Сервіс Neutrino+ накрутка лайків і передплатників в Instagram

Neutrino – додатки для Инстаграма, через яке можна отримати передплатників і лайки. На відміну від подібних програмних продуктів, система накрутки реалізована в ігровому режимі.

Огляд можливостей

Для Neutrino передбачена реєстрація з допомогою облікового запису в Instagram. Тобто, відкривши додаток, користувач побачить: «Авторизуватися». Сервіс підключається до сторінки і всі дії здійснюються тільки через один профіль.

В головному меню розташовано чотири розділу:

  • Стрічка користувача. Фото і відеоматеріали зі сторінки;
  • виконані замовлення. Список накруток, які вже виконані додатком;
  • ТОП-накрутки. У цій категорії можна підписатися, стати в ТОП або «Покарати отписчиков»;
  • купівля балів і спеціальні пропозиції.

Сервіс Neutrino+ накрутка лайків і передплатників в Instagram

Щоб почати накручувати, користувач повинен отримати певну кількість «кристалів». Їх можна добути з допомогою автоматичної підписки і лайків. У налаштуваннях вказують: підписуватися на інших користувачів або включити тільки автоматичний лайкинг.

В системі працюють бустер, які прискорюють накрутку кристалів. Бонус доступний дня, у розмірі 30 балів і енергія. Останній параметр дозволить обміняти накопичений ресурс на кристали. Енергія також залежить від відписок: інші учасники зможуть покарати отписчика, забравши у нього 60 очок енергії.

На відміну від інших програм, в Neutrino заборонено відписуватись від інших користувачів. Система покарання працює тільки на тих, хто підписався через систему накрутки. Списати енергію з рахунку зможе тільки власник іншого аккаунта в Instagram, який помітив отписчика.

Налаштування і передача кристалів

Окрему увагу заслуговують налаштування: стаючи в ТОП, користувач може вибрати будь-яку іншу аватарку. В розділі «ТОП» аватарки інших учасників клікабельні: довге натискання – скільки передплатників вже отримав, короткий – подивитися профіль.

В параметрах програми Neutrino для Инстаграма можна вказати автоматичну накрутку, як тільки користувач відкриє ярлик.

Читайте також:
InstaTag - країна Казахстан хештегі

Скидання лічильників допоможе в накрутці: Neutrino не зависає і працює в штатному режимі. Розробник рекомендує регулярно скидати лічильники, щоб не зіткнутися з додатковими багами або помилками.

Сервіс Neutrino+ накрутка лайків і передплатників в Instagram

Передача кристалів – отримання внутрішньої валюти, шляхом перекидання з одного облікового запису на інший. Комісія при передачі становить 25% і була введена через шахрайських дій користувачів.

Учасники створювали фейкові сторінки, ставили буст і відправляли валюту на основну сторінку.

Інструкція, як передати кристали:

  1. Натиснути на значку накрутки, в нижньому правому кутку.
  2. Зверху в розділах вибрати «Отримати більше кристалів».
  3. Ввести кількість і нікнейм користувача.

На рахунок іншого учасника буде переведено вказану кількість монет, але з урахуванням встановленої комісії. Можна купити бали або буст, скориставшись у додатку посиланням на офіційний сайт.

Нюанси накрутки лайків і передплатників

Щоб поставити накрутку лайків на яку-небудь з публікацій, користувач повинен перейти в розділ «Кристали» і натиснути на головну кнопку.

Можна прибрати автоматичну підписку, перейшовши в «Додаткові налаштування» — Підписуватися в Топі. Користувач може встановити системний будильник, який повідомить про можливі проблеми з накруткою.

Сервіс Neutrino+ накрутка лайків і передплатників в Instagram

Отримати більше кристалів можна за допомогою розділу «ТОП» або встановивши в категорії накрутки «Підписуватися на користувачів у популярному». За кожну підписку видається за вісім алмазів, за лайки – по одному. Починаючи накрутку, швидкість буста буде 1750, далі – стандартно 100%.

Порівнюючи з іншими схожими програмами, Neutrino для Инстаграма відсутні параметри та швидкість підписки на інших користувачів. Це означає, що система соціальної мережі може заблокувати занадто частий автолайкинг.

Ціна за 10 хвилин у Топі – 359 кристалів, 20 хвилин – 649. Діє система знижок на покупку бустов і місця в Топі, в соціальних мережах можна знайти промокод на отримання кристалів.

  • Скачати Neutrino+ для Android.
Моя довідка - Корисні поради