Розкрутка Instagram за гроші. Що може бути простіше?

 • 2 Добірка сервісів комплексного просування
 • 3 Добірка сервісів накрутки
 • 4 Питання наших читачів
 • Вже давно соціальні мережі перестали бути просто інструментами спілкування. Кількість передплатників, друзів, лайків та коментарів не тільки показує популярність користувача, але і дає можливість заробити. Однак, щоб цю аудиторію набрати, треба розуміти, як організувати просування. Поговоримо про таку річ як розкрутка Instagram за гроші.

  Способи розкрутити аккаунт за гроші

  Припустимо, у вас є акаунт в Instagram і якийсь бюджет на просування. Що робити і які способи можуть нам підійти? В даному випадку не все так просто – люди хочуть заробляти, і придумують все нові і нові варіанти, як дати поштовх своєму профілю з допомогою розкручування, і залишити конкурентів далеко позаду. Найбільш надійні варіанти розглянемо нижче.

  Таргетована реклама

  Мабуть, це найпоширеніший варіант, якщо ви хочете отримати фоловерів в Instagram за гроші. Таргет – це мета. Такі оголошення розміщуються найбільшою соціальною мережею в стрічці користувачів. Якщо ви точно знаєте, як виглядає цільова аудиторія, де проживає та інше, то майже кожен перегляд кампанії може принести користь.

  Розкрутка Instagram за гроші. Що може бути простіше?

  Запуск і керування акцією здійснюється з самої соціальної мережі – достатньо перейти на бізнес-аккаунт і натиснути під публікацією на блакитний кнопці «Просувати» і слідувати інструкціям. Але зручніше запускати і контролювати таргетинг через спеціальний рекламний кабінет від Фейсбуку, який називається Ads Manager.

  Реклама у блогерів/зірок

  Розкрутка Instagram за гроші через націлювання може обійтися дуже дорого. Її альтернативою є розміщення у блогерів і розкручених профілях. Роблять вони це, зрозуміло, платно (показати ціни можна в Epicstars або Plibber). Але й у цього способу є підводні камені.

  Читайте також:
  Відключення і приховування коментарів в Instagram — Інструкції

  Розкрутка Instagram за гроші. Що може бути простіше?

  Розглянемо їх:

  1. Якщо профіль володіє великою аудиторією, вартість розміщення буде значною. Звичайно, таргетовані оголошення теж недешеве задоволення, але той же бюджет краще буде пустити на рахунку Инстаграма. Причина у другому пункті.
  2. Як би сильно рекламна площадка не підходила по темі, якась частина передплатників все одно буде нецільової. А значить, за якийсь охоплення ви переплатите.
  3. Якщо таргетована реклама бере гроші за певну кількість показів, то, при купівлі посту у блогера ви не знаєте, який точно буде охоплення. Звичайно, у цього є і друга сторона – реальність може бути оптимістичніше, ніж очікування.

  Проведення конкурсів з відчутними подарунками

  Кожен користувач Instagram знає, що існують розіграші. Можна влаштувати конкурс самостійно або зібрати спонсорів і вибрати яку-небудь Instagram-зірку як майданчик проведення. У другому випадку подарунки, швидше за все, будуть набагато краще і залучать більше учасників. Але це швидше накрутка лайків в Инстаграме платно.

  Чому? Зараз поясню:

   

  1. Чим більше спонсорів, тим менший відсоток активної цільової аудиторії до вас прийде.
  2. Різкий стрибок і різкий спад активності в профілі, що відбивається на статистиці як накрутка.
  3. Високий відсоток відписки після оголошення результатів. Деякі хитрують і видаляють сторінку на час, щоб люди не змогли відмовитися. Але ви повинні розуміти, що це лише тимчасове рішення. Конкурсом ви швидше купуєте фоловерів, а значить і високої їх якості не чекайте.

  Розкрутка Instagram за гроші. Що може бути простіше?

  Сервіси комплексного просування

  Знання портрета своєї аудиторії корисно не тільки для налаштування таргетингу. Привернути увагу передплатників можна лайками, коментарями і переглядом історій. Ви можете просто написати список і зробити це вручну. А можете придбати послуги сервісу комплексного просування, який зробить це за вас автоматично. Ці інструменти прицільно б’ють по тих, кому може сподобатися ваш контент, як і таргетинг. Але при цьому обходяться набагато дешевше. Для цих цілей ми рекомендуємо використовувати Zengram або Tooligram.

  Читайте також:
  Групи в Instagram: як створити та закрити

  Підбірка сервісів комплексного просування

  Сервіси комплексного просування вимагають використання ваших логіна і пароля для ведення діяльності. Тому важливо використовувати надійні інструменти – по-перше, аккаунт можуть зламати, а по-друге, сайт може вести діяльність небезпечно і спровокувати бан.

  1. Zengram. Цей зелений сервіс – найпопулярніший варіант у тих, хто набирає аудиторію в Instagram. Такої популярності сайт зобов’язаний надійності і багатого функціоналу. Деякі використовують парсер і інста-шпигун замість того, щоб розкручуватися з допомогою Зенграм.
   Розкрутка Instagram за гроші. Що може бути простіше?
  2. Tooligram. Відмінною особливістю Тулиграма є те, що він реалізований у вигляді сервісу і у вигляді програми. Мінімальна вартість хмарної реалізації обійдеться в 199 рублів за місяць, софт ж виходить набагато дорожче – 1199 рублів.
   Розкрутка Instagram за гроші. Що може бути простіше?
  3. Pamagram. Я мало можу сказати про цьому сайті, однак, судячи з відгуків, послуга виявляється добре і осічок не буває, або вони є винятками.

  Розкрутка Instagram за гроші. Що може бути простіше?

  Підбірка сервісів накрутки

  За гроші фоловерів можна просто купити. Звичайно, накрутка передплатників в Instagram платно – не кращий вибір для набору аудиторії. Однак, деякі на початку просування все ж вдаються до цього. Я можу порадити наступні сайти:

  1. Likemania. Мені дуже подобається інтерфейс цього інструменту. Він зручний і дозволяє налаштувати бажану послугу поетапно.
   Розкрутка Instagram за гроші. Що може бути простіше?
  2. Bosslike. Це – біржа активності. Тут ви виконуєте завдання за бали, а потім витрачати їх на себе. Але також можна просто заплатити гроші і не паритися. Ціна одного бала, треба сказати, досить демократична.
   Розкрутка Instagram за гроші. Що може бути простіше?
  3. Socelin. Якщо в першому варіанті ви вирішували, скільки потрібно передплатників, лайків та іншого, то тут перед нами щось на зразок інтернет-магазину з пакетами послуг. На мій погляд, це недолік, але не особливо істотний для кого-то така дрібниця важлива.
   Розкрутка Instagram за гроші. Що може бути простіше?
  4. Soclike. І ще один сайт з пакетами послуг. Мені не подобається, що тут немає градації, живих фоловерів або ботів ви купуєте. Можна, звичайно, припустити, що всі передплатники тут – живі люди, але, чесно кажучи, не дуже віриться.
   Розкрутка Instagram за гроші. Що може бути простіше?
  5. Winlike. До цього помічника у мене ті ж коментарі, що і до попереднього – погодьтеся, складно написати щось нове про сервіси, які працюють абсолютно однаково.
  Читайте також:
  Допустимі розміри фото в Instagram для постів і історій

  Розкрутка в соціальних мережах – непроста наука, хоча старше покоління з цим посперечається. Вам потрібно вміти привернути увагу якомога більшої кількості людей і, що може бути навіть важливіше, утримати його. Потрібно розуміти, як соціальні мережі працюють і які існують способи розкрутки. Найчастіше необхідно мати бюджет, щоб процес йшов ефективніше.

  Запитання наших читачів

  Розкрутка Instagram за гроші. Що може бути простіше?#1. Яка середня вартість інструментів розкрутки?

  Тулиграм обіцяє доступ всього за 199 рублів. Але для більшої ефективності вам доведеться купувати додаткові модулі. В результаті вартість з найнижчою трансформується в одну з найвищих. Середня ж ціна складає 700 рублів на місяць.

  Розкрутка Instagram за гроші. Що може бути простіше?#2. Програми або сервіси для масслайкинга?

  І софт і сайти – хороші варіанти. Але підійдуть для різних людей. Якщо вам важливо, щоб просування йшло без перерв, очевидний вибір – сервіс. Якщо хочете більшої безпеки, скористайтесь програмою – всі особисті дані зберігаються на вашому пристрої.

  Розкрутка Instagram за гроші. Що може бути простіше?#3. Що вигідніше використовувати: накрутку або сервіси просування?

  Дивлячись яка кінцева мета, якщо ви хочете просто більше лайків під якимось фото або переглядів певного відео, то вам підійде накрутка, наприклад, через Likemania. Якщо ви хочете, щоб показники активності на сторінці росли природно і на постійній основі, тоді використовуйте сервіс просування Zengram.

  Задавайте свої питання і висловлюйте думку в коментарях. А також дивіться корисне відео по темі.

  Моя довідка - Корисні поради