Секрети, як зробити інтернет магазин у Инстаграме

Інтернет-магазин – це відмінний спосіб отримання доходу. З його допомогою можна заробити величезні гроші навіть з мінімальною маржею. Але для цього потрібно вкласти в рази більше зусиль та часу, ніж на роботі за наймом.

Помилково думають, що бізнес – це спосіб полегшити собі життя. Ви дійсно починаєте більше заробляти, але для цього вам потрібно працювати більше, ніж хто-небудь інший. Інакше ваш щасливий випадок піде, а ви залишитеся ні з чим.

З чого починати створення магазину в Інсте

Перед тим, як зробити інтернет-магазин в Инстаграме, ви повинні визначитися, скільки часу будете приділяти йому. Чим більше – тим краще. Ви повинні ретельно прорахувати свій вільний час, що будете витрачати не тільки на пошук постачальників, відправку товарів, ведення бухгалтерії, але і на сам акаунт магазину.

Секрети, як зробити інтернет магазин у Инстаграме

Ви повинні регулярно публікувати фотографії нових товарів, проводити рекламні кампанії та конкурси, зацікавлювати аудиторію і просуватися. Адже магазин живе не за рахунок товарів, а за рахунок клієнтів, які готові купувати.

Причому купувати вони повинні бути готові саме у вашому магазині. Інакше підуть до конкурентів. Щоб цього не сталося, ви повинні запропонувати щось путнє своїм передплатникам, на умовах, які будуть зручні для всіх сторін.

Зверніть увагу на матеріал “Оформлення запису в Instagram для продажу”, він напевно допоможе вирішити деякі питання, що виникли у вас.

Як створити магазин в Instagram: покрокова інструкція

Щоб створити магазин, потрібно визначитися з кількома речами. Покрокова інструкція виглядає так:

 • Вибрати цільову аудиторію.
 • Проаналізувати категорії товарів, які його зацікавлять.
 • Виявити основних конкурентів і придумати, як від них відмежуватися.
 • Придумати фішки магазину.
 • Вибрати товар і знайти постачальників.
 • Призначити за товар оптимальну ціну.
 • Продумати способи доставки.
 • Запустити магазин.
 • Секрети, як зробити інтернет магазин у Инстаграме

  Кожен крок вимагає певних навичок. Але не хвилюйтеся, їх можна отримати в процесі, якщо спочатку почитати відповідну літературу.

  Як вибрати, що продавати?

  В першу чергу ви повинні вибрати те, що сподобається вашій аудиторії. Аудиторію ж потрібно вибирати максимально близьку до себе. Якщо ви любите сноубординг, то запускайте магазин для райдерів.

  Плюс такого підходу в тому, що ви будете відчувати» свою аудиторію, тому що самі хочете того ж, що і вона. Дізналися, що в продаж надійшов новий крутий сноуборд – шукайте постачальника.

  Також ви можете робити щось своїми руками. Подивіться, скільки подібних умільців в Instagram. Вони вибирають цю соціальну мережу, тому що ручну роботу найкраще показувати, щоб вона зачепила людей своїм зовнішнім виглядом.

  Це можуть бути вироби з шкіри (гаманці, взуття, футляри, чохли, блокноти), вишивка, в’язана одяг, нашивки, малюнки на замовлення, фігурки, вироби з дерева і так далі. Все обмежується тільки вашою фантазією.

  Секрети, як зробити інтернет магазин у Инстаграме

  Як варіант – торгувати гаманцями і сумочками

  Ще ви можете запустити магазин музичних інструментів, а замість фотографій публікувати ролики, в яких граєте на цих інструментах. Так аудиторія зможе не лише побачити, але й почути товар – це дуже важливо при продажу інструментів.

  Коли чекати першу прибуток?

  Це залежить від того, наскільки відповідально ви підійдете до питання. Легка прибуток – міф. В інтернеті занадто велика конкуренція, щоб люди купували в першому-ліпшому магазині. Вони охочіше підуть туди, де купували їх друзі, або в магазин з великою кількістю передплатників і відгуків.

  Тому, щоб отримати прибуток, потрібно вкласти гроші і час. Чим більше того і іншого ви вкладаєте, тим швидше буде прибуток. Хоча це залежить від багатьох факторів. Наприклад, потреба людей у вашому товарі і так далі.

  Чи потрібно платити податки за магазин в Instagram

  Чи потрібно платити податки залежить від того, як ви плануєте вести бізнес. Якщо у вас немає ІП або ТОВ, то податки з вас не попросять. Однак такий підхід порушує законодавство РФ.

  Ви можете відкрити фірму:

  • проводити всі операції від імені фірми;
  • декларувати всі доходи і витрати;
  • платити податки і так далі.

  Секрети, як зробити інтернет магазин у Инстаграме

  З одного боку це затратно, тому що держава забирає собі досить великий відсоток з прибутку. З іншого боку, ви не будете турбуватися, що вами зацікавиться податкова інспекція. І хоча ймовірність того, що вас знайдуть, дуже низька, у фірми є свої плюси.

  Наприклад, багато людей охоче співпрацюють з компаніями, у яких зазначені реквізити та юридичну адресу. А ті, про кого немає ніякої інформації, виглядають як компанії-одноденки.

  Висновок

  Вкладайте в свою справу максимум душі. Під цим мається на увазі не тільки гроші, час і зусилля, але і любов. Ви повинні любити свою справу і робити все, щоб воно просувалося. Тільки так можна досягти хороших результатів і вийти на пристойний дохід.

  Якщо ж ви розраховуєте на простий спосіб отримати гроші, то ви знайдете тільки одне – роботу прибиральником. Вона відносно проста. Але платять за неї дуже мало.

  Рекомендуємо до ознайомлення: “Принципи просування інтернет-магазину в Instagram”.

  Моя довідка - Корисні поради