Редактор фото онлайн з ефектами Instagram існує

Створення якісних і цікавих фото і відео – запорука популярності в Інсте. У фотосети зараз більше мільярда облікових записів. Звичайно, людей, які серйозно займаються розкручуванням, в процентному співвідношенні не так вже й багато. Але в плані кількості це все одно велика цифра. Для того, щоб мати можливість конкурувати в онлайні, потрібно працювати над собою і своїм аккаунтом. Поговоримо про те, якою редактор фото онлайн з ефектами Instagram нам допоможе.

Способи зробити фото креативніше

Просто фотоефект не зможе створити диво. Тому, крім них, ми розберемося і з іншими способами створення цікавого контенту.

 1. Фотофільтри онлайн Instagram або програми з ефектами. Обробка може зробити з не дуже гарної картинки щось більш якісне і цікаве.
  Редактор фото онлайн з ефектами Instagram існує
 2. Зміна ракурсу. Зміна точки зору дозволяє докорінно змінити фотографію, зробити її незвичайною і привертає увагу.
 3. Світло. Пограйте з тим, як світло лягає на предмет. Це допоможе відкрити нові сторони звичного, здавалося б, предмета.
  Редактор фото онлайн з ефектами Instagram існує
 4. Не забувайте про композиції. Вона важлива при будь зйомці. Якщо вас щось не влаштовує на отриманому знімку, спробуйте її змінити.
 5. Спробуйте предмети для створення чогось незвичайного. Наприклад, диск, піднесений до об’єктиву, може зробити на зображенні відблиски. На фото нижче показано на що здатна звичайна палаючий сірник перед об’єктивом.

Редактор фото онлайн з ефектами Instagram існує

Підбірка онлайн-сервісів для редагування фото в Instagram

Якщо зображення вже є, але воно або недостатньо якісне, або нецікаве, нам допоможуть ефекти Instagram. Я можу запропонувати наступні варіанти, доступні повністю безкоштовно:

 1. Ribbet. Можливостей багато, одна з них – якраз накладення ефектів. Також є можливість автоматичного виправлення і створення колажу.
 2. Yogile. Готових фільтрів тут 40 штук. Куди більше, ніж у Інсте.
 3. Fotoflexer. Можливості аналогічні попереднім варіантам. Також, якщо горизонт на фото завалений чи потрібно кадрування, це легко можна зробити тут.
 4. BeFunky. Основний напрямок цього інструменту – як раз-таки фільтри.
 5. LunaPica. Інтерфейс виглядає дуже архаїчно і просто. Тому користуватися їм зручно.

Онлайн-редактор з фільтри, як в Instagram

Деякі люди хочуть мати в своєму розпорядженні сервіс з обробкою як в Інсте. В плані точного збігу з ефектами з фотосети буде складно – в цілому, фотофільтри відрізняються один від одного. Тому я наведу в приклад і напишу історію на основі сервісу Pixlr – тут є можливості для того, щоб налаштувати параметри так, щоб фотографія виглядала як оброблена в Instagram. Отже, перейдемо до того, як обробляти зображення в ньому.

 1. Відкриваємо сервіс.
 2. На головній сторінці буде кнопка для вибору зображення. Вона в лівій частині інтерфейсу.
  Редактор фото онлайн з ефектами Instagram існує
 3. Зверху буде вкладка Filter, клікаєм по ній, а потім вибираємо Effect Library. Там ви зможете вибрати відповідний ефект.
  Редактор фото онлайн з ефектами Instagram існує
 4. Відкриються опції редагування зображення. Як таких шаблонів обробки тут немає, але завдяки цьому ви можете створити щось своє.

Редактор фото онлайн з ефектами Instagram існує

 

Який редактор фото онлайн з ефектами Instagram вибрати? Якщо ви хочете обробку як в соціальній мережі, йдіть у соціальну мережу і викладайте зображення звідти. Інструментів з абсолютно тим же набором фільтрів немає. Але ви можете відкрити який-небудь з них і спробувати створити обробку, наближену до тієї, яку ви хотіли б бачити в соціальній мережі.

Запитання наших читачів

Редактор фото онлайн з ефектами Instagram існує#1. Що краще: вбудовані фільтри або сторонні сервіси?

Насправді, і можливостей соціальної мережі вистачить для швидкої обробки. Тому я б радила вам вдаватися до інструментів на комп’ютері в крайніх випадках, коли можливостей Инстаграма не вистачає.

Редактор фото онлайн з ефектами Instagram існує#2. В яких ситуаціях вбудована обробка соціальної мережі не зможе виручити?

Коли фільтрів буде недостатньо. Логічно, так? Поясню на прикладі: у вас на обличчі прищики. Що робити? Відкривати Фотошоп. Люди намагаються виправити це ефектами, і в результаті у нас купа контенту з людьми з засвіченими особами.

Редактор фото онлайн з ефектами Instagram існує#3. Я дуже погано вийшла на фото. Які фільтри зможуть це виправити?

Обробка як така не допоможе. Допоможе ФШ або пересъем. Скористайтеся непрограммными способами створення цікавих фотографій, незвичайний реквізит, зміну ракурсу або освітлення. Найчастіше це виглядає краще, ніж фільтри, тому що це натуральніше.

Задавай питання і залишай свою думку в коментарях! А також дивись корисне відео по темі.

Моя довідка - Корисні поради