Самі корисні додатки для Інстаграмма на Айфон

Мільйони власників Айфонів не можуть уявити своє життя без Инстаграма. Вони витрачають багато часу і сил, щоб радувати своїх близьких, друзів і передплатників якісними, професійними і цікавими знімками, забавними відео, а також, щоб ставати популярним, відомим та успішним у онлайн-мережі.

Самі корисні додатки для Інстаграмма на Айфон

На допомогу їм приходять різноманітні програми для Инстаграма на Айфон. За допомогою їх можна зробити якісні і барвисті знімки, поліпшити їх, використовуючи різні фільтри і цветокоррекцию, записати відеоролик, зробити фотографію з кумедною пикою або маскою смішний мордочкою, завантажити вподобані публікації на свій пристрій, і на завершення трохи «накрутити» лайків і передплатників до себе на сторінку, щоб інші користувачі підписувалися і проявляли активність охочіше.

Популярні програми для Инстаграма на Айфон

В рамках цієї статті ми розглянемо популярні додатки для Инстаграма на Айфон, які знадобляться для:

  • Професійної обробки фото. Для аматорських акаунтів, які не прагнуть до слави і популярності, буде цілком достатньо стандартних безкоштовних фільтр-інструментів всередині самого додатка. Але ті, хто мріють про стильному і пам’ятний профілі, не обійдуться без сторонніх утиліт.
  • Накладення забавних пик. Ці програми виконують відразу кілька завдань. По-перше, вони допоможуть приховати невдало отримані особа на пам’ятній фотографії, зробити анонімними учасників знімка або опублікувати жартівливе фото, яке потішить і розвеселить передплатників.
  • Завантаження фото і відео. Стане у нагоді для тих, хто любить колекціонувати гарні знімки, корисні або кумедні відео на своєму Айфоні.
  • Для накрутки активності на сторінці. Ці утиліти стануть незамінними помічниками для просування власної сторінки, збільшення обсягу продажу свого продукту, підняття вгору за рейтинговою сходах серед інших користувачів і збільшення охоплення.

Для обробки фото

Першим в рамках цієї статті ми розглянемо додаток для обробки фото. Варто сказати, що у редакції і власників Instagram фото не було ніяких сумнівів з приводу того, який фоторедактор слід було б визнати кращим. Пальма першості без сумнівів були віддана найдосконалішою і функціональною програмою – VSCO Camera.

Самі корисні додатки для Інстаграмма на Айфон

Крім того, що її інструментарій містить більш ніж півсотні вбудованих фільтрів, тут також присутня можливість детальної корекції дрібних елементів і картини в цілому. Розібратися з усіма функціями можна за пару днів. Додаток повністю русифіковане і доступно для скачування в офіційних джерелах абсолютно безкоштовно.

Зі смішними пичками і мордочками

Друга утиліта з класними і забавними масками – MSQRD (Маскарад). Це ще одне безкоштовне додаток, яке в режимі реального часу швидко, якісно і правдоподібно накладає особи відомих людей або пики тварин на контури реального людини, який робить сэлфи або знімається.

Самі корисні додатки для Інстаграмма на Айфон

Для скачування фото/відео з Instagram

Самим популярним, простим і робочим додатком для скачування публікацій в пару кліків прямо з Инсты є InstaSave. Після скачування достатньо буде лише запустити програму, скопіювати посилання на цікаву запис у буфер обміну та вставити в утиліту. За кожне скачування доведеться платити віртуальними монетами, які можна отримати безкоштовно – за перегляд рекламних відеороликів.

Самі корисні додатки для Інстаграмма на Айфон

Для накрутки лайків і передплатників

Просте і зручне додаток, який допоможе швидко і безкоштовно (за виконання завдань) розкрутити свою сторінку і зібрати велику кількість лайків і передплатників – це російськомовна програма Gramazeka. Викачати її можна абсолютно безкоштовно. При першій установці баланс користувача автоматично поповнюється 50 монетами. Надалі свій «бюджет» можна розширити, проставляючи лайки і підписуючись на чужі сторінки. Докладніше – у статті “Програми для накрутки лайків і передплатників в Instagram”.

Висновок

Ці корисні програми для Инстаграма на айфон повинні бути на телефоні у кожного досвідченого користувача соціальної мережі. З їх допомогою можна поліпшити якість контенту на своїй сторінці або ж розширити охоплення і аудиторію профілю.

Моя довідка - Корисні поради