Розкрутка Instagram — інструкція для користувачів

Розкрутка Instagram — інструкція для користувачів

Енергійний і заповзятливий людина розглядає Instagram не тільки як місце для зберігання відеороликів і фотографій, але і як засіб заробітку грошей. Розкручений аккаунт, завдяки своїй популярності, здатний приносити стабільний дохід допомогою продажу товарів або реклами.

Рекомендуємо прочитати цю статтю до кінця. У фіналі ми поділимося кількома секретами, які допоможуть вам утримати своїх передплатників, і наведемо декілька найбільш популярних сервісів, що надають послуги розкрутки Instagram.

Розширення клієнтської бази

В цьому плані соціальні мережі надають необмежені можливості своїм користувачам. Instagram входить в їх число. Спочатку проект замислювався як ресурс для зберігання і демонстрації мультимедійних файлів (відео та фотографій), але згодом був розширений функціонал. Учасники мережі отримали можливість обмінюватися повідомленнями, ставити лайки, діліться новинами.

Розкрутка Instagram — інструкція для користувачів

Пік зростання популярності припав на 2012 рік, коли первісний власник продав права на свій продукт компанії Facebook. Вартість угоди склала 1 млрд. доларів. І одразу ж почалося додавання нових функцій. Користувачі отримали можливість записувати відео і розмістити його у себе на сторінці.

Кількість користувачів Instagram обчислюється сотнями мільйонів. Кожен день викладається тисячі фотографій і відеозаписів. Аудиторія перегляду просто величезна, а це одне з основних вимог для отримання доходу.

Існує декілька способів заробітку за допомогою Instagram:

 • Продаж товарів (як своїх, так і чужих) або послуг через популярний аккаунт.
 • Реклама продукції, компанії, заходи і т. д. Простіше кажучи, всього того, що можна рекламувати.
 • Професійна розкрутка облікового запису.
 • Продаж фотографій.
 • Просування власного бізнесу. Є одним з найбільш прибуткових варіантів. І те, чим ви займаєтеся, ніяк не впливає на результат. Красиво піднести можна все що завгодно.

За створення сторінки і використання всього функціоналу гроші не беруться. Від користувача потрібно лише час і бажання. Ну і, природно, розкручений аккаунт. Без цього монетизувати сторінку буде практично неможливо. Кожен день Топові акаунти відвідує понад 1000 користувачів, а, як ми знаємо, чим більше відвідувачів, тим вище обсяг продажів.

Висловлюючись технічною мовою, розкрутка – це цілеспрямована популяризація сторінки з використанням низки інструментів.

Розкрутка поділяється на штучну і природну.

У першому випадку для підвищення популярності облікового запису використовуються спеціальне програмне забезпечення, сервіси або програми.

При природному просуванні кількість передплатників підвищується завдяки власним діям власника сторінки, які полягають у додаванні дійсно цікавого контенту.

Щоб добитися максимального результату, потрібно комбінувати ці два способи.

На самій розкручуванні також можна заробити. Цим займаються професійні фрілансери, які за гроші допомагають людям підвищити популярність їх сторінок. Знайти їх можна на спеціалізованих біржах. Також існує безліч компаній, що надають послуги з просування в соціальних мережах.

Instagram інтегрований з ВКонтакте і Facebook. Все, що ви розміщуєте в Instagram можна публікувати і в інших соціальних мережах.

Розкручена сторінка є нічим іншим, як капіталом або активом, яким його власник має право розпоряджатися на власний розсуд. Краще всього використовувати його для заробітку.

Займатися просуванням доведеться лише до того моменту, поки сторінка не стане приносити стабільний дохід. Розкрутку можна виконувати самостійно або найняти для цих цілей спеціально навченого людини. Але при цьому не можна забувати і про ряд правил:

Читайте також:
Як приховати прямий ефір Инстаграме від деяких людей або однієї людини
 • Instagram – це, насамперед, місце, де люди розважаються і спілкуються між собою. До монетизації слід ставитися як до якогось бонусу.
 • Розкрутка вимагає часу. Потрібно бути готовим до того, що швидко набрати необхідну кількість передплатників не вийде.
 • Унікальність контенту відіграє вирішальну роль. Всі інші показники мають другорядне значення.
 • Назва та зміст повинні відповідати один одному.
 • Як зрозуміти, що акаунт вдалося розкрутити? Чіткого показника не існує. Однак в колах манимейкеров сторінку прийнято вважати популярною, якщо на неї підписано кілька тисяч користувачів. Аккаунт з сотнею тисяч фоловерів і більше — є дуже перспективним майданчиком для заробітку.

  Самостійна розкрутка Instagram

  Люди, зареєстровані в Instagram, створюють певне ком’юніті, в якому прийнято обмінюватися корисною інформацією, досвідом і враженнями. Тут регулярно проводяться акції, конкурси, збираються підписки і лайки. Будь-яка людина на планеті може завести свою сторінку і публікувати на ній все, що не заборонено законодавством і нормами етики.

  Ми не будемо детально розбирати, як створюються акаунти. Познайомитися з інтерфейсом ви без праці можете самостійно. Тут же ми приділимо час просування та монетизації за рахунок накрутки передплатників і їх утримання.

  Переважна частина користувачів Инсты користується їй за призначенням, тобто додає фотографії та вигляді з власного життя і ділитися ними з іншими людьми. Тут набагато менше сміття і цікавіше контент, ніж в тому ж Facebook або ВКонтакте, а люди більш відкриті.

  Для успішної розкрутки умовно можна позначити наступний алгоритм дій:

  Створення профілю і його оформлення.

  Перше, що бачить відвідувач – ваше фото, зображення або профільний товар. Також на головній сторінці розміщені персональні дані компанії і короткий опис послуги або товару.

  Для більшості людей перше враження є вирішальним фактором. Бачачи зображення, потенційний користувач вирішує, чи заслуговуєте ви його уваги чи ні. Профільне фото потрібно підбирати дуже ретельно. В іншому випадку ви ризикуєте втратити частину споживчої аудиторії.

  Розкрутка Instagram — інструкція для користувачів

  Коли метою просування є бренд, PR-кампанія не обмежується лише одним Instagram. У хід йдуть практично всі соціальні мережі. В цьому випадку краще використовувати одну картинку для всіх акаунтів. Такий підхід дозволить підвищити впізнаваність бренду.

  Опис має бути невеликим, але максимально інформативним. Обов’язково потрібно вказати тематику, вид діяльності та місця розташування. Також можна розмістити активне посилання на головну сторінку сайту, якщо такий існує. В іншому місці вставити її у вас не вийде. Далі потрібно придумати заклик до дії. Він повинен містити в собі максимум конкретики.

  Підготовка контент-плану.

  Це необхідно робити у всіх випадках, коли створення аккаунта переслідує комерційні цілі. Контент-план повинен містити інформацію щодо того, що, коли і як багато ми будемо розміщувати.

  Кожен пост повинен мати:

  • Знімок високої якості
  • Короткий опис
  • Тематичні хештегі (ключові слова, за допомогою яких можна буде швидко знайти всі записи рубрики).

  Велика кількість нав’язливої реклами може зашкодити просуванню. Розкрутка повинна комбінуватися з корисною для передплатників інформацією.

  Перед початком розкрутки дайте відповідь собі на наступні питання:

  Яку аудиторію ви збираєте залучати на свою сторінку?

  Які потреби клієнтів будуть задовольнятися?

  Як краще представити товар?

  Що ви можете запропонувати відвідувачу крім основного об’єкта продажу?

  Читайте також:
  Школярі-мільйонери: чи можна заробити в інтернеті?

  Навіть серйозні бізнесмени іноді розміщують на своїх комерційних сторінках контент особистого характеру. Але не варто цим зловживати. Треба триматися якомога ближче до тематики.

  Публікація контенту.

  В якості основного вмісту можуть бути використані особисті знімки тільки в тому випадку, коли ви просуваєте власну персону. Це дозволить спочатку залучити аудиторію і набрати передплатників, а вже потім отримувати прибуток від свого іміджу. У разі просування бізнесу необхідно дотримуватися заздалегідь певної стилістики. Розміщувати слід по одному або два посту щодня. Це кількість вважається оптимальним.

  При публікації контенту дотримуйтеся наступних рекомендацій:

 • Не обмежуйте свою фантазію і використовуйте фільтри. Креативність позитивно позначиться на зростанні кількості передплатників.
 • Зображення повинні бути якісними. Прохідні знімки не викликають інтерес у аудиторії.
 • Кожне фото перетворюйте в невелику історію.
 • Розбавляйте фотографії відеозаписами. Тривалість роликів повинна бути не занадто великою (до 5 хвилин).
 • До кожної фотографії робіть підпис (навіщо зняли, де і коду).
 • Не нехтуйте хэштегами. Так ваші пости буде простіше знайти.
 • Чим привабливіший візуальний ряд, тим більше хочеться вивчити текстову складову. Цікавий контент є запорукою великої кількості передплатників, коментарів і високої конверсії.

  Залучення нових передплатників.

  Почати варто з друзів і знайомих. Синхронізація з іншими соцмережами прискорить процес набору передплатників.

  Далі все залежить тільки від вашої креативності та активності. Якісне просування вимагає багато часу. Якщо його немає, то можна скористатися послугами платних сервісів, про які ми поговоримо трохи нижче.

  Аналіз відвідуваності і правка стратегії з урахуванням отриманих даних.

  Основний параметр – результативність. При її розрахунку враховується кількість передплатників, коментарів, лайків, кліків і переходів по посиланню. Якщо цифри виявилися нижчими, ніж ви планували, то необхідно провести корекцію стратегії (попрацювати над тематикою постів, змінити стилістику сторінки тощо).

  Способи залучення передплатників

  Безкоштовна розкрутка аккаунта Instagram вимагає великих тимчасових витрат. Якщо все робити правильно, досягти необхідного результату можна буде швидше.

  Порада 1. Додавання хэштегов.

  Це дуже корисна річ. З їх допомогою користувачі будуть витрачати менше часу на пошук потрібної публікації. Наявність міток позитивно позначається на кількості залучених відвідувачів і передплатників.

  Постарайтеся не використовувати популярні ключі, якими вже підписано сотні інших фотографій. Найкраще придумати власну мітку. Це дозволить підвищити впізнаваність бренду. Хештег повинен складатися максимум з трьох слів. Більше робити не варто. Щоб зробити його нечитабельним елементи потрібно розділяти нижнім підкресленням. Вставляйте мітки не тільки в опис публікації, але і в коментарі.

  Мітки, введені раніше, запам’ятовуються додатком. При введенні першої літери з’явиться випадаючий список з можливими словами. До однієї публікації можна додати максимум 30 хэштегов.

  Порада 2. Підписуйтесь на інших користувачів і коментуйте їх пости.

  Якщо ви будете залишати коментарі, то висока ймовірність того, що отримаєте те ж саме у відповідь. Не соромтеся робити це на сторінках знаменитих особистостей або розкручених користувачів. Змістовні коментарі піднімуть вашу популярність.

  Дуже часто ті, на кого ви підписуєте, роблять це ж дію і по відношенню до вас. Їх передплатники можуть бачити ваші публікації, що неминуче призводить до розширення аудиторії.

  Порада 3. Ставте якомога більше лайків.

  Дана дія не вимагає багато часу, а користь може бути колосальна.

  Люди часто цікавляться користувачами, які оцінюють їх пости. Чим вище ваша активність, тим краще для облікового запису.

  Читайте також:
  Тіньовий бан Instagram: що це і як його зняти з рахунку

  Порада 4. Використовуйте геолокацію.

  Ця опція вказує місце, в якому був зроблений знімок. Дані вводяться після натискання на кнопку «Додати місце». Це ще один із способів розширити аудиторію.

  З допомогою міток геолокації вас будуть знаходити земляки або місцеві покупці.

  Порада 5. Не нехтуйте взаимопиаром.

  Налагодьте обмін рекламними постами з акаунтами схожих тематик. Якщо серед них є бізнес-профілі, то потрібно переконатися, що це не ваші прямі конкуренти. Розберемо на прикладі.

  Припустимо, ви є власником магазину одягу. Для взаимопиара підійдуть магазини аксесуарів, взуття або годин. Вони стануть джерелом нових передплатників.

  Платна розкрутка Instagram

  Потрібно виконати просування акаунт у стислі терміни? Тоді вам не обійтися без платних сервісів. Якщо сервіс по розкрутці дійсно професійний, результат буде досягти дуже швидко.

  Основними способами платного просування прийнято вважати наступні:

  Автоматичні сервіси.

  Залучення передплатників в автоматичному режимі здійснюється за відпрацьованим алгоритмом. Система сама ставить за вас лайки і підписується на інші акаунти. Ви отримуєте підписки тільки від зацікавлених користувачів.

  Купівля реклами. Реклама в Інсте буває трьох видів:

 • В групах.
 • На сторінках популярних записів.
 • Таргетингова.
 • Найменше грошей потрібно при розміщенні реклами в пабликах. Вартість реклами на розкручених акаунтах, варіюється в залежності від популярності їх власників. В деяких випадках ціна може досягати 500 тис. рублів за один пост. Природно, що результат буде відповідним. Наприклад, для розміщення реклами на сторінці Сергія Шнурова доведеться заплатити близько 1,5 млн. рублів.

  Послуги професійного ЅММщика. Всі турботи по розкрутці фахівець бере на себе. Іноді це може бути фрілансер, а іноді – співробітник агентства, що надає послуги з просування сайтів. Перший варіант менш витратний, але професіоналізм виконавця доведеться оцінювати самостійно. Другий спосіб більш надійний, але і більш дорогий.

  Купівля лайків та коментарів на спеціалізованих майданчиках. Ефективність такого підходу також досить висока. Ви можете найняти людей, які залишають коментарі під постами, на біржах фріланса або замовити дану послугу все в тих же агентствах.

  Способи утримання передплатників

  Розкрутка Instagram — інструкція для користувачів

  Зробити це значно складніше, ніж залучити. Але існує декілька хитрощів:

 • Робіть класні фотографії. Здавалося б, що це зовсім не хитрість, але більшість користувачів забувають, що Instagram – це, насамперед, якісні та унікальні знімки. Демотиватори і усілякі приколи вже давно втратили свою актуальність. Людей зараз більше цікавить реальна життя навколо них. Реально якісні знімки на вагу золота.
 • До кожної фотографії придумуйте підпис. Кожна фотка повинна бути підписана. Багато починаючі «инстаграмеры» цього не роблять, а даремно. Досить кількох лаконічних фраз.
 • Регулярно робіть нові публікації. Передплатникам подобається, коли акаунт живою з часто оновлюється контентом. Не потрібно викладати купу фотографій в один день. Пари цікавих постів буде достатньо.
 • Не забувайте відповідати на коментарі. Відповідь на коментар є ознакою хорошого тону і спонукає інших фоловерів вступити в діалог. Їх активність впливає на популярність облікового запису. Тим більше що набагато простіше розташувати до себе людину, якщо підтримувати з ним розмову.
 • Висновок

  Тепер ви знаєте що потрібно робити для залучити на свою сторінку великої кількості передплатників. Використовуйте Instagram в поєднанні з іншими соціальними мережами. Комплексний підхід дозволить швидше досягти потрібного результату.

  Моя довідка - Корисні поради