові

Брендовані стрічки і мінімалізм

Мова вже йшла про сітці в одному стилі, але зробити дизайн постів у фірмовому оформленні — тренд майбутнього року. Так можна підвищити впізнаваність компанії і отримати хороший відгук. Краще всього, якщо оформлення буде мінімалістичним, величезна кількість елементів залиште для застарілих записів. Ця тенденція простежується в дизайні повсюдно. Використовуйте логотипи, фірмові кольори, шрифти, кольорові блоки. Не варто забувати про графіку, головне — не переборщити.Шаблони для Инстаграма: 5 способів зробити чи завантажити готові

Тренди з’являються, щоб надихати і давати поле для творчості. Можна легко створити власний стиль, міксуючи тенденції. Не важливо, робить користувач контент сам або вдається до готовим допоміжних матеріалів, кращі охоплення і передплатників отримують креативні і цепляющие очей акаунти. Джерелом ідей можуть стати готові шаблони. Але не варто довіряти неперевіреним і безкоштовних ресурсів, часто вони стають марною тратою часу з-за низької якості контенту.

Моя довідка - Корисні поради