Реклама в сторіс Instagram: самі оригінальні методи налаштування

Популярність соціальних мереж зростає з кожним роком, багато навчилися заробляти непогані гроші на своєму контенті. Просування будь-якого бізнесу через Instagram привабливо своєю ефективністю і точним вибором аудиторії.

Реклама в сторіс Instagram – показ відео або рекламного фото між повсякденними блоками блогера. Ця функція значно дешевше, ніж рекламний пост у стрічці користувача, так як з’явилася зовсім недавно і знаходиться в стадії тестування ефективності.

Що таке реклама в сториз Instagram

Доступні формати реклами в мережі Instagram виражаються в двох форматах:

 • Пряма реклама – відео, фотографії, пости в стрічці і в сторіс, інші публікації.
 • Непряма реклама – купівля місць у стрічці у інших блогерів, рекламування користувачів іншими користувачами.
 • Таргет – платна функція для маркетинка в даній мережі, налаштування якої починається будь-яка реклама в сторіс. Таргетовані покази реклами – купівля місць у сторіс інших користувачів з певною аудиторією передплатників і їх кількістю.

  Власні відео і фото будуть бачити тільки ваші передплатники, тому для просування комерційного бізнесу цього не достатньо.

  Оголошення Stories відрізняється від звичайних постів у стрічці тим, що їх переглядають не тільки передплатники користувача, але і обрана цільова аудиторія. Налаштування реклами в даному розділі соціальної мережі дозволяють вибрати аудиторію для показу по наступним параметрам:

  • підлога;
  • вік;
  • інтереси;
  • місця відвідин;
  • географічна локація.

  Рекламне звернення позначається словом «реклама» у нижній частині фото, клікнувши на яку можна перейти на бізнес паблік, в даному випадку на бізнес-сторінку в цій соціальній мережі.

  Реклама в сторіс Instagram: самі оригінальні методи налаштування

  Плюси і мінуси маркетингу в Instagram історії

  Реклама в Instagram сториз – успішне і порівняно недороге засіб для залучення клієнтури. Маркетингове оголошення буде направлено безпосередньо зацікавленим людям.

  Запускати рекламу в сториз в Instagram можна для переслідування наступних цілей:

  • збір бази номерів або email адрес;
  • впізнаваність нових брендів за статистикою зростає після запуску кампанії;
  • збільшення кількості живих передплатників;
  • набір учасників марафонів, лекцій, майстер – класів, консультацій і т. д.;
  • збільшення продажів.

  Плюси розміщення маркетингового поста в історії:

  • ціна за розміщення оголошення в сторіс нижче, ніж на рекламний пост у стрічці, так як ця функція не нова і багато рекламодавці не користуються нею;
  • невелика кількість конкурентів на одному майданчику;
  • висока ефективність даного формату розміщувати рекламу в історіях Инстаграма вигідно, так як залучення клієнтів вищі, ніж у стрічці, а вартість нижча.

  Важливо! Використовувати розміщення оголошень в сторіс Instagram можна навіть з обмеженим бюджетом, але не можна таким чином продавати свої послуги або товари безпосередньо, необхідно зацікавити аудиторію і спонукати людей клікнути на зображення або відео.

  Реклама в сторіс Instagram: самі оригінальні методи налаштування

  Аналіз ходу рекламної компанії в сториз

  Факти, які доводять ефективність реклами в історіях:

  • в інтернет-ресурсах Росії до Инстаграма не було подібних майданчиків для розміщення реклами, тому це нововведення має успіх і захоплює ринок;
  • історії переглядають люди, яким набридли стандартні пости в стрічці, тому вони більш лояльні до чогось нового і з задоволенням відгукуються на заклики рекламодавців.

  Статистика відгуків на рекламні оголошення в сторіс говорить про високу ефективність даного контенту. Така реклама збирає великий відсоток відгуків. Якщо у бізнесу вже є розвинений паблік у Инстаграме, то йому легко знайти ідеї для публікацій в сторіс.

  Платити великі гроші професійним фотографам і режисерам немає необхідності, креативні ідеї цінуються користувачами сьогодні вище, ніж заретушированные знімки.

  Цікаво! Для того щоб переконатися у високій ефективності такого маркетингу, можна провести експеримент і викласти однакові рекламні пости в стрічку і сторіс, доповнивши останнім живим відео.

  Для розвитку профілю в Instagram, його правильного ведення, залучення нових передплатників існує велика кількість компаній, які з радістю візьмуться за роботу.

  Дослідження ринків Великобританії, США, Бразилії та Індонезії показали, що користувачі в цих країнах реагують на

  Instagram історії більш емоційно, ніж на пости в стрічці. Режим повного екрану тут має пряме значення, так як занурення дивиться людини в події значно вище, від чого з’являється зв’язок між рекламодавцем і покупцями.

  Реклама в сторіс Instagram: самі оригінальні методи налаштування

  Створення реклами

  Розділ історій в Инстаграме являє собою блоки з міні-відео або фото з терміном публікації в добу, користувачі не можуть оцінювати лайком ці репортажі, але є можливість переходу з них по посиланню в аккаунт. Після закінчення 24х годин дані публікації автоматично видаляються.

  Як зробити рекламу в історії Instagram

  Створити і керувати такою рекламою не можна безпосередньо в додатку Instagram, для цього потрібно:

  • завести свою сторінку на Facebook;
  • завантажити та налаштувати бізнес менеджер у записі;
  • у розділах даного менеджера (AdsManager) вже можна створювати рекламу, оплачувати і керувати нею.

  Важливо чітко знати і вказувати в програмі охоплення аудиторії, її параметри і цілі рекламного посту. Рекламу можна налаштувати із залученням або конверсією аудиторії, якщо рекламодавцеві цікаво відстежити дії користувачів та їх відгук.

  Створення дизайну

  Кращі результати статистики показують рекламні оголошення, створені або спеціально адаптовані під формат історій. На ефективність маркетингу впливає не тільки формат контенту, але і тривалість відео, посилання, укладений в ньому, основна ідея ролика.

  Творці Инстаграма рекомендують використовувати всі створені ними інструменти для креативу: фільтри, эмоджи, стікери, експериментувати з контентом, придумувати щось нове, пробувати.

  Реклама в сторіс Instagram: самі оригінальні методи налаштування

  Налагодження реклами в Instagramstories

  Просунуті налаштування рекламних оголошень в Instagram доступні через акаунт в Facebook, через кабінет менеджера, там же тепер перебуває розділ з історіями.

  Покрокова налагодження реклами в Instagramstories:

 • Створення бізнес аккаунта в Facebook – тут все, як і в будь-якій соціальній мережі, необхідно зайти на ресурс і натиснути «створити сторінку».
 • Далі необхідно зв’язати профіль Инстаграме до Facebook аккаунту:
  • в профілі Фейсбуку необхідно знайти розділ меню і кликнути на сторінку бізнес;
  • далі потрібно натиснути на розділ з налаштуваннями і вибрати там поле «Instagram», після кліку на кнопку «увійти» необхідно ввести свої дані зі сторінки в мережі Instagram, і прив’язка відбудеться.
 • Наступним кроком необхідно створити рекламну кампанію і вибрати мету, яка буде уособлювати той результат, який рекламодавець хоче отримати від оголошення. Для цього потрібно натиснути в меню аккаунта FB (Facebook) і вибрати «створити рекламу», або це можна зробити через програму-менеджер. Після буде запропоновано декілька цілей реклами на вибір.
 • Далі рекламодавцеві важливо налаштувати обліковий запис, де потрібно буде вибрати країну, валюту оплати і часовий пояс.
 • Наступним кроком необхідно вибрати інтернет-локацію, куди будуть переходити користувачі по кліку по оголошенню: додаток, профіль в Instagram (сайт) або месенджер.
 • Важливим етапом установки є вибір аудиторії, яка зможе переглядати оголошення, тут необхідно вибрати один з двох видів націлювання:
  • детальний (важливо приділити особливу увагу при виборі інтересів, поведінки аудиторії, ці налаштування дозволять показувати рекламу зацікавленому колу людей);
  • базовий (тут можна вибрати стать, локацію, географічне розташування і мову аудиторії).
 • Наступним дією потрібно вибрати місце реклами – stories.
 • Вибрати бюджет на маркетинговий захід і стратегію ставок.
 • Необхідно вибрати бажаний формат: фото або відео.
 • Важливо! У налаштуваннях плейсменту за замовчуванням стоїть показ реклами в FB і його партнерів, тому важливо зайти в налаштування скасувати галочки на показ відео або зображення на інших ресурсах.

  Важливо пам’ятати про те, що реклама в сториз Instagram повинна бути адаптованою саме під цей формат, тоді вона буде мати успіх і великий відсоток залученості.

  Пункт налаштування цілі – один з найважливіших для успішності кампанії, помилка вибору мети може провалити весь хід дій.

  Реклама в сторіс Instagram: самі оригінальні методи налаштування

  Як зробити рекламу на платформі сториз ефективної

  Маркетингове оголошення в розділі сториз складається з трьох блоків:

  • адаптоване зображення або ролик;
  • кнопка;
  • посилальний перехід на профіль.

  Після заповнення всіх блоків можна буде побачити, як виглядає реклама в остаточному виді, який вона постане перед користувачами.

  Правила підвищення ефективності рекламного блоку в сториз:

  • коротке відео або зображення показується в інтернет-ресурсі на короткий час, всього лише 24 години, а час самого ролика – кілька секунд. В цих умовах важливо правильно придумати дизайн, текст або посилання відео, який відразу зможе зацікавити користувача. Для переслідування такої мети можна тиснути на слабкі місця аудиторії (наприклад, показати вади, від яких аудиторія хоче позбутися). Для реклами краще використовувати відео ролики із зображенням реальних людей, такі відео мають більшу ефективність, ніж зображення;
  • важливо заохочувати користувачів до дії, наприклад, закликати його провести пальцем по екрану або клацнути на кнопку для переходу на сайт. Виділити кнопку переходу можна кольором або стрілками.

  Реклама в Инстаграме, в розділі історій, дійсно корисна для вже відомих брендів і нового, ще не розкрученого бізнесу.

  Велика кількість користувачів дає величезну перевагу перед іншими майданчиками, розміщення такої реклами має можливість показувати свій товар безпосередньо зацікавленою в ній аудиторії.

  Для того щоб починати успішну рекламну компанію в історіях, необхідно:

  • вивчити інструменти і методи роботи в даному ресурсі;
  • ідеї рекламної кампанії повинні бути свіжими для її ефективності;
  • необхідно розвинути свій бізнес аккаунт у соціальній мережі і привести його в порядок, щоб перехідним за посиланням людям було відразу все видно і зрозуміло;
  • необхідно мати якісний товар або послугу;
  • для початку потрібно розробити дизайн бренду.

  На даній платформі є всі необхідні умови для створення ефективної рекламної кампанії:

  • рекламу можна без особливих зусиль самостійно запустити;
  • відповідати за реалізацію маркетингового оголошення рекламодавець може самостійно, не залежачи від ступеня відповідальності інших блогерів;
  • можливість налаштування аудиторії під задані параметри;
  • контроль бюджету на рекламу, строків показу;
  • наочна статистика охоплення.
  Моя довідка - Корисні поради