Робочий скрипт для накрутки передплатників у Инстаграме в 2020 році

Скрипт для накрутки передплатників у Инстаграме приходить на допомогу, коли треба автоматизувати розвиток профілю. Оскільки основна умова популярності особистого бренду полягає в кількості фоловерів.

Ранжування Инсты припускає, що маститі акаунти займають верхні рядки рейтингу. Облікові записи, які навпаки не здатні похвалитися солідною аудиторією шанувальників, кануть в Лету «в очах» роботизованих алгоритмів.

Простим смертним спочатку непросто набрати відданих передплатників. Люди ласі на різні хитрощі для того, щоб зробити операцію залучення людей по можливості швидкої. Є методи, які відкривають доступ до прискорення довгої розкрутки сторінки.

В рамках поточного матеріалу познайомимося з програмним кодом, покликаним накручувати фоловерів. На противагу застосовуваним проти скрипта хитрощів він продовжує діяти для зацікавлених авторів профілів.

Робочий скрипт для накрутки передплатників у Инстаграме в 2020 році

Новий скрипт для накрутки передплатників у Инстаграме

Робочий скрипт для накрутки передплатників у Инстаграме в 2020 році

Інструкція, яка розповсюджується безкоштовно, – це набір інструкцій для гаджетів, призначений спростити збір клієнтської бази. Альтернативне назва задачі, розв’язуваної скриптом для накрутки передплатників в Instagram, – массфоловінг.

Тобто користувачі медіамайданчики тепер мають право застосовувати лайфхак для стрімкого збільшення числа шанувальників. Розберемо особливості роботи сценарію:

 • детерминирование цільової аудиторії – планується в ручному режимі, адже автоматизації підлягає підписка і відписка, а не стратегія дій;
 • вибір облікового запису з пристойною кількістю відданих осіб;
 • додавання коду до учасників Инсты, що стежать за новинами з життя в Інтернеті;
 • після вдалого завершення процесу люди отримають сповіщення про підписці з боку зацікавленої блогера.

«Фішка» розрахована на те, що юзери потягнуться до Вас у відповідь на прояв уваги до їх персони. Заздалегідь подбайте про якість сторінки для підтримки у людей бажання підписатися. Залучайте контингент з солідним аккаунтом (знаменитості соцмережі) або максимально відповідний конкретної тематики (актуально для підприємців).

Як зробити, щоб скрипт був робочий

Робочий скрипт для накрутки передплатників у Инстаграме в 2020 році

Тепер про технічну сторону роботи скрипта. Для накрутки передплатників у Инстаграме 2020 року першим ділом завантажте текстовий документ програми. Наприклад, скористайтесь посиланням https://os-helper.ru/wp-content/uploads/2019/03/skript-nakrutki.txt. Завжди можна змінити адресу облікового запису, для якого проводиться чаклунство J

 • увійдіть в особистий кабінет соціальної мережі;
 • зайдіть у профіль, використовуваний для накрутки;
 • відкрийте панель девелопера поєднанням Ctrl+Shift+I або викличте контекстне меню вікна браузера і клацніть по пункту «Переглянути код»;
 • клікніть по назві розділу «Console»;
 • вставити з буфера заздалегідь підготовлений текст програми;
 • натисніть Enter для запуску інструкцій;
 • встановіть позначку повторного старту алгоритму.

Який час поставити підписки і відписки на скрипті

Робочий скрипт для накрутки передплатників у Инстаграме в 2020 році

Радимо дотримуватися цифри в півхвилини для запобігання накладення бана у зв’язку з підозрілою активністю. Це мінімальний межа, з яким можна не боятися блокування профілю в Instagram.

Але і свідомо велике значення ставити теж немає сенсу. Максимальна рекомендована кількість секунд одно 45. Коли поставите ліміт, тримайте вкладку Хрому відкритої – в іншому випадку скрипт для накрутки передплатників в Instagram припинить додавати людей. Застосовуючи цей спосіб, реально за день залучити сотню-іншу фоловерів. Але якщо Ваш аккаунт їм не по душі, то затримається передплатників обмежене число осіб.

Можливі обмеження

Робочий скрипт для накрутки передплатників у Инстаграме в 2020 році

Представляємо погляду тонкощі роботи виконуваного сценарію:

 • кнопка відписки мимоволі активується при виникненні оповіщення про підтвердження;
 • утримайтеся від роботи в фотосети при обробці облікового запису безкоштовним скриптом (особливо правило вірно при одночасній роботі декількох сценаріїв);
 • паралельне підключення двох особистих кабінетів забороняється;
 • пріоритетність дії – сторінки мінімум з 3 млн. послідовників;
 • найбільший безперебійний період дії програми – 15 годин. Потім ймовірно поява збоїв при парсингу.

Не варто реєструвати пару-трійку облікових записів на один мобільний, якщо думаєте штучно розкручуватися. Також прив’яжіть Facebook до Інсте. Допоможе запобігти занесення запису в категорію спамний проектів.

Чого слід остерігатися?

У народі вважають, що скрипти для накрутки передплатників в Instagram, доступні у вільному доступі, здатні принести шкоду. В першу чергу тут відчувається «запах» конкуренції – суб’єкти, що промишляють набором лайків, всіляко залякують користувачів про негайну блокування облікового запису.

Але правда полягає в тому, що якщо вміло володіти сценарієм, передплатники нікуди не зникнуть проти власної волі і сторінка залишиться жити. Головне – дотримуватися мінімальний інтервал повторення операцій. На додаток до застосовуваної новою методикою подбайте про встановлення функції лайкания кількох публікацій. Тоді у людей підвищується кредит довіри до розкручується бренду.

Часом керівництво медіамайданчики влаштовує «бунт» щодо надмірно активних учасників. Покарання полягає у виставленні табу на лайкания і підписки.

При зіткненні з вказаною формою санкцій імітуйте процес природного просування профілю:

 • тимчасово вимкніть роботу лайфхака;
 • надалі підвищіть час відгуку програмного коду.

Ліміти

Йде час і керівництво фотохостингу «закручує гайки», посилюючи діючі обмеження. Скрипт для накрутки передплатників в Instagram призводить до бану в наступних ситуаціях:

 • чисельність операцій перевищує 300-600 ітерацій в день;
 • часовий ліміт знаходиться в межах 15-25 маніпуляцій (коли вичерпується, також чекайте «заморозки»).
Моя довідка - Корисні поради