Реклама в Instagram: як налаштувати, вартість і запуск, особливості

Реклама в instagram – що дає, чому важлива і як організовується – питання, без відповіді на яке буде складно просунути власний бізнес в соціальній мережі. Ресурс відкриває перед користувачами можливість вести особистий профіль або займатися веденням власного бізнесу. В даному випадку без організації рекламної кампанії обійтися складно. У статті увазі представлені дані, як встановити рекламу, яких результатів можна досягти. Які переважні особливості отримує користувач при грамотному розміщенні реклами.

Реклама в Instagram: як налаштувати, вартість і запуск, особливості

Основні особливості реклами в Инстаграме

Правильно виставлена реклама в соцмережі вважається гарантією розвитку профілю. Головною особливістю вважається за правилами підібране фото. Від цього залежить те, яка кількість людей зверне увагу на контент. Одночасно з фото варто звертати увагу на інші поради та особливості:

 • Вивчення затребуваних і популярних тематик. Серед них можна відзначити такі напрями, як їжа, музика, відпочинок і хобі;
 • Використання стічних знімків, але зображень, які стосуються власної справи чи бізнесу;
 • Наявність чіпляється назви до опису. Це повинна бути фраза, що привертає увагу;
 • Використання призову до дії – переходьте, купіть або замовте;
 • Прояв індивідуальності. Потрібно вивчити акаунти конкурентів. Зрозуміти, в чому полягають головні відмінності і зробити акцент на них.

Якщо профіль вже розвинений до кількості аудиторії в 10 тисяч, до картинки можна додати кнопку зі свайпом. Вона перенаправить людини на сторінку з товаром або послугою.

Розробивши і встановивши фото, не потрібно зупинятися. Важливо постійно відстежувати статистику. Потрібно знати рівень активності аудиторії та відвідування профілю. Можна простежити за реакцією передплатників і за тим, що викликає у них відгук.

Як створити рекламу сторіс в instagram через фейсбук?

Реклама в Instagram: як налаштувати, вартість і запуск, особливості

Це складний і вірний метод створення кампанії. Для досягнення позитивного результату потрібно простежити за тим, щоб сторінки в ФБ створена. Робиться це легко. Необхідно витратити 2-3 хвилини.

Після створення облікового запису слід провести прив’язку між соцмережею. Для цього виконується така послідовність дій:

 1. В ФБ слід натиснути на стрілку в меню. Відразу вибирається бізнес-сторінка.
 2. Здійснюється перехід в налаштування. Вибирається інста і активується опція входу.
 3. До уваги буде відкрито вікно, де пишуться дані авторизації.
 4. Після цього профілі автоматично стають пов’язаними.

Далі можна приступати до створення рекламної кампанії. Але попередньо вибрати мету. Вказуючи призначення зображення або відео, користувач показує, який результат він бажає отримати. З десятка можливих варіантів слід вказати не на будь-який розділ, але на пункт:

 • Вивчення відео;
 • Охоплення;
 • Генерація ліда;
 • Установка утиліти;
 • Конверсія;
 • Трафік.

Вибір результату безпосередньо залежить від призначення, яке хоче бачити власник сторінки.

Як зробити рекламу в инстаграмме?

Щоб зрозуміти, як зробити рекламу в instagram сторіс, потрібно розібратися з цілями. Головні з них рекомендується вивчити докладно:

 1. Охоплення. Підвищує впізнаваність бренду чи самого власника облікового запису. При обмеженому бюджеті – це відмінний варіант.
 2. Вивчення роликів. Вибираючи дану мету, можна розраховувати на те, що контент буде показуватися людям за інтересами. При грамотному вибудовування стратегії відео подивиться цільова аудиторія.
 3. Установка ПЗ. Контент буде показаний тим, хто перейде по посиланню і проведе скачування.
 4. Трафік. Вибираючи подібне призначення, можна не сумніватися, що через кнопку людина перейде на сайт власника облікового запису.
 5. Конверсії. Метод підходить для отримання кліків при реєстрації та продажу. Текст буде показаний тим, хто виконає на порталі цільове дію.
 6. Лідогенерація. Можна безпосередньо в інсте збирати клієнтів, заявки. При тісній взаємодії з рекламою людини переведуть на форму для заповнення.

Одночасно з метою реклами потрібно вибрати і встановити призначення кампанії. Тут можуть бути такі призначення, як кліки та перегляди. Вибір залежить від обставини, чим займається власник облікового запису – бізнес або особисте просування.

Налагодження реклами в сторіс инстаграма

Реклама в Instagram: як налаштувати, вартість і запуск, особливості

Правила цього процесу важливо знати тим, хто раніше не розміщував рекламний контент. В першу чергу при вирішенні питання, як налаштувати рекламу в сторіс в instagram, вибираються такі показники:

 • Країна облікового запису;
 • Валюта для оплати;
 • Часовий пояс.

Далі налаштовується аудиторія. Але перед цим потрібно встановити місце, куди люди перейдуть по кліку. Це може бути портал, додаток для спілкування.

Після цього встановлюється аудиторія під ролик і текст. Вибір здійснюється за двома показниками:

 1. Базовий – статева принадлженость, адресу, вік, мова.
 2. Детальний – демографічні особливості, поведінку.

Пильну увагу слід приділяти детальним налаштувань. Можна залучити користувачів, які мають захоплення та інтереси. Наприклад, можна налаштувати показ на матусь з дітьми або на осіб, які захоплюються серфінгом.

Як запустити рекламу в instagram сторіс?

Запуск здійснюється за допомогою активації кнопки Підтвердити. Після цього людині відкривається два варіанти подій:

 • Вводяться дані карти, якщо до цього вона не була прив’язана. Далі продукт відправлять на модерацію;
 • Текст або зображення вже відправлені на перевірку. На очікування результату піде від 5 хвилин до двох-трьох днів.

Якщо потрібно розкрутити сторінку в інсте з метою збільшення передплатників або отримання прибутку, варто дотримуватися представленим у статті рекомендацій.

Вартість реклами в instagram

Скільки коштує стандартна реклама? Мова йде про бюджет або сумі грошових коштів, що можна витратити. Тут два варіанти формування суми:

 1. Денний грошовий бюджет. Пишеться сума, що планується витрачати щодня.
 2. На період дії кампанії. Вноситься сума, яку інст розподіляє за тимчасовим відрізкам.

При виборі другого варіанту потрібно встановити графік показу реклами. Вибирається показник, як день тижня, час за добу і часовий пояс.

Якщо продукт для залучення клієнтів розміщується вперше і при цьому людина не розуміє, який варіант бюджету вибрати, варто поставити 200 руб. Що стосується періоду, то варіантом буде пробні 3 дні. Проаналізувавши перші результати, можна коригувати бюджет.

Макети для реклами

Макети дозволяється задіяти за допомогою популярних сервісів Canva і Crello. Це заздалегідь продуманий і розроблений формат на facebook. Після вибору макет розміщують рекламну публікацію. Щоб зрозуміти, як використовувати готові макети, варто вивчити інструкцію:

 1. Слід перейти на головну сторінку обраного додатка.
 2. Проводиться авторизація.
 3. У налаштуваннях окремої публікації вибирається опція з сторіс.
 4. В меню з’являться доступні шаблони і вбудовані інструменти для редагування.
 5. Створений продукт зберігається на ПК.
 6. У спеціальному розділі отриманий результат завантажується.

Готовий продукт можна вивчити і налаштувати макет. Якщо все добре, людина може натискати на публікацію. При бажанні можна створити одночасно два і більш макета. Якщо вибрати для використання платний варіант, можна буде робити макет з вбудованою посиланням. Налаштувати її на перехід на сайт, на сторінку фотосети або на таблицю зі зворотним зв’язком.

Шаблон для реклами

Це інструмент для розробки логотипів. Шаблони відрізняються розмірним рядом – середній, великий і маленький. Також встановлюється місце, де відображається публікація, яку раніше вийшло створити. Є такі макети, в яких можна писати тексти, але виконувати такі функції і інструменти:

 • Описувати суть відео;
 • Показувати приклади;
 • Мотивація клієнтів;
 • Зміна розміру титрів;
 • Підбір шрифту і кольору;
 • Вибір розташування напису.

Кожен новий рекламний сториз може бути доповнений стічними стікерами. Щоб знайти їх, слід активувати опцію з вибором наклейки. Далі потрібно натиснути на вподобаний стікер і розмістити шаблон.

Як тільки креатив буде готовий, натискається кнопка використання відео. Програма автоматично завантажить ролик в кампанію. Залишиться тільки прописати посилання на сторінку і вибрати заклик до дії. Варто зазначити, що наявність титрів на відео, не потрібно прописувати тексти типу – назву або опис.

Готове відео відправляється на модерацію. Для цього слід натиснути на кнопку Підтвердити. Протягом доби адміністрація дивиться і перевіряє продукт. Якщо порушень не виявлено, система запустить показ в розділі історій або в стрічці.

Підводячи підсумки

Публікації, призначені для залучення в бізнес клієнтів або потенційних покупців, які в змозі швидко збільшити обсяг продажів через instagram. Цей ефективний інструмент потрібно обов’язково використовувати в процесі просування різного формату профілю. Тільки так можна зробити все правильно і досягти оптимальної ефективності і активності напрацьованої клієнтської бази.

Моя довідка - Корисні поради