Робимо репост в Instagram з ПК через програми

Репост в Instagram допомагає поділитися з передплатниками цікавим контентом. Проблема у відсутності такої можливості за замовчуванням, так як адміністрація соц. мережі не надає такого функціоналу. Страждають від цього не тільки користувачі, що працюють через мобільні пристрої, але і люди, що займаються просуванням з ПК. Здійснити необхідні маніпуляції через веб-версію в принципі неможливо.

Як поділитися знімками в Instagram з ПК

Тому доведеться завантажити емулятор операційної системи Андроїд. Підійде програма Bluestacks, що встановлюється на комп’ютер і імітує роботу відповідної ОС. Емулятор відкриває доступ до Play Market, звідки можна завантажувати будь-які ігри, програми доступні для користувачів мобільних пристроїв на платформі Андроїд. Наприклад, можна завантажити на ПК додаток Instagram, проте поділитися фотографіями, відео, розміщеними іншими людьми ще не вийде. Для цього знадобиться програма для репоста в Инстаграме Repost for Instagram, також встановлюється через емулятор.

Робимо репост в Instagram з ПК через програми

Більше інформації про репостах з комп’ютера – в статті на цю тему.

Алгоритм виконання репоста

Тепер треба діяти за простим алгоритмом:

  • запуск програми через емулятор;
  • авторизація в Instagram за допомогою завантаженої програми;
  • перейдіть до стрічці новин;
  • виберіть потрібний пост і скопіюйте посилання – треба натиснути в правому верхньому кутку знімка значок у вигляді трьох вертикальних точок. Виберіть в меню пункт «Копіювати посилання».

Тепер фото, відео перемістилося в базу даних програми для репостов, звідки їм можна поділитися через власний профіль. Натискаємо кнопку «Repost» та переходимо до процедури редагування знімка. Можна відфільтрувати, обрізати фото, вибрати місце розташування логіна особи, яка виклало знімок в соцмережу.

Робимо репост в Instagram з ПК через програми

Увага! Заплативши $5 чужий логін і зовсім можна прибрати, видавши посаду за свій власний.

Встановлюються хештегі, ГЕО-мітки, відзначаються люди, і ви благополучно діліться знімком. Репост в Instagram з ПК через програми допомагає наситити стрічку оригінальним контентом. Додаток корисно для реклами, адже таким чином можна просувати профілі інших людей, компаній отримуючи за кожен репост гроші. Подібних програм безліч і всі вони працюють за ідентичного принципом, допомагаючи в просуванні сторінок.

Робимо репост в Instagram з ПК через програми

Про способи репоста відеоконтенту читайте окрему статтю.

Геть авторське право – Regrann в допомогу

Ідентичним функціоналом володіє інструмент Regrann, однак він простіше у використанні, завдяки чому заслужив довіру 5 млн. користувачів, які скачали його на мобільні пристрої з операційною системою Андроїд. Тут, на відміну від попередньої програми є коротка інструкція, яка дозволяє покроково розібратися в механізмі використання.

Раніше треба скопіювати посилання потрібного поста, після чого автоматично перенаправляють в розділ, де пропонується зберегти знімок, відео в архіві або відразу опублікувати його в новинний стрічці, поділившись з передплатниками.

Натиснувши на іконку «Save», що має звичний вигляд дискети, ви автоматично відправите знімок в архів. Якщо треба відразу поділитися в мережі, то тиснемо на іконку, що уособлює Instagram.

Робимо репост в Instagram з ПК через програми

З’явиться вікно з кнопкою «Ок», яку просять затиснути для вставки вмісту у новинну стрічку. Виконавши дію, користувач переходить в розділ редагування, де звично пропонують обрізати фото, скористатися фільтрами.

Перевага програми перед попереднім додатком, полягає в можливості прикріплювати водяні знаки з фото профілю і логіном, відображаються в нижньому сегменті знімка. Тут так само можна використовувати хештегі, мітки людей, додавати підпис і відразу ділитися в суміжних партнерських соц. мережах, таких як Твіттер чи Фейсбук. Поділившись публікацією з передплатниками, необов’язково залишати сліди плагіату у вигляді логіна автора в кутку знімка. Фото буде виглядати як звичайна публікація без усяких сторонніх посилань, підписів.

Користь репостов

Залишається з’ясувати, як використовувати програми для репостов з користю для справи, а не заради забави. Пропонується кілька ідей, що володіють об’єктивними перевагами:

  • компанія має два профілю, один з яких менш популярний і потребує розкрутки. Ділячись постами, опублікованими з цього облікового запису, до нього залучається аудиторія з основного профілю. Ідеально підійде для цього програма Repost, де ставляться підписи сторінки, звідки був узятий посаду;
  • просування чужого профілю за гроші – підійде розкрученим акаунтів з кількома мільйонами передплатників. Репост з логіном рекламодавця приверне до нього необхідну увагу з боку аудиторії;
  • наповнення стрічки – використовуючи Regnam, можна знехтувати авторським правом, скориставшись чужими знімками для розваги передплатників.

Використовуйте запропоновані методи для вилучення максимальної вигоди і да прибуде з вами удача. А щоб вигоди – і, відповідно, удачі – було більше, ознайомтеся зі статтею “ТОП 5 програм на ПК для розкрутки Instagram”.

Моя довідка - Корисні поради