Розкручені акаунти ВКонтакте

Розкручені акаунти ВКонтакте

Що краще: розкручений аккаунт або група Вконтакті?

Про соціальну майданчику ВКонтакте знають всі – і дорослі, і діти. Популярною платформою користується близько 80% населення. Ось чому тут так ефективно просувати свій бізнес. Прогресивні підприємці просто не можуть упустити настільки привабливу можливість.

Ні для кого не секрет, що починати будь-яку справу з нуля дуже складно. Але цю задачу легко спростити допомогою продовження розкрутки вже розкрученого облікового запису. Ці сторінки ВК можуть бути використані для різних потреб.

Кожен бажаючий може придбати профіль або групу з багатою історією. Ціна за таку послугу залежить від кількості фоловерів на сторінці. Давайте розберемося, чому розкручені акаунти випереджають аналогічні спільноти ВКонтакте.

 • Аккаунт. З його допомогою власник сторінки має можливість просувати власний бізнес в мережі. Користувач шукає потенційних покупців, додається в друзі, веде з ними особисті листування. Це дуже зручно і справді безпечно, оскільки майданчик не може списати друзів зі сторінки (як це зазвичай трапляється з передплатниками у співтоваристві). У ВК немає такої функції. Якщо слідувати правилам, можна з легкістю уникнути блокування облікового запису.
 • Група. Це також хороший варіант для просування свого бренду онлайн. Спільнота легко наповнювати контентом. Воно об’єднує однодумців. Тут збирається ваша цільова аудиторія. В іншому все відбувається з точністю до навпаки: висока ймовірність отримання бана, списання фоловерів в якості покарання і т. д.

Якщо порівнювати розкручені акаунти ВКонтакте з абсолютно новими сторінками, то перші відрізняються від других завидною стабільністю. Такі профілі легше розкручувати надалі. Ліміт на додавання в друзі складає 40 чоловік в день. Але цього цілком достатньо, щоб знайти потенційних клієнтів стрімкими темпами. А якщо використовувати для цих цілей автоматизований софт, то можна заощадити багато часу.

Що стосується групи ВКонтакте, то розкручувати її без сторонньої допомоги дуже важко. Це здійсненне завдання, але користувачу потрібно безмежний запас терпіння, багато вільного часу і регулярне виконання монотонних дій. Тільки так можна самостійно залучити нових людей у спільноту. Щоб отримати швидкий результат, доведеться замовляти платну або бартерну розкрутку в інших пабликах.

Основні переваги ведення групи:

 • Зручний/великий функціонал;
 • Гарне оформлення;
 • Створення «вітрини» магазину з товарами;

На особистій сторінці ВК всього цього не повторити. Але якщо боїтеся втратити своє «дітище», віддавайте перевагу акаунтів. При дотриманні елементарних і нескладних правил ви забезпечите профілю безмежний «термін придатності».

Найпопулярніші товари для продажу ВКонтакте:

 • Годинник;
 • Декоративна і уходовая косметика;
 • Крему для збільшення чого-небудь;
 • Сезонні пропозиції до свят.
 • Читайте також:
  Музика для Instagram без авторських прав: де її взяти?
  Моя довідка - Корисні поради