Реклама в Facebook — як підвищити CTR

Реклама в Facebook — як підвищити CTR

Як підвищити CTR оголошень в Фейсбук

При зливі трафіку в соціальну мережу Фейсбук варто звертати увагу на такі показники, як CTR оголошення (клікабельність), ROI та кількість лідов. Зазвичай останні два показники є ключовими, але низька клікабельність оголошення навряд чи принесе вам успіх. З даної статті ви дізнаєтеся про найбільш ефективні способи підвищення CTR.

Інший ракурс сприйняття

На багато речей можна дивитися під різними кутами. І це корисна звичка у маркетингу! Рекламні банери не завжди відрізняються креативом і новизною. Вони зливаються в загальний потік одноманітного контенту, який не чіпляє увагу аудиторії. Таке зустрічається часто-густо, і це не кращий приклад для наслідування.

Ваша основна задача – подати рекламований продукт таким чином, щоб його помітили відразу ж. Експериментуйте з фонами, підписами і розташуванням тексту на фотографії. Радуйте аудиторію якісним контентом, не використовуйте «заїжджені» шаблони. Робіть різні знімки товару, вибирайте найбільш привабливі варіанти для своїх оголошень. Будьте оригінальніше, і це обов’язково принесе свої плоди.

Реклама в Facebook — як підвищити CTR

Використання науки кольору

Не секрет, що кольори викликають у людини різні емоції. При запуску реклами це варто враховувати. При створенні гармонійних колірних поєднань у вас є всі шанси сподобатися потенційному клієнтові, оскільки картинка викличе у глядача позитивні почуття і приємні асоціації.

Щоб зрозуміти всі тонкощі людської психіки, рекомендуємо ознайомитися з теорією кольору Иттена. Як виглядають гармонійні поєднання кольорів:

Реклама в Facebook — як підвищити CTR

Відстеження частоти показів рекламного оголошення

Частота показів на соціальній майданчику Фейсбук визначає, скільки разів побачив оголошення користувач (у середньому). У цьому випадку не варто радіти високим показникам. Якщо людина не клікнув по оголошенню при першому перегляді, то навряд чи він захоче це зробити надалі. Тобто, повторні спроби привернути його увагу – абсолютно безглузда затія. Адже ви могли показати це оголошення і іншим людям, але витратили частину рекламного бюджету марно.

А якщо комерційні оголошення стають занадто нав’язливими, це може викликати агресію з боку аудиторії. Це означає, що можуть з’явитися скарги.

За дослідженнями AdEspresso видно, що показник клікабельності зростає в тому випадку, якщо частота показів падає.

Реклама в Facebook — як підвищити CTR

Виняток зайвої аудиторії

Піксель Facebook дозволяє виключити непотрібні аудиторії користувачів. Це робиться саме для того, щоб не показувати оголошення повторно. Не пускайте гроші на вітер, використовуйте з розумом кожну копійку. Показуйте комерційну пропозицію новим людям. Не намагайтеся «умовити» тих, кому це не цікаво. У вас не зобов’язані купувати, але і ви не зобов’язані «бігати» за цільовою аудиторією.

Як виключити зайвих? Відкрийте розділ «Аудиторії».

Реклама в Facebook — як підвищити CTR

Клікніть по «Створити аудиторію» та виберіть варіант, зазначений на скріншоті нижче.

Реклама в Facebook — як підвищити CTR

Виберіть підходящий варіант взаємодії. Наприклад, «Трафік сайту».

Реклама в Facebook — як підвищити CTR

Припустимо, ви хочете показати оголошення тим користувачам, які не відвідували сайт Leadrock. Знайдіть поле критерію і виберіть варіант «Люди, які відвідували певні веб-сторінки».

Введіть адресу потрібної сторінки і натисніть «Виключити». Додайте заголовок і створіть нову аудиторію користувачів.

Реклама в Facebook — як підвищити CTR

Ви можете зберегти цю аудиторію для подальшої роботи. Наприклад, запустити ретаргетінг для показу інших оголошень.

Контроль бюджету

Не рекомендується підвищувати рекламний бюджет дуже різко. Це може призвести до зниження CTR Facebook. Щоб уникнути таких неприємностей, можна дублювати рекламу з невеликим бюджетом.

Другий варіант – оптимізація рекламної кампанії. Це не гарантує успішний результат, але спробувати варто. Середній CTR у Facebook завжди можна «підправити».

Висновок

Клікабельність оголошення залежить від безлічі факторів. Приділіть особливу увагу якості фотографій, тексту і колірного оформлення. Подивіться на оголошення з різних сторін. Додайте відсутні елементи, зробіть картинку гармонійною. Ці дії не заберуть багато часу. Всього лише кілька грамотних корективів здатні врятувати рекламну кампанію в цілому.

Моя довідка - Корисні поради