Ранжування в Instagram в 2019 році: що це таке, які зміни, параметри системи, правила, стрічка, коментарі

Ранжування в instagram 2019 і зміни на офіційному сайті – це саме те питання і саме та область, яка вимагає більш докладного розгляду. Дана соціальна мережа щороку вносить в цю область певні зміни, саме про них і піде мова в даній статті.

Ранжування Инстаграме що це

Відразу варто відзначити, що подібний процес виражається в тому, що з цього часу стрічка з постами друзів і цікавих профілів буде вибудовуватися не в звичайному порядку хронології, але в певній залежності від уподобань користувача, від його лайків і від відвідуваності профілів. Точно такий же алгоритм дій «працює» зараз в не менш відомій соціальній мережі Фейсбук. Як і раніше на видачу постів будуть впливати три основних параметри:

 • User Affinity, тобто близькість розташування користувачів. Інформація буде більш релевантною для тих людей, які брали участь в листуванні, на чиї фото або відео була виявлена реакція. Кажучи іншими словами, чим більше і частіше людина взаємодіяв з іншим користувачем, тим частіше він буде бачити його контент.
 • Content Weight – це рівень суттєвості інформації. Соціальна мережа приймає до уваги два головних показника – значимість реакції і загальний вміст поста.
 • Time-Based Decay Parameter – основна хронологічна дійсна актуальність інформації. У цьому випадку мова йде про постійне відстеження реакції відвідувачів на пости. Якщо користувач не реагує на певний контент, його увазі дана інформація більше не надається.

Ранжування в Instagram в 2019 році: що це таке, які зміни, параметри системи, правила, стрічка, коментарі

Система мережі цілком обгрунтовано вважає, що, якщо людина не відреагував на публікацію зараз, значить реакції не послідує і через якийсь час. Щоб отримати ранжування в instagram, в першу чергу, варто подбати про те, щоб була певна активність по відношенню до контенту – коментарі, лайки, відповіді на опитування, перегляд історій.

Ранжування стрічки

Особливістю соціальної мережі є показ не тільки найсвіжіших публікацій, але також більш старих. Головною умовою тут є той факт, що фото друзів і релевантний контент показується в першу чергу, а потім вже все інше. Серед основних факторів, які мають позитивний вплив на охоплення, варто відзначити:

 • Безліч лайків;
 • Багато коментарів;
 • Висловлювання, в яких були згадані приятелі;
 • Спілкування і отримання відповідей з адміністраторами профілю, здійснюється в коментах;
 • Наявність різних взаємодій під постом після викладання публікації;
 • Підвищена ступінь тісної взаємодії людей з інформаційними постами;
 • Грамотне заповнення профілю;
 • Постійне і регулярне використання Stories.
 • Для ефективного ранжирування соціальної мережі застосовується спеціальна згасаючого плану хронологія. Система оцінює загальну релевантність новинної стрічки на крайніх 50 взаємодіях. Раніше виконані дії приймаються до уваги, але по закінченні часу високий рівень стає трохи нижче.

  Ранжування в Instagram в 2019 році: що це таке, які зміни, параметри системи, правила, стрічка, коментарі

  Ранжування коментарів

  Залишаються коментарі мають прямий та ефективний вплив на ранжирування стрічки в instagram. Щоб отримати від них позитивний результат, варто простежити за тим, щоб не проявлялися такі несприятливі фактори:

  • Істотно підвищена кількість виконаних взаємодій при порівнянні зі стандартними датами і з звичайними постами.
  • Фото та тексти, що несуть відверто рекламний характер. Це можуть бути заклики до придбання платного додатка, а також різного плану розіграші та вигідні акції.
  • Повторюваний текст, що зустрічався у стрічці деякий час назад.
  • Повідомлення, який мають вигляд звичайних мемів і схильні до алгоритму проведення спеціального візуального аналізу.

  Негативно проявить себе коментар, який містить ключевік «лайк/коментар».
  При дотриманні таких правил можна розраховувати на те, що всі ключові алгоритми соціальної мережі покажуть себе виключно з позитивного боку.

  Параметри

  Існує кілька основних параметрів, які застосовуються при забезпеченні релевантності постів і викладеного контенту. Незважаючи на те, що їх мало, кожен є дуже важливим. Сьогодні виділяється кілька основних впливають на популярність і затребуваність параметрів:

 • Popularity – це рівень популярності контенту. Цей тренд обов’язково представляє певний інтерес для людей різних категорій;
 • Novelty – певна новизна. Користувачі не повинні говорити про отриманої інформації і про вид діяльності раніше покладеного. Важливо говорити з максимально зниженою інтенсивністю;
 • Timeliness – ступінь актуальності або своєчасності. Ситуація або інформація повинні повністю висвітлюватися в мережі суворо в режимі реального часу і одночасно з актуальною подією в оффлайн.
 • В мережі є певний алгоритм визначення рівня ранжирування коментарів в instagram і ступеня популярності. Тут присутній спеціальний лічильник. Він застосовується для кожної географічної геолокаціі і для кожного вибраного окремого тематичного хештега.

  В даному лічильнику присутні відомості щодо того, скільки людей діляться хештегом ділянкою або в кожному звітному періоді. Грамотно розроблений алгоритм варто взяти на замітку, щоб уміти самостійно визначати і вибудовувати алгоритм правильного вибудовування контенту в мережі.

  Ранжування в Instagram в 2019 році: що це таке, які зміни, параметри системи, правила, стрічка, коментарі

  Правила

  Існує кілька важливих правил системи, які дозволять досягти в процесі розвитку аккаунта максимально високого результату. Самим основним з них є – робити якісний привабливий контент і представляти клієнтам ранжированную стрічку. Для досягнення такого результату варто брати до уваги такі важливі фактори:

  • Чим ближче до людини буде контент, тим вище пости будуть у видачі;
  • Якщо людина буде регулярно відслідковувати ваші пости, з великою ймовірністю трохи пізніше буде здійснено придбання;
  • Можна використовувати фінансові вкладення в профіль. Варто платити розумні кошти на рекламу і на значне поліпшення контенту. Вибирати потрібно такі варіанти пости і контент, які дозволять забезпечити контент-просування.

  Щоб надавати своїм користувачам унікальний привабливий контент, варто віддати перевагу прокачування навичок в такій області, як всім відомий копірайтинг. Це ідеальна можливість навчитися грамотно викладати свої думки і міркування. Написання якісного контенту дозволить писати такі гарні коментарі, щоб створити унікальний контент і привертати до себе увагу користувачів, тобто проводити ранжування.

  Система

  Працюючи над власним профілем, над ефективним просуванням власного облікового запису, варто дотримуватися певну системність і правила. Чим цікавіше і більш оригінальним буде текст, тим набагато більш цікавим буде виглядати профіль для користувачів. Вони постійно будуть задаватися питанням, що це за аккаунт. Постійно потрібно виконати наступні правила ранжирування в instagram:

 • Проведення нативної реклами. Мова йде про рекламні заклики до проведення замовлення.Не потрібно використовувати прямі рекламні заклики до вчинення замовлення. Це може істотно знизити загальний охоплення.
 • Варто час від часу проводити чистку і блокувати неактивних передплатників.
 • Кожен день потрібно використовувати Stories. Даний інформаційний контент надає на просування і на видачу постів прямий позитивний вплив.
 • Регулярність і системність у розвитку профілю дозволяє максимально швидко досягти позитивного результату. Автоматично з’являться такі люди, яким представлений увазі контент гарантовано буде цікавим.
 • Ранжування в Instagram в 2019 році: що це таке, які зміни, параметри системи, правила, стрічка, коментарі

  Пости і фото на офіційному сайті будуть постійно лайкати і коментувати. У процесі розвитку аккаунта не варто закривати Директ, так як саме через нього будуть надходити спеціальні вигідні та цікаві пропозиції. Соціальна мережа instagram ретельно досліджує і аналізує основні параметри просування. Багато із застосовуваних методик повністю збігаються з параметрами сучасних популярних мереж.

  Підводячи підсумки

  Грамотно і цікаво оформлений профіль 2019 року – це не наявність набору слів і смайликів, але якісно продуманий наданий контент. Незалежно від тематики порталу та коментарів варто особливу увагу приділяти якості інформації та наявності грамотно підібраних ключових слів, які зазнали деяких змін. Тільки так можна отримати від профілю повну віддачу.

  Моя довідка - Корисні поради