Рекомендації в Instagram: як потрапити, прибрати і налаштувати

Рекомендації в instagram – що це і які переваги дає – питання, яким цікавляться користувачі соціальної мережі. Ресурс постійно розвивається, додаються нові опції. Поширеною ситуацією вважається отримання публікацій, які відносяться до категорії рекомендованих. Помітили це багато, але не всі знають, як правильно користуватися даними перевагою. Які параметри слід проводити. Яких цілей можна досягти.

Рекомендації в Instagram: як потрапити, прибрати і налаштувати

Як визначаються рекомендації в Instagram?

Даний процес здійснюється автоматично. Публікації являють собою додатковий розділ у верхній частині порталу. Визначення корисних постів здійснюється виключно на базі виявлених інтересів користувачів. Якщо людина проявив інтерес до публікацій, йому буде представлено тощо.

Увазі представляються користувачі і контент, який визначає портал і радить підписатися. Це виключно рекомендаційний напрямок, людина сама вирішує, підписувати чи ні.

Як формуються рекомендації?

Як вже зазначалося вище, формування рекомендацій здійснюється виключно за інтересами власників облікового запису. Це може бути не тільки інформаційний контент, але передплатники. Мова йде про людей, які підписані на друзів і відомих особистостей.

Можна подивитися рекомендованих осіб, присутніх у телефонній книзі. Тут слід виконати такі дії:

 1. Відкривається сторінка в додатку соцмережі.
 2. Викликається додаткове меню.
 3. Здійснюється перехід в налаштування.
 4. Активується пункт Підписуйтесь на контакти.

Відкриється перелік знайомих і приятелів, на яких радить підписатися портал. Точної схеми, як формується рекомендоване, співробітники порталу не опублікують. Але самостійно можна припустити, що рекомендуються пости і ті користувачі, які подобаються підписки. Одночасно з цим не варто забувати про наявність спеціальних факторів. Сюди можна віднести загальних передплатників і інтереси.

Сучасні розробники прагнуть зробити портал зручним для людини. Легко вирішити питання, як подивитися рекомендації инстаграме. Це відносно добре виходить. Частина користувачів не звертає увагу на поради, деякі відразу відключають такі публікації.

Як потрапити в рекомендації в Instagram?

Рекомендації в Instagram: як потрапити, прибрати і налаштувати

На підставі інформації можна зробити висновок, що для потрапляння в стрічку з рекомендованим, потрібно відповідати умовам. Щоб фотосеть стала транслювати акаунт людини, йому потрібно мати передплатників. Це повинні бути живі люди, а не накручені.

Враховується регулярність у проставленні лайків і залишення коментарів у публікаціях облікового запису. На підставі чого стрічка стане більш часто відображатися в рекомендованому стрічки іншої людини. Це теорія, але є підстави прийняти її за реальність.

Як прибрати рекомендації в Instagram?

Якщо, незважаючи на опції, рекомендації не цікавлять, їх можна вимкнути. Щоб при підписці на людину, не вискакували інші користувачі, варто діяти через веб-версію ресурсу. Вирішити питання, як відключити рекомендації в instagram, можна через мобільний і на ПК. Далі проводяться такі дії:

 1. Здійснюється перехід до облікового запису.
 2. Активується опція редагування профілю.
 3. У нижній частині сторінки слід знайти Рекомендації.
 4. Прибирається галочка, яка активована.
 5. Натискається кнопка, що відповідає за збереження.

Опція після виконання перерахованих заходів автоматично відключається. Сторінка людину, отключившего опцію, також перестане відображатися у інших людей. Якщо такий стан речей не влаштує, опцію можна повернути в колишнє положення.

Як працюють рекомендації?

Структура такої вкладки утворюється за інтересами власника профілю. Програма автоматично ранжує, викладає публікації на підставі таких факторів:

 • Ступінь зацікавленості;
 • Актуальність матеріалів;
 • Володіння інтересами.

Варто вивчити інформацію, на яких факторах базується принцип роботи профілів і публікацій. Ось головні параметри, на підставі яких людина зустрічає рекомендовані публікації:

 1. Залучення. Випливають пости, які мають багато лайків, коментарів і оглядів.
 2. Релевантність. Видає те, що користувач вивчав раніше.
 3. Зв’язку. У верхній частині увазі будуть представлені профілі, в яких часто ставляться лайки.
 4. Час. Приймається період візиту і поточного часу. Тому в переліку порад можна бачити ті профілі, до яких виявлено інтерес.

Враховується також фактор, коли людина відкривав історію або ролик, навіть, якщо він не проставив при цьому лайки. Це буде на сторінці з тим, що радить соцмережу.

Як налаштувати рекомендації?

Якщо видаються рекомендації не влаштовують, можна самостійно встановити налаштування. Користувач може відкрити сторінку і встановити видачу постів по таким категоріям вибору:

 • Пошукові запити, які беруться до уваги;
 • Зображення та відео, що видаються за хэштегам;
 • Інтереси підписок і приятелів.

Провести відключення показу популярного не можна. Можна тільки оновити і зробити налаштування. Слід виконати такі маніпуляції:

 1. Перейти на портал фотосети.
 2. Проводиться авторизація.
 3. Натиснути на значку, на якому розташована лупа.
 4. Перехід до запису через натискання трьох точок.

Можна бачити після цього невелика кількість публікацій. Схожі записи не з’являться у стрічці. Показ відновлюється за тією ж схемою. Головне знати, як формуються рекомендації в instagram.

Якщо потрібно визначитися з контентом і відмовитися від публікацій грунтовно, можна провести чистку пошукової видачі. Якщо правильно вимкнути видачу, нічого не з’явиться. Робиться це через налаштування і розділ Безпеку. Операцію слід обов’язково підтверджувати. Натиснути на рядок пошуку і зрозуміти, на основі чого йде викладення. Раніше знайдені власники акаунтів і публікації будуть видалені, залежно від того, хто їх розмістив.

Що робити, якщо пропали рекомендації в Instagram?

Рекомендації в Instagram: як потрапити, прибрати і налаштувати

Подібний збій у соціальній мережі вирішується досить легко. У інсте існує два розділи рекомендацій. Один відповідає за рекомендований, тобто працює з переліком затребуваних публікацій. Якщо зайти у другій, будуть видні знайомі користувачі. Він працює не з просуванням, але з переліком контактів, які набрали максимальну кількість відміток Подобається.

Можна спробувати потрапити на рекомендовану сторінку через таргетовану рекламу. Якщо є час, можна використати інші варіанти попадання в розділ. Головне для людини знати, як формуються поради, як потрапляють в стрічку профілю актуальні і досить цікаві теми.

Це не звичайні публікації користувача, але також сторіс. Якщо подібний контент почне отримувати позитивні оцінки, профіль автоматично виходить на перші місця пошуку. Тоді питання, чому пропали пости, перестає цікавити. Можна буде подивитися публікації від людей в контактах, зазначених лайками, написанням відповідей.

Результату можна досягти при своєчасному виході публікацій, які готові висвітитися для Вас. Не менш важливо прибрати поганий контент і не підписуватися на ботів.

Дані дії здатні гарантовано вивести сторінку до розділу з рекомендованим, звідки можна отримати багато передплатників. Час використання цікавої сторінки – це ще один важливий показник, який сприяє просуванню. На підставі цього нових профілів стає більше. Але варто бути готовим до більш частої і ґрунтовній перевірці. Це стосується всіх постів, що вилазять і висвічуються в стрічці.

Підводячи підсумки

Поради, напрямні цікаве, працюють в инстаграмме за зрозумілим алгоритмом. Фахівці не публікують, як це працює в 2020 році. Незважаючи на неофіційність і засекреченість, можна зрозуміти, які публікації у записі потрібно викладати. Ясно, на що спиратись при бажанні залучити аудиторію, що слід налаштувати і змінити. Подібне розуміння робить стрічку цікавою.

Моя довідка - Корисні поради