Розсилка в директ instagram – працює чи ні в 2020 році?

Instagram сьогодні не тільки одна з найбільш популярних соцмереж, але і відмінна майданчик з просування свого бізнесу. На даний момент приблизна кількість учасників – понад 20 мільйонів. Це люди абсолютно різного віку та інтересів. До того ж більша частина з них – платоспроможні люди, які мають у користуванні смартфони з хорошою камерою. Більше того, дослідження показують, що значна частина таких телефонів марки Apple.

У цій статті буде розглянуто вкрай потрібний інструмент для просування в цій соціальній мережі, а саме – розсилка в директ Instagram, способи і необхідні програми.

Існує кілька способів привернути увагу до просуваються товарів і послуг. Одним з них є масова розсилка повідомлень в директ Instagram. Така розсилка дозволяє користувачам відправляти текстові повідомлення, фотографії і відео. При цьому у стрічці вони не відображаються, а залишаються в конфіденційного листування. Відправляти можна не тільки передплатникам, але і всім цікавим користувачам. Ступінь ефективності залежить від способу розпорядження таким інструментом.

Основними напрямками тут є:

 • Спам – це відправка реклами продукту всім можливим користувачам, список користувачів налаштовується за певними критеріями.
 • Розсилання передплатникам інформацією про нові акції, розіграші, товарах і послугах.
 • Вітальне повідомлення для підписалися акаунтів.
 • Розсилка з запрошенням до співпраці можливим рекламодавцям.

Розсилка в директ instagram  працює чи ні в 2020 році?

Засоби масової розсилки в Instagram

Instagram захищає своїх передплатників від надмірної реклами і активності. Відомо, що існують обмеження на певні дії – відправлення повідомлень, додавання до передплатникам, блокує лайки та інше.

Є кілька способів розсилки в директ повідомлень, щоб обійти ці обмеження:

 • Відправка вручну – безкоштовно, але досить затратно по часу. Якщо бізнес-аккаунт молодий і передплатників небагато, то це оптимальний спосіб. При цьому це безпечний спосіб – не потрібно передавати стороннім особам свій логін і пароль.
 • Різного роду онлайн-програми – це вже не безкоштовно, що також не завжди зручно.
 • Спеціалізовані програми – це самий швидкої спосіб, не безплатний і вимагає певних навичок. При цьому, якщо робота ведеться з декількох пристроїв – на кожне доведеться встановити певне програмне додаток.

Розсилка в Instagram директ безкоштовно

За типом розсилка повідомлень в директ Instagram поділяється наступним чином: кожному новому підписався, всім вже підписаним акаунтів, з визначеними списками. При цьому є можливість налаштувати відправку тим, хто ще не підписаний, визначаються критерії (вік, інтереси, стать, місце проживання або інші) і вже з ним працює встановлена програма.

Масова розсилка в директ Instagram

Способів здійснити масову розсилку директ Instagram безкоштовно всього два – вручну і пробний період спеціальних програм.

Самостійна відправка кожного повідомлення не тільки займає велику кількість часу, але і може викликати блокування аккаунту. Однакові повідомлення, що розсилаються навіть своїм передплатникам, програма захисту Instagram сприйме, як розсилання спаму. У ряді випадків це просто незручно. Наприклад, коли необхідно відправити вітальне повідомлення нового передплатника. В цьому випадку користувачеві приходить повідомлення, але не завжди зручно відстежувати і робити своєчасну відправку.

Розсилка в директ instagram  працює чи ні в 2020 році?

Як зробити розсилку директе Instagram: інструкція

Для ведення серйозної бізнес-профілю з метою отримання прибутку все ж варто використовувати необхідні програми. Способи налаштування у всіх схожі, хоча з кожним інтерфейсом потрібно навчитися працювати. У підсумку профіль отримує автоматизовану систему розсилки повідомлень, а власник облікового запису – приріст абонентів, клієнтів, доходу. На сьогодні існує кілька перевірених програм, з якими можна безпечно працювати.

Розсилка в директ Инстаграмм через програми

Пробний період програм досить короткий – в середньому 3-10 днів. Можливо, існують безкоштовні програми для розсилки – але тільки якщо сама система молода і потрібно підвищити її впізнаваність та популярність і ще невідомо, чи буде вона працювати. Краще віддати перевагу вже зарекомендували себе сервісів.

Сервіс Funinsta ru

Сервіс Funinsta.ru є одним з найпопулярніших. На пробу дається 3 неоплачуваних дня. Після – оплата 790 рублів в місяць. Це ціна однієї послуги – просування, розсилка або коментарі, лайки. Оплачуються вони окремо і на кожен аккаунт в тому числі. В користуванні сервіс досить простий. Для автоматичної розсилки слідують інструкції:

 • Реєстрація на сайті (досить проста).
 • Вкладка «Директ».
 • Потім «Нове повідомлення».
 • У вікні, набирається необхідний текст можна прикріпити зображення.
 • І далі – «Активувати».

Розсилку можна зупинити в будь-який момент змінити список акаунтів або інші настройки. Основним недоліком є вартість послуг. Тут потрібно відштовхуватися від наявних коштів і потенційно вірогідною прибутку.

Розсилка в директ instagram  працює чи ні в 2020 році?

Сервіс Idirect io

Наступний за популярністю система Idirect.io. Безкоштовний період становить 7 днів. У попередніх версіях програми дозволено було вести лише один профіль. Сьогодні можливо вести кілька акаунтів, за кожну доведеться вносити 100 рублів на місяць. Схема роботи проста:

 • Нескладна реєстрація.
 • Створення списку (списків) користувачів для розсилки.
 • Кнопка «Створити».
 • У діалоговому полі набирається необхідне повідомлення. При цьому можливе створення різних варіацій одного повідомлення – в фігурних дужках через вертикальну пряму лінію записуються ({добрий день | доброго | ласкаво просимо}). Це значною мірою захистить аккаунт від швидкого бана за розсилку однакових повідомлень.
 • Вибір користувачів (з вже створених списків).
 • Кнопка «Запустити».

Процедура нескладна, але суттєвим недоліком залишається набір цільових акаунтів вручну. Забирає значну частину часу і сил. При цьому сервіс має мінімальні можливості по функціональності. Для початківців власників з невеликою кількістю передплатників – це може бути базовий варіант.

Програма Instagram Direct Sender

Ще одна цікава програма – Instagram Direct Sender. Система платна. Є кілька нюансів у роботі. Схема роботи наступна:

 • Створення текстового документа з необхідною базою користувачів.
 • Вкладка «Завантажити акаунти», саме сюди заливається текстовий файл.
 • Після додавання бази – кнопка «Налаштування». Тут є режими розсилки на вибір: «Автовідповідач» – для нових передплатників «Спамер» – для рекламних розсилок і т. д.
 • Кнопка «Старт».

Такі основні способи масової розсилки повідомлень у директ Instagram. Який із способів найбільш оптимальний – це питання відкрите. У кожної системи є як свої плюси, так і мінуси.

Розсилка в директ instagram  працює чи ні в 2020 році?

Тарифна політика

Не можна відразу користуватися усіма системами, якщо немає хорошого досвіду по просуванню облікового запису. Це загрожує баном захисної програми соціальній мережі Instagram. Вийти з такого бана досить проблематично.

Одним із способів перевірки роботи програм – випробування на другорядних профілях. На них можна виробити «обкатку» і вибрати варіант, який влаштує і з фінансової, і з практичної точки зору. Створюються такі акаунти заздалегідь. У них також має бути наповнення, передплатники, термін активації не менше місяця. Краще, коли їх декілька, є біржі акаунтів. В такому випадку не буде ризику втратити необхідний основний рахунок і потрапити під строгі правила і санкції мережі.

Такі основні принципи роботи з відправлення повідомлень через програми для розсилки в директ. Варто пробувати всі відомі і невідомі методи, тільки так можна отримати реальний відгук і реальний дохід від створеного профілю.

Моя довідка - Корисні поради