Розкрутка і піар Инстаграма безкоштовно. Чи Реально?

Якщо раніше соціальні мережі могли дозволити тільки зв’язуватися з людьми з будь-якого міста, будь-якої країни, зараз велика аудиторія може не тільки потішити самолюбство. З активними передплатниками ви можете почати заробляти. Про способи отримання доходу говорити не буду, тут все залежить від вашої фантазії. Тим не менш, у багатьох слово «розкрутка» асоціюється з великими фінансовими вкладеннями. Реальний піар Инстаграма безкоштовно?

Існує безкоштовний піар в Instagram?

Що взагалі розуміється під словом «піар»? Можна до цього терміну віднести сервіси комплексного просування? Швидше ні, ніж так. Пропіарити себе можна лише ненав’язливо. Допоможе, наприклад, якесь дію, яка підірве суспільство. І якщо раніше для цього створювалися цілі агентства, які мали зв’язки з телебаченням та газетами, то зараз, коли вся громадське життя перейшла в інтернет, немає необхідності платити комусь за це. Все можна зробити самостійно.

Розкрутка і піар Инстаграма безкоштовно. Чи Реально?

З чого почати піар своєї сторінки в Instagram?

З чого взагалі варто стартувати в піарі Инстаграма? Це питання викликає труднощі у новачків. Може, відразу зробити яку-небудь дичину на камеру і набрати аудиторію за цей рахунок? Так собі варіант, якщо ви не робите якусь дичину постійно. Популярність швидко пройде, і утримати увагу передплатників буде нереально. Згадайте знамените «Я-я-я-я-язь, риба моєї мрії!» — де зараз ця риба?

Розкрутка і піар Инстаграма безкоштовно. Чи Реально?

Тому до того, як почати піар Instagram безкоштовно, потрібно підготуватися:

 1. Оформлення. Без грамотного оформлення сторінки ніяка аудиторія не з’явиться. Важливо вказати те, хто ви, чим займаєтесь і що пропонуєте передплатникам. Якщо розраховуєте продавати товари або рекламні пости, обов’язково вкажіть контакти для зв’язку. Директ, звичайно, хороший, але, чим більше способів зв’язку, тим краще.
 2. Публікації. Важливі три пункти: якість, стиль і змістовність. Просто фотографія нікого не вразить, тільки ваших друзів, і то не факт. Також украй важливий контент-план. Якщо ви не будете планувати пости, швидше за все публікації будуть створюватися в останній момент, що вплине на їх якість. Також важливі хештегі в підписі. Хтось каже, що вони не дуже-то і допомагають у розкрутці, але це не зовсім вірно. Звичайно, мільйони лише на тегах ви не отримаєте, але якийсь приплив буде.
 3. Будьте соціально-активні. Підписуйтесь, лайкайте і коментуйте. Є цілі сервіси комплексного просування, які це автоматизують. Але, на мій погляд, набагато цікавіше робити це вручну – люди відчувають, коли їм пишуть боти, а коли справжній чоловік.
  Розкрутка і піар Инстаграма безкоштовно. Чи Реально?

Які є інструменти для безкоштовного піару в Instagram?

В інтернеті купа статей з добірками різних сервісів для автоматизації просування типу всяких інструментів массфолловинга і масслайкинга. Я теж могла б це зробити, але у мене є дві причини цього не робити. По-перше, це нудно. А по-друге, якщо ви не вмієте вести запис, ніякі способи розкрутки вам не допоможуть. Тому основний акцент ми зробимо на інструменти, які допомагають вести сторінку. Якщо хочете саме сервіси, то можу порадити Doinsta, Tooligram і Zengram.

А тепер до того, що буде куди корисніше:

 

 1. Canva. Онлайн-редактор фотографій, який допоможе робити професійні банери для конкурсів або оголошень для передплатників. Багато шаблонів, які можна підлаштувати під себе.
 2. Display Purposes. Цей інструмент допомагає шукати популярні хештегі. Дуже зручна фішка – карта, на якій вказані теги з певної теми, які популярні в тій чи іншій місцевості.
 3. UNUM. Це – візуальний планувальник. Якщо використовуєте сітку для створення єдиної композиції, цей інструмент дозволить простіше зробити це. До того ж, можна подивитися, як нова публікація буде виглядати в загальній концепції облікового запису.
 4. StoriesAds. Історії зараз – дуже непоганий спосіб просування. Запуск рекламної кампанії тут ефективніше звичайного посту. Інструмент, який я наводжу в приклад зараз, допомагає приблизно прикинути, як буде виглядати реклама і чи варто запускати її саме в цьому вигляді.
 5. Smmplaner. Допомагає з плануванням постів. Зазвичай люди використовують для цього таблиці в Ексель, але даний інструмент дозволить оформити все набагато зручніше.
  Розкрутка і піар Инстаграма безкоштовно. Чи Реально?
 6. Repost. За назвою ми розуміємо, що це додаток дозволяє робити репости. Активна діяльність в Інсте вимагає спілкування і співпраці з іншими блогерами. Тому і репости важливі.
 7. Instaplus. Цей сервіс дозволить періодично вивантажувати список передплатників в Excel і контролювати відписки. Також здійснює парсинг аудиторії конкурентів. Це допоможе знайти цільову аудиторію.

Розкрутка і піар Инстаграма безкоштовно. Чи Реально?

Платні способи піару в Instagram

Звичайно, вище список не абсолютно безкоштовний. Вони надають також і платний функціонал, який ще більше спростить ведення профілю. Але платити необов’язково.

Тепер до абсолютно платним варіантами:

 1. Таргетована реклама. Це – найефективніший спосіб набору аудиторії. І в цьому плані дуже важливо відібрати цільову аудиторію. У цьому допоможе Crowdfire з попередньої збірки.
 2. Розіграші та конкурси. Причому, конкурс цікавіше. Купіть приз і викладіть завдання для учасників. Наприклад, записати відео з рядками улюбленого вірша і зазначенням спеціального хештега. І підписка, зрозуміло. Це значно цікавіше звичайної схеми «підписка-лайк-комент».
 3. Гивэвей. Це теж розіграш, але з трохи іншої механікою. Кілька блогерів скидаються і купують дорогий приз. Потім платять якомусь відомому людині за проведення. Таке часто можна побачити в профілі Бузової.
 4. Реклама у блогера або в паблике. Вона гірше, ніж таргетинг, тому що, навіть якщо ви знайдете майданчик, яка ідеально підходить по тематиці, далеко не 100 відсотків побачили будуть цільовими. Таргетинг ж б’є чітко в ціль.
  Розкрутка і піар Инстаграма безкоштовно. Чи Реально?

Отже, піар Инстаграма – нелегкий процес. Але, якщо все буде зроблено якісно, профіль почне приносити комерційну користь. І це окупить як тимчасові витрати, так і фінансові. Якщо ви розберетеся з цією сферою, ніяких труднощів у вас не буде. Але варто пам’ятати, що все приходить з досвідом.

Запитання наших читачів

Розкрутка і піар Инстаграма безкоштовно. Чи Реально?#1. Можна распиариться в Instagram безкоштовно?

Ми живемо у вік інтернету, і сфера просування доступна абсолютно кожному, у кого є доступ до всесвітньої мережі. Вам залишається докласти кмітливість, посидючість і креатив.

Розкрутка і піар Инстаграма безкоштовно. Чи Реально?#2. З чого варто почати піар?

Є три кити, без яких ніяке просування, платне або безкоштовне, не буде успішним. Це: оформлення, публікації, соціальна активність.

Розкрутка і піар Инстаграма безкоштовно. Чи Реально?#3. Що вибрати платний або безкоштовний піар?

Різниця між платними і безкоштовними варіантами не тільки у фінансових вкладеннях, але й у швидкості. Гроші прискорюють весь процес. Якщо ви нікуди не поспішаєте, можна і зекономити. Якщо хочете швидше набрати аудиторію і почати заробляти, при грамотному витрачання коштів вони швидко відіб’ються.

А як ти вважаєш, чи реально зовсім без грошей розкрутитися? Залиш свою думку в коментарях! А також дивись відео по темі.

Моя довідка - Корисні поради