Шаблон для історії Instagram – як підібрати

Соціальна мережа Instagram безперервно змінюється – розробники вводять новий функціонал, виправляють технічні помилки, правлять інтерфейс і допрацьовують дизайн. Не стоять на місці і учасники спільноти – хтось старанно ділитися новинами з відпустки і зображеннями замовленої їжі, а кому-то доводиться вічно просувати бренд за допомогою реклами. І, якщо методи оповіщення друзів про минулі події ні краплі не змінилися, то ось просування стало іншим – з недавніх пір саме шаблони для «Історії» в Instagram роблять головну касу.

Шаблони для Instagram

Stories в Instagram – безпрограшний тренд, який став перепусткою у світ нової аудиторії і додаткових передплатників. І на те безліч причин – стрічка з актуальними «Сториес» розташована у верхній частині інтерфейсу, всюди нагадування про не переглянутих відео та зображення, які зникнуть через 24 години, а ще – оповіщення про прямих ефірах та швидкоплинні події, які не можна пропустити. Не використовувати такі дари соціальної мережі – злочин, а тому – пора запам’ятати. Просування в Instagram можуть спростити «Історії» і спеціальні шаблони посад, на які не доведеться витрачати багато часу (важливо лише підставити опис і дочекатися відповідних реакцій).

Шаблон для історії Instagram  як підібрати

Де брати шаблони

Сервіси, які готують ідеї для «Історій в Instagram» не перерахувати на пальцях двох рук. Сторонні розробники викладають заздалегідь підготовлені шаблони або ж пропонують вручну з заздалегідь передбачених інгредієнтів зібрати цікавий пост, який залучить масу уваги. З доступних в мережі інструментів варто виділити: Adobe Spark (передбачений комплект стартових наборів, з якими не занудьгувати), Stories Ad, Flyr, Videoshop, Store, Flipagram. Шукати перераховані дизайнерські примочки варто і для комп’ютерів, і в цифрових магазинах Google Play і App Store офіційно призначених для мобільних платформ Android і iOS, відповідно. Іноді шукати шаблони для Instagram варто в соціальній мережі “Вконтакте” на тематичних ресурсах та на сторонніх сайтах, присвячених дизайну або рекламі.

Читайте також:
Вічні сторіс в Instagram: що це таке і як зробити

Для чого потрібні шаблони

Як підказують експерти в області просування, шаблони допомагають у наступних ситуація:

 • Спрощують проведення рекламних акцій, допомагають безкоштовно, а головне швидко розповісти про важливий і корисний в барвистому і наочному форматі, не володіючи дизайнерськими навичками або серйозним грошовим бюджетом (варто лише вибрати шаблон, а зверху – додати щіпку тексту і даних);
 • Інструменти для створення чудових історій допомагають складати покрокові інструкції в єдиному форматі, з заздалегідь певної візуальної тематикою і чіткими рекомендаціями для аудиторії.
 • За допомогою шаблонів легко проводити естафети, розіграші та конкурси. Навіть текст підбирати і той не доведеться, головне – вказати приз та дати проведення.
 • Через «Історії» з красивими зображеннями можна просувати сайти, нехай і мало що відносяться до Instagram, але дозволяють заробляти на рекламі, продажі або наданні послуг. Як і у випадку з іншими пунктами, описаними вище, шаблони допоможуть привернути увагу за рахунок цікавих дизайнерських рішень, повз які неможливо пройти повз! Увага! Не варто мислити вузько – прикріпити красиву графіку і кілька рядків тексту можна до будь-якого посту, в таких справах варто експериментувати і не стояти на місці!

Робота з PSD шаблон

Якщо перераховані вище переваги вже привернули увагу, значить, пора розібратися, які інструменти допоможуть працювати з PSD-шаблонами, що завантажуються з мережі або сторонніх джерел, а також з іншою інформацією, вже підготовленої до віртуальної друку:

 • Canva – інтуїтивний, мультифункціональний і доведений до технічної досконалості «Photoshop» із заздалегідь заготовленими шаблонами для Instagram, які ніхто не заважає використовувати в повсякденному житті.
 • Snapseed – мобільний фоторедактор, старанно втілює виникають у користувачів Instagram ідеї – у життя.
 • VSCO – легенда жанру в компактному форматі. Десятки фільтрів, тисячі стікерів, смайликів і шрифтів, здатних доповнити будь-яке послання аудиторії.
 • Videoshop – відеоредактор, здатний працювати, здається з будь-якими додаються матеріалами.
 • Animator – окремий варіант роботи з контентом, який допомагає оживляти деякі зображення та додати «родзинку» кадрів та інформації. Увага! Для роботи з шаблонами варто вибрати який-небудь вище перерахований інструмент і тренуватися вже заздалегідь визначеної середовищі, не перестрибуючи між додатками. Так вийде виробити «скіл» і ще сильніше скоротити час, який потрібен на підготовку нового контенту.
 • Читайте також:
  Як зробити бізнес в Instagram? Ідеї та їх реалізація

  Кращі шаблони

  Звернути увагу рекомендується на наступні ідеї і варіанти: * How-to Tutorials – ідеальна платформа для підготовки «Покрокових посібників» в Instagram, де легко розповісти про приготуванні піци або підготовки лиж до виступу. * Storytelling – візуальний шаблон для Instagram, призначений для повсякденних «Історій» з творчим посилом. Нестандартний графічний стиль, красиві шрифти, ясність і корисність. * Blog post promotion – варіант для просування розважальних сайтів і блогів. Виразні зображення інфографіки та ідеї для виразного впровадження додаткових посилань.

  Моя довідка - Корисні поради