Реклама в Фейсбук при обмеженому бюджеті

Реклама в Фейсбук при обмеженому бюджеті

Щоб популяризувати бренд і залучити нових клієнтів, користувачі замовляють рекламу на Facebook. Перед запуском рекламної кампанії новачок відправляється на пошуки інформації. Він шукає відео-інструкції по налаштуванню та інше. Деякі автори відеороликів «жонглюють» запаморочливими цінниками ($ 500, $ 700 і $ 1000 в місяць).

Так, рекламу в соціальних мережах важко назвати дешевим задоволенням. Але важливо пам’ятати про те, що нею користуються люди з різним достатком.

Треба зізнатися, що ці цифри можуть злякати будь-якого підприємця-початківця. Де взяти стільки коштів на рекламу? Адже тисяча доларів – це майже річний рекламний бюджет. Принаймні, бізнесмени-початківці з цим не посперечаються.

А тепер про приємної новини! Вам не потрібно мати багато грошей, щоб знайти нових клієнтів соціальної майданчику Фейсбук. Замість цього достатньо застосувати в роботі кілька ефективних стратегій. І все це при мінімальних грошових вливаннях! Отже, приступимо.

Як залучити трафік і збільшити рівень продажів:

Покажіть рекламу своїм фоловерам

Відразу варто відзначити, що для демонстрації комерційного контенту знадобиться розкручена бізнес-сторінка. На ній повинні бути живі і активні передплатники. Ці користувачі – ваші потенційні клієнти, які вже знайомі з продукцією бренду. Вони довіряють вам, і завжди можуть щось купити (чисто гіпотетично). Тому на старті просування рекламуйте продукцію своєї аудиторії, а не стороннім користувачам майданчики.

Чи варто робити рекламу на всіх своїх передплатників? Ні, це було б дуже неправильно. Використовуйте таргетинг, щоб відразу відсіяти людей, не зацікавлених у вашому реченні. Наприклад, якщо ви просуваєте бренд жіночого одягу, то буде логічно прибрати зі списку фоловерів-чоловіків. Постарайтеся усунути будь-які ризики, вибудовуючи оптимальну аудиторію для реклами.

Створіть індивідуалізовані бази користувачів

Припустимо, у вас було n-ное кількість клієнтів. Ви їх прекрасно пам’ятаєте чи можете знайти в будь-який момент. А як інакше? Створіть окрему аудиторію з цих користувачів. І застосуйте в роботі email-розсилку. Тобто, ви покажете комерційне оголошення недавнім покупцям, мотивуючи їх на повторну покупку. Все це можна зробити в рекламному кабінеті Facebook.

Якщо клієнт залишився задоволений вашим співпрацею, його буде простіше переконати купити що-небудь з асортименту магазину.

Відкрийте розділ «Довідка» в Фейсбук і ознайомтеся з усіма нюансами створення індивідуалізованої аудиторії.

Шукайте схожі аудиторії для реклами

Дана рекомендація буде корисна тим, хто вже замовляв рекламу на Фейсбук і формував списки користувачів. Якщо на вашому сайті встановлений піксель Facebook, ви можете знайти аналогічні аудиторії людей, що відвідували конкретний ресурс.

Lookalike – неймовірно корисний і ефективний інструмент для створення списку юзерів, які побачать ваше рекламне оголошення.

І знову виникають питання щодо грошової складової. Якщо говорити про фінансової рентабельності даного способу, то тут все неоднозначно. З одного боку, це зажадає немаленьких вкладень на старті. З іншого боку, ви покажете рекламу, не кому попало, а саме сегменту потенційних покупців. А це означає, що шанси на збільшення рівня продажів зростають.

Ці люди, схожі на тих, хто вже зробив покупку. Можливо, їхні смаки і потреби співпадуть настільки, що їх об’єднає ще дещо- бажання стати вашим клієнтом.

Просувайте найбільш популярні пости

Для цих цілей також знадобиться бізнес-профіль у Фейсбук з уже наявною аудиторією передплатників. Щоб привернути увагу користувачів до мережі найпопулярнішим постам на сторінці використовуйте опцію «Піднімати публікацію».

Будьте обережні у цьому, оскільки витрата коштів на тотальне «підняття» контенту – це не що інше, як гроші на вітер. До всього іншого приплюсуйте марно истраченное час.

Дотримуйтеся ефективності у всьому.

Наприклад, ви розмістили нові публікації, і вам дуже хочеться підвищити їхню популярність. Не поспішайте, дайте їм час. Нехай аудиторія встигне відреагувати на посади належним чином (написати коментарі, поставити лайки, зробити репости).

Не поспішайте просувати їх своїми силами, або почніть з безкоштовних способів розкрутки. Продовжуйте публікувати новий контент і вичікуйте відповідного моменту.

Через деякий час вивчіть статистичну інформацію. Виявити найпопулярніші записи. Виявили такі? От їх і треба «піднімати».

Якщо ви намагаєтеся залучити трафік на сайт даними способом, то поспішаємо вас засмутити. Це не найкраще рішення питання. Функція «Піднімати публікацію» придумана для залучення користувачів. Ось у чому вона працює на ура!

Оптимізуйте РК під трафік і конверсії

Абсолютно неважливо, скільки коштів ви вирішили витратити на рекламу в поточному місяці. Чи то $10 або $ 500. У будь-якому випадку перед вами стоїть ключове завдання – витратити гроші з розумом. Для цього оптимізуйте рекламну кампанію для переходу на сайт або для конверсії.

Рекомендації:

Спочатку підготуйте сайт або сторінку в соціальній майданчику, перш ніж направляти на них трафік. Попрацюйте над оформленням потрібної сторінки. Додайте необхідну інформацію, надайте каталог продукції, перевірте коректність роботи сайту. І тільки потім запускайте рекламу.

Щоб відстежувати конверсії, встановіть піксель Фейсбук на всі сторінки сайту. Він стане прекрасним помічником для визначення найуспішніших оголошень.

Експериментуйте з зображеннями. Створюйте яскраві креативи, використовуйте макрозйомку, подавайте товар в найкращому світлі. Користувач повинен отримати естетичне задоволення від перегляду вашої реклами.

Практичним шляхом виявити найбільш ефективні варіанти реклами. Протестуйте продають тексти, картинки з підписами, різні заголовки і заклики до дії.

Висновок

Дієва РК на Фейсбук не повинна асоціюватися у вас з великим бюджетом. Розумна людина завжди знайде «лазівки» і способи не переплачувати за бажаний результат. З ними ви ознайомилися в даній статті. Щоб домогтися успіху, потрібні не тільки гроші, але й мізки. Створіть ефективне оголошення і покажіть його «правильним» користувачам. Вчіться зацікавлювати пропозицією!

Моя довідка - Корисні поради