Робимо фото-студію для Instagram: яке обладнання?

Звичайно, коли у вас особистий профіль, ви можете завантажувати туди фото різного ступеня паршивості. Якщо ви почали займатися просуванням бізнес-профілю, поставтеся з великою увагою до обладнання, яке ви використовуєте для фотографування своїх товарів і представлення їх в кращому світлі. Ось вам таблиця з інтернету з початковим обладнанням для фотостудії. 270 тисяч, непогано? Поговоримо про те, що вам дійсно необхідно, а на чому можна спочатку заощадити, якщо ви будете працювати тільки над постами для Instagram.

Про те, як зробити Instagram-фотостудію з мінімальними вкладеннями,читайте докладніше у нашій статті.Робимо фото студію для Instagram: яке обладнання?

Освітлення

Освітлення дуже важливо. Ви можете зробити світле фото і при необхідності його затемнити. Але у вас повинен бути вибір. Можете, звичайно, як деякі невеликі Ютуб-канали, використовувати які-небудь настільні лампи, але, повірте, це буде помітно на фотографіях. Тому софт-бокс або октобокс взяти все ж варто. Також корисною річчю будуть відбивачі, щоб управляти світлом, що падає на предмети, які ви знімаєте.

Можете використовувати природне освітлення, але дуже багато невдалих кадрів буде зроблено до моменту, коли ви станете майстром. Пам’ятайте: зображення з поганим світлом не виправити.Робимо фото студію для Instagram: яке обладнання?

Фон

Виберіть якийсь фон, щоб у вашого аккаунта був свій незабутній стиль. Далеко не обов’язково купувати хромокей або щось в цьому дусі. Можете використовувати звичайну стіну або килим – так роблять багато, коли фотографують свої товари.

Правда, якщо ви розбираєтеся в комп’ютерних технологіях, хромокей буде вас часто рятувати – далеко не обов’язково робити фон в тон товару. Стиль полягає не в однотонності, а в грамотному доборі поєднання кольорів.

Робимо фото студію для Instagram: яке обладнання?

Камера

Можна витратити величезні гроші на професійну камеру. Але, давайте будемо серйозними, формат Instagram не дозволить розкрити всі її можливості. Тому напівпрофесійного гаджета або телефону з камерою краще 8 мегапікселів буде цілком достатньо.

Без різниці, що ви виберіть. Якщо вихідне зображення буде хорошим, яка різниця, телефон у вас за 20 тисяч рублів або камера за 100?

Цікаві гаджети

Якщо ви вирішили використовувати фотоапарат, можете поліпшити його можливості допомогою об’єктивів. Коли мова йде про телефон, його камеру також можна бафнуть: наприклад, у продажу є спеціальні лінзи для макрозйомки. Цей контент дозволить урізноманітнити ваш аккаунт. Аналогічні об’єктиви для макрозйомки, звичайно, є і для великих і дорослих пристроїв для зйомки.Робимо фото студію для Instagram: яке обладнання?

Реквізит

Просто товар буде виглядати бідно на фотографії. Тому придбайте різних аксесуарів для того, щоб урізноманітнити кадри. Не буду говорити якісь приклади з голови, краще розглянемо конкретну фотографію. Кавовий магазин можу просто сфотографувати упаковки і викласти. Але в якості реквізиту адміністратор використовує горнята, підставки під них і кавові зерна.

Робимо фото студію для Instagram: яке обладнання?

Обробка: комп’ютер або телефон?

Також в кошторис можна було б включити який-небудь Макбук. Але навіщо? Якщо вам хочеться мати можливість швидко завантажувати фото, краще буде вибрати один із стандартних фільтрів або яке-небудь спеціальна програма для обробки фото, яких багато в Play Market або App Store. Можу порадити, наприклад, Snapseed або LightX.

Але безперечно те, що можливостей Фотошопу це не замінить. Залежно від своїх потреб вибирайте самі. Але пам’ятайте: фото кращих акаунтів були оброблені саме на комп’ютері. Не варто боятися витрачати час – краще створіть заздалегідь контент-план і зробіть якісні зображення, чудово оброблені на стаціонарному обладнанні. Наприклад, фото з скріншота: думаєте, таке зображення вийшло б на дешевий телефон, з обробкою в мобільному додатку? Дуже сумніваюся.

Робимо фото студію для Instagram: яке обладнання?

Отже, зробити бізнес-аккаунт в Instagram куди складніше, ніж особистий профіль. Витрати часу на створення контенту куди більш серйозні. Звичайно, ви можете грати з природним освітленням, робити фото на дешевий телефон з поганою камерою, і отримувати чудовий результат. Але для цього потрібно бути просто майстром-фотографом. Тому зверніть увагу на освітлення, реквізит, фон і обробку. Це – основні нюанси, які потрібно врахувати.

Моя довідка - Корисні поради