Робота з промоакціями в Instagram: створення, налаштування та видалення

Промоакцію можна створити з допомогою Instagram або через Ads Manager в Facebook, це рекламна кампанія, необхідна для просування послуг, сторінки. По закінченню маркетингової кампанії, потрібно видалити промоакцію в Инстаграме або запустити нову.

Що таке промоакції і що вони дають

Промоакція в Инстаграме побудована за тією ж схемою, що і реклама по телебаченню, біля торговий центрів. У Стрічці і Stories з’являється запис з позначкою «Реклама» і посиланням внизу сторінки.

Серед можливих дій: перехід на сайт, замовлення товару, зворотній зв’язок. Запустити промоакцію в Инстаграме можуть тільки власники бізнес-профілів, з прив’язаною обліковим записом Facebook.

Основні завдання маркетингової кампанії:

 • просування послуг і сторінки. Продаж, популярність бренду;
 • пошук аудиторії в Инстаграме. Підходить для сторінок, які були нещодавно створені;
 • інформування потенційних клієнтів про нові товари.

Робота з промоакціями в Instagram: створення, налаштування та видалення

При створенні застосовується цілий маркетинговий комплекс, куди включені фактори: «портрет» цільової аудиторії, майданчика розміщення, кількість показів за день, популярність і новизна продукту. Для запуску промоакції налаштовують параметри бюджету, покази, тривалість і формат публікації.

Щоб створити промоакцію в Инстаграме, рекламодавець повинен вибрати тип майданчики: Стрічка або Історія. Також, враховується формат публікації: відео, фото або карусель.

Показ в Stories – всього 15 секунд і запис з’являється між іншими публікаціями користувачів. Тобто, переглядаючи тимчасові Stories друзів, користувачеві здасться рекламна пропозиція.

Створення та оплата

Щоб створити рекламну кампанію, потрібно підключити бізнес-профіль з Instagram до Facebook.

Як зв’язати два облікові записи:

 1. Авторизуватися в Инстаграме – Акаунт.Робота з промоакціями в Instagram: створення, налаштування та видалення
 2. Пов’язані акаунти Facebook.

З’явиться вікно з введенням даних від другого облікового запису. Після підтвердження авторизації. Якщо відомості були зазначені правильно – облікові записи будуть пов’язані. Для користувачів, які реєструвалися за допомогою Facebook, така процедура не вимагається.

Читайте також:
Створення та налаштування вікторини в Instagram

Після цього: перейти в комп’ютерну версію FB. У верхній частині екрану: Створити – вибрати зі списку «Сторінку». У налаштуваннях публічної сторінки вказати тип профілю: особистий бренд або компанія. Перший варіант вибирають частіше – вказати параметри простіше, не вимагає підтвердження.

Для створення реклами потрібно повернутися в головне меню. В розділі «Створити», вказати «Рекламу».

Щоб оплатити акцію в Инстаграме:

 1. Зайти в Ads Manager – натиснути на профіль зі своїм ім’ям.Робота з промоакціями в Instagram: створення, налаштування та видалення
 2. З’явиться порожнє вікно – перейти по «шестерні» у правому верхньому кутку в Налаштування.Робота з промоакціями в Instagram: створення, налаштування та видалення
 3. У новій вкладці буде інформація по фінансовому рахунку, параметри валюти – ліве меню – Налаштування платежів.
 4. Додати спосіб оплати.Робота з промоакціями в Instagram: створення, налаштування та видалення

Якщо реклама створюється вперше – можна використовувати «Купон на рекламу в Facebook». Або відразу додати дані по банківській карті. В список доступних платіжних систем входять: Visa, Master Card, Discover. Розплатитися можна віртуальною валютою через PayPal.

З купоном на рекламу користувач отримує просування протягом одного тижня. Facebook встановлює рекомендовані налаштування реклами для акаунтів в Instagram.

Запуск і настроювання

Щоб зробити рекламу – натиснути в головному меню «Створити рекламу» і перейти до основними параметрами. При редагуванні доступний «Креативний центр», де є готові шаблони для просування послуг.

Параметри, які потрібно вказати рекламодавцеві перед запуском:

 • визначити мету. У випадку з Instagram – перехід на сайт, в розділі URL вказати посилання на профіль і додати кнопку «Відкрити сторінку»;
 • цільова аудиторія. Вивчити цілі і потреби середньостатистичного споживача;
 • цінова політика. Від кількості днів, тематики, конкуренції і показів залежить щоденна оплата;
 • створити шаблон зображення або відео. Рекламний банер, який буде висвітлюватися при показі;
 • вибрати формат: кільцева галерея, добірка, одне зображення або відео.
Читайте також:
Як подивитись профіль Instagram без реєстрації: з телефону і комп'ютера, основні способи

Матеріали для реклами можна підібрати з безкоштовного стоку. Вибравши зображення, доступне редагування і обрізка під певний розмір.

Налаштування для запуску реклами:

 1. Вибрати мета: Трафік, в редагуванні категорії – Сайт.Робота з промоакціями в Instagram: створення, налаштування та видалення
 2. Аудиторія: вказати дані за географічним положенням, вік і статеву приналежність. При можливості – інтереси цільової аудиторії.
 3. Місця розміщення: Редагувати плейсментыInstagram Stories або Стрічка.Робота з промоакціями в Instagram: створення, налаштування та видалення
 4. Бюджет і графік: Кліки по посиланнюМінімальний бюджет.
 5. Ідентифікація компанії: вказати свій профіль в Instagram.
 6. Медиаобъекты: вставити свій шаблон. Заклик до дії: Підписатися.

Як тільки всі поля будуть заповнені, натиснути «Підтвердити». Якщо користувач правильно вказав налаштування і на рахунок переведено необхідну кількість грошей – рекламна кампанія перейде в категорію: «На модерації».

Також виникають проблеми, коли промоакція в Instagram не запускається. У такому разі: перевірити зв’язку з Facebook, стан фінансового рахунку і модерацію для публікації.

Якщо жоден із способів не допоміг – звернутися за просуванням сам Instagram. У бізнес-профілі доступні рекламні кампанії, без додаткових налаштувань і параметрів.

Відповіді на часті запитання по промоакциям

Додати промоакцію відразу в Стрічку або Stories не вийде. Рекламна кампанія повинна пройти модерацію: максимальний термін 24 години. Якщо користувач допустив помилку у створенні – запущену рекламу можна видалити.

Промоакція може не працювати в Инстаграме з фінансових і організаційних причин. Запис відразу ж відхиляють, якщо вона не відповідає правилам оформлення.

Крім візуального контенту, потрібно налаштувати у промоакціях Инстаграма графік і бюджет. Вони винесені окремими категоріями. Мінімальна ціна за покази і рекламу – 1 долар в день. Власнику профілю доступні послуги просування від одного дня до цілого року. Оплата вноситься одразу ж, як тільки користувач відправив рекламну кампанію на розгляд.

Читайте також:
Як відновити видалену програму Instagram якщо випадково видалив його: чи можна його відновити

Якщо прибрати промоакцію в Инстагарме – гроші відразу ж надійдуть на рахунок. Але це стосується тих випадків, коли користувач підключив оплату тільки на одне оголошення. При переказі коштів на свій фінансовий рахунок, без створення реклами – гроші залишаться в гаманці «Facebook».

Видалити неодобренную промоакцію можливо тільки в Ads Manager. Користувач повинен перейти в меню редагування рекламних кампаній, вибрати проекти з червоним знак знаком:

 1. Відзначити галочкою неодобренные проекти.
 2. Видалити по кнопці «Кошик».Робота з промоакціями в Instagram: створення, налаштування та видалення
 3. З рекламою, створеної тільки в Instagram, схема вирішення проблеми інша: зупинити кампанію, а вже після — відключити промоакцію.

Кошти з рахунку користувача знімаються:

 • при підключенні фінансового рахунку.
 • під час запуску промоакції.

Тобто, якщо реклама на модерації — гроші блокуються на рахунку. Їх можна повернути, видаливши проект або зупинивши показ.

Щоб відредагувати вже запущену рекламу в Инстаграме:

 1. Перейти в свій бізнес-аккаунт в Facebook.
 2. Натиснути: «Центр реклами» — Усі оголошення.Робота з промоакціями в Instagram: створення, налаштування та видалення
 3. Вибрати функцію: «Редагувати».

До змін доступні: аудиторія, бюджет і термін дії. Застосувати зміни по кнопці: Зберегти. Відредагувати відео або картинку після розміщення не можна. У такому випадку потрібно видалити промоакцію в Инстаграме і запустити нову.

Моя довідка - Корисні поради