Самі модні ефекти Instagram в 2018-2019 роках

Сьогодні серед активних користувачів Instagram розгорнулася неабияка конкуренція за увагу аудиторії. Зараз вже мало публікувати нехай і якісні, але цілком стандартні статичні знімки. Досвідчені користувачі знають, що отримують максимальний відгук у Інсте тільки оригінальні фото-публікації. Для цього можна використовувати передбачені розробниками ефекти Instagram. Тим, кому цього мало, можна порекомендувати скористатися різними фоторедакторами, що дозволяють відредагувати знімок, зробивши його по-справжньому цікавим. Також можна скористатися програмами для публікацій фото.

Популярні онлайн-сервіси з фотоефекту для Instagram

Незважаючи на те, що користувачам доступно просто величезна кількість безкоштовного софта для редагування фотоконтенту, багато не бажають встановлювати на своє «залізо» від невідомих виробників. У зв’язку з чим, величезною популярністю у блогерів користуються сервіси, що дозволяють в онлайн-режимі редагувати фотографії, накладати на них різні фотоефекти, застосовувати фотофільтри, обрізати, змінювати розмір і пр. Далі розглянемо кілька популярних сервісів, що дозволяють зробити фото з ефектами, як в Инстаграме онлайн.

BeFunky

Самі модні ефекти Instagram в 2018 2019 роках

Дуже зручний і простий фоторедактор з масою фотоефектів, можливістю роботи з шарами, текстурами, ретушуванням, накладення зображень одне на одного. На головній сторінці натиснути синю кнопку Get Started, вибираємо російську мову (якщо необхідно), завантажуємо знімок і редагуємо.

Ribbet

Самі модні ефекти Instagram в 2018 2019 роках

Сервіс з величезними можливостями: автовиправлення, редагування, створення колажів, накладення фотоефектів і ін. Можна завантажити фото з бібліотеки або довантажити безпосередньо з соціальних мереж, інтернету, зробити миттєвий знімок з камери.

FotoFlexer

Відмінний фоторедактор з простим і зрозумілим інтерфейсом, великою бібліотекою, можливостями автоматичного виправлення, додаткового оформлення і прикраси фотографії (макіяж, рамки), створення колажів та ін.

LunaPica

Самі модні ефекти Instagram в 2018 2019 роках

Фоторедактор зі зручними функціями і великим інструментарієм. Можна в один клік накладати деякі популярні ефекти Instagram, редагувати і виправляти фото, створювати анімацію тощо

Pixlr-o-matic

Потужний сервіс, що дозволяє накладати різні ефекти і застосовувати Instagram фотофільтри онлайн. Далі, розглянемо роботу в даному фоторедакторі більш докладно.

Накладаємо фотоефекти на фото в сервісі Pixlr-o-matic: покрокова інструкція

Перше, що потрібно зробити – перейти на сторінку ресурсу за адресою: https://pixlr.com/o-matic/

На головній сторінці буде доступно два варіанти завантаження фото:

  • з веб-камери;
  • з бібліотеки вашого пристрою.

Самі модні ефекти Instagram в 2018 2019 роках

Вибирайте потрібний спосіб завантаження і клікайте на відповідний значок.

Далі, слід вибрати колірну схему. Щоб пропустити цей етап і перейти до безпосереднього вибору Instagram-ефекту переведіть стрілку на табло управління на синій фон або клікніть по стрілках управління режимів в панелі управління.

Самі модні ефекти Instagram в 2018 2019 роках

Якщо запропонованих варіантів буде недостатньо, клікніть по кнопці і зображенням плівки в касеті фотоапарата, розташованої в лівій частині меню управління.

Для додавання рамки слід перевести стрілку на жовтий фон.

Самі модні ефекти Instagram в 2018 2019 роках

Для збереження отриманого результату безпосередньо в пам’ять вашого пристрою, слід натиснути на кнопку Save.

Які ефекти для фото трендові в 2018?

Рада, щоб отримувати максимальний відгук на свої публікації, використовуйте найбільш популярні фотоефекти для Instagram. В тренді сьогодні:

  • Глитч-ефект створює ілюзію пошкодженої фотографії.

Самі модні ефекти Instagram в 2018 2019 роках

  • «Руйнація». Він включає в себе все, що руйнує естетику композиції.

Самі модні ефекти Instagram в 2018 2019 роках

  • «Кольорові канали» – створює ілюзію «спотворення реальності».

Самі модні ефекти Instagram в 2018 2019 роках

  • Подвійна Експозиція Дуотон – «подвоєння зображення».

Самі модні ефекти Instagram в 2018 2019 роках

  • «Подвійний світло». Подвоєння, що досягається поділом колірного каналу.

Самі модні ефекти Instagram в 2018 2019 роках

У 2018 році, в середовищі професійних фотохудожників великою популярністю користуються ефекти з різними впливами на типографіку (обрізана, хаотична), фотоефекти «негативного простору»; фотографії в яскравих тонах з колірними переходами і градієнтами.

В якості висновку

У цій публікації ми розглянули, як застосовувати ефекти Instagram в різних онлайн-сервісах. В принципі, практично всі вони працюють за однією схемою: завантажуємо зображення, редагуємо, «приміряємо» на фото потрібний варіант із списку запропонованих, зберігаємо результат. Різниця – тільки в можливостях і інтерфейсі ресурсу.

А про ліміти в Instagram, актуальних на 2018 рік, читайте в статті за посиланням.

Моя довідка - Корисні поради