Сервіс для розкрутки Instagram – можливості

Instagram – це не тільки соціальна мережа для спілкування, але і відмінний майданчик для заробітку, як показує практика. Щоб користувач зміг почати заробляти грошові кошти або просувати свій бізнес, йому необхідно розкрутити свою сторінку в instagram. Хтось намагається на початкових порах розкручувати самостійно, а хтось вирішує відразу скористатися для розкрутки сторінки послугами сторонніх сервісів для розкрутки instagram.

Сервіси для просування в instagram користуються великою популярністю серед користувачів. На просторах інтернету представлені програми для розкрутки акаунтів в instagram.

У даній статті ми розглянемо кращі сервіси для розкрутки instagram і їх можливості.

Сервіс для розкрутки Instagram   можливості

Можливості для просування сервісів

Завдяки своїм можливостям будь-який сторонній сервіс просування instagram, користується великим попитом. Давайте більш детально подивимося, якими можливостями володіють сервіси по накрутці instagram:

  • просування в instagram свого бізнесу;
  • накрутка передплатників;
  • накрутка лайків;
  • накрутка коментарів;
  • виведення ваших публікацію в топ – популярних;

Увага! Багато ресурси, які пропонують для просування сторінки безкоштовні. У таких програм велику перевагу перед ручної самостійної розкруткою, вони всю роботу виконують за вас в автономному.

Використання додаткових ресурсів звільняє час для особистих справ. Ви налаштовуєте програму один раз і більше до неї не повертаєтеся. У налаштуваннях головне задати правильні параметри для накрутки передплатників, щоб сервіс по накрутці передплатників зміг підібрати цільову аудиторію, якій буде цікавий саме ваш контент.

Кожен платний і безкоштовний ресурс обіцяє накрутити тільки живу цільову аудиторію, але серед накручених передплатників зустрічаються боти. Чим небезпечні боти? Самі по собі вони не небезпечні, але з часом їх акаунти видаляються, і вони ніяких дій самі по собі не виконують. Крім кількісного показника від них ніяких показників.

Кращі сервіси для розкрутки

В інтернеті безліч програм, які пропонують просунути сторінку і зібрати цільову аудиторію тільки з живих акаунтів. Існують платні і безкоштовні програми, які за своїм можливостям дуже мало одне одного. Представляємо вашій увазі топ сервісів для розкрутки, які були обраними користувачами.

Рейтинг по просуванню instagram безкоштовно очолює Bosslike.ru. Цей ресурс сумісний з двома соціальними сетямиInstagram, VK (В контакті). Ви можете прорекламувати свою сторінку в обох соціальних мережах за допомогою реальних користувачів. У налаштуваннях доступна відправка повідомлень користувачам двох соціальних мереж. Також є і платна версія.

InstaSoft – відмінний сервіс по розкрутці instagram безкоштовно. Має всі стандартні функції від автоматичних підписок і автоматичних лайків від вашого імені, є можливість шукати і підписуватися на людей, які використовують для пошуку слова близькі тематиці публікацій. Дуже легкий і зрозумілий інтерфейс. У налаштуваннях ви можете керувати коментарями, моніторити їх та швидко відповідати на залишені коментарі, так само задати пошук і привернути увагу передплатників конкурентів.

Важливо! Настроївши програму, обов’язково заповніть всі пропоновані параметри. По можливості вказуйте, як можна більше параметрів, щоб зібрати свою постійну цільову аудиторію.

Instapromo – відмінний ресурс для просування. Надає технічну підтримку своїм клієнтам постійно. У програмі автоматично встановлені всі необхідні ліміти для накрутки передплатників, коментарів та лайків. Передбачений автоматичний постинг відкладених публікацій. Також після встановленого часового періоду програма автоматично відписується. Ще одна перевага і відмінність від всіх інших платних ресурсів – це уроки по просуванню профілю instagram, починаючи з консультацій по дизайну оформлення вашої сторінки і закінчуючи рекламною кампанією. Відкрита доступність не тільки з комп’ютера, але і з телефону і планшета. Боятися за свою безпеку не варто, всі дані автоматично зберігаються. У даній програмі є пільговий тестовий період 3 дні. Від вашого імені відбуваються всі дії, які підвищують активність на сторінці. Вам залишається тільки контролювати роботу ресурсу.

SocialKit – об’єднав всі максимально можливі функції. Можете налаштувати постинг публікацій конкретно по часу, підбирати теги і смайли, масово відписуватись і підписуватися. Він безкоштовно працює на залучення уваги цільової аудиторії ваших конкурентів. Це один з небагатьох ресурсів, який фільтрує не тільки боти, але і профілі інтернет – магазинів. Спочатку вам запропонують спробувати програму протягом тижня. Вона вважається професійною. Зрозумілий інтерфейс, з яким може працювати кожен користувач.

InstaPlus – працює автономно в режимі онлайн. Виконує всі необхідні дії, які потрібні для просування сторінки. Переваги – це коментарі, які залишає програма. Вони дуже схожі на коментарі живої людини. Працювати зручніше з комп’ютера або планшета. Не вимагає додаткової установки. Досить набрати її в браузері, і вона відкриється. Користувачі включили її в список кращих, тому що всі функції доступні і не вимагає ніякої додаткової реєстрації.

Моя довідка - Корисні поради