Ретаргетінг в Instagram

Ретаргетінг в Instagram

Такий інструмент, як ретаргетінг (або ремаркетинг), необхідний для демонстрації реклами тим користувачам майданчики, які колись заходили на ваш особистий сайт або аккаунт у соціальній мережі. Припустимо, чоловік провів n-ну кількість часу на ресурсі, ознайомився з тією чи іншою інформацією, але так і не дозрів до здійснення покупки. Ваше завдання – спробувати залучити цього користувача ще раз.

Не можна сказати напевно, чому угода не відбулася. У людини можуть бути різні причини. І вони не обов’язково пов’язані з тим, що продукція його не зацікавила. А раптом у нього відключився Інтернет? Або несподівано довелося поспішати з інших справах? Якщо відвідувач сайту нічого не купив, це ще не означає, що це неможливо.

Необхідно відразу ж звикнутися з тим, що витрачені гроші на рекламу забезпечують результат лише в поодиноких випадках. Конверсія завжди залишається мінімальною (може досягти 5% від загальної кількості). Люди приходять, дивляться і йдуть. Це абсолютно нормальне явище, і викорінити його не вийде. Однак ретаргетінг дозволяє збільшити настільки скромний показник.

Ретаргетінг в Instagram

Встановіть піксель Фейсбук на сайт

Ретаргетінг в Instagram

Піксель дозволяє вести облік користувачів та їхніх дій на порталі.

Зайдіть в Ads Manager, перейдіть в «Пікселі». Далі – створіть піксель Фейсбук. Ви отримаєте базовий код пікселя. Встановіть його (а ще не забудьте про коди подій) на сайт. Переконайтеся в коректності їх роботи.

Для цього потрібно відкрити браузер Google Chrome, і здійснити перевірку допомогою розширення Facebook Pixel Helper.

Сформуйте аудиторію ретаргетинга

Створіть список людей, для яких буде запущена ваша реклама. Відкрийте «Аудиторії» => Створити индивидуализированную аудиторію => Трафік.

Придумайте і введіть назву списку. Виберіть категорію користувачів із запропонованих системою варіантів:

Ретаргетінг в Instagram

Примітка: база користувачів для ретаргетинга не повинна містити тих людей, які вже здійснювали покупку. Реклама буде крутитися для потенційних покупців.

Зробіть настройки рекламної кампанії

Виберіть «Мета» і потрібну базу. У разі необхідності внесіть корективи в демографічні параметри. Якщо сайт не особливо відвідуваний, задайте вікову категорію і ГЕО користувачів (країну проживання).

Ретаргетінг в Instagram

Виберіть потрібну оптимізацію, створіть оголошення

Примітка: не забувайте про те, що аудиторія користувачів зі списку вже відвідувала ваш сайт по рекламі. В цьому випадку вкрай недоцільно використовувати минулий креатив. Він повинен бути новим. Прибережіть це оголошення для новачків. Які шанси, що людина двічі «клюне» на одну рекламу? Правильно, вони практично дорівнюють нулю.

Хороший креатив і наполегливість – ключ до успіху. Не вийшло в минулий раз – можливо, пані Фортуна посміхнеться вам після чергової спроби. Безумовно, ретаргетінг можна застосовувати і у випадку з постійними клієнтами. А чому б не підвищити середній чек?

Моя довідка - Корисні поради