Розмір бюджету для запуску бізнесу в Instagram в 2020

Соціальні мережі – ідеальна торговельна площадка. Величезна аудиторія, а отже і потенційних клієнтів маса. За останніми даними аналітично в одній Росії користувачів більше 14 мільйонів. Тому багато переводять свій бізнес в інтернет. Поговоримо про те, скільки грошей потрібно в 2020 році, щоб відкрити свій бізнес в Instagram.Розмір бюджету для запуску бізнесу в Instagram в 2020

На що потрібні гроші при запуску бізнесу в Instagram?

Звичайно, я не буду говорити про витрати на товари. Тут все залежить від вашої справи, від постачальників і так далі. Поговоримо про витрати виключно на профіль. І позицій витрат не так вже й багато, адже ми будемо враховувати лише основні.

 • Логотип. Так, це обов’язковий пункт. Ви не можете просто поставити своє обличчя на аватарку, це непрофесійно.
 • Просування. Поки ви будете вчитися розкрутці, ваш бізнес прогорить. Думаю, я кажу дохідливо.
 • Рекламний бюджет.
 • Фотообладнання. Так, можна просто фотографувати на айфон. Але важливі як мінімум світло і тло. Про необхідні реквізити для Інста-блогераТЕКСТ_ССЫЛКИ</a > читайте в нашій статті.
 • Конкурси. Це – буст для вашої аудиторії.
 • Час. Нічого не буває одразу.Розмір бюджету для запуску бізнесу в Instagram в 2020

Приблизна вартість по Москві

На основі пунктів вище поговоримо про зразкових розцінках. Для прикладу візьмемо Москви, хоча по суті деякі пункти реалізуються на основі сил фрілансерів. Але про все по порядку.

 • Логотип. Це – важливий момент. Ви повинні створити бренд, який буде працювати на вас. Для прикладу візьмемо сайт Яндекс.послуги. Ні, це не реклама, просто мені буде зручніше моніторити ціни саме на цьому сайті. Вартість починається від 500 рублів і прагне до нескінченності. Візьмемо середнє, 5000 рублів. Ні, це не халтурка на годину, людина вчилася цього довго і креативит для вас. На хороший логотип можна витратитися.
 • З просуванням та ж ситуація, що і з логотипом – цінник прагне до нескінченності. Що потрібно включити в потреби просування? Розробка кампанії, контент-плану, аналіз рекламних майданчиків, підготовка промо, адміністрування, постинг, хештегі. Це – оптимальний варіант, і цінник за таку роботу в середньому близько 20-25 тисяч рублів.
 • Рекламний бюджет. Чим більше, тим краще. Раджу в самому початку просування витратити близько п’ятдесяти тисяч рублів.
 • Фотообладнання. Не будемо брати в кошторис професійну камеру, будемо вважати, що для Instagram достатньо хорошого телефону. Але потрібно як мінімум освітлення, фон і реквізит. За цінами наступне:
 • Освітлення. Комплект постійного світла від 11 тисяч рублів.
 • Для фону можете взяти хоч килим. Це може бути все, що завгодно, що є у вас вдома. Я не знаю, який вам потрібен, тому для кошторису візьмемо хромокей – він універсальний. Якщо ви фотографуєте невеликі товари, то і фон потрібен невеликий. Візьмемо 3 тисячі.
 • Реквізит може бути різний і за тематикою, і за якістю, і за ціною: може, ви візьмете намисто бабусі, вони ідеально підійдуть і будуть безкоштовні. Тому не будемо враховувати.

Розмір бюджету для запуску бізнесу в Instagram в 2020Ви можете просто платити фотографу, а не робити зображення самостійно. У такому випадку вартість становитиме від 5 тисяч за сесію. Буде краще самому намагатися робити контент або наймати щоразу людини? Вирішуйте самі. На мій погляд, в Instagram краще поступово самому вчитися і вести запис.

 • У плані конкурсів все впирається тільки в вашу жадібність.
 • Час. Безцінне.

Отже, у нас виходить від 80 000 до 89000. Кошторис вельми приблизнbq, у вас може піти як більше, так і менше.

Отже, ведення бізнесу в Instagram вимагає вкладень. Про програму, що допомагає в просуванні в Instagram читайте в нашій статті за посиланням. Скільки потрібно грошей в 2019 році, щоб відкрити свій бізнес в Instagram? Від 80 000 до нескінченності. Це у випадку, якщо ви дійсно хочете набрати цільову аудиторію і почати отримувати заявки відразу.

Моя довідка - Корисні поради