Публікуємо відео з Инстаграма в Ватсап: як і навіщо?

Скільки інструментів для спілкування, стільки сервісів, в яких може знадобитися поділитися контентом з Инсты. Однак, сама соціальна мережа підтримує в стандартному режимі далеко не всі сервіси. Поговоримо про те, як відправити відео з Инстаграма в Ватсап.

3 ситуації, коли потрібно відправити відео з Instagram в Ватсап

Instagram далекий від Whatsapp, починаючи вже тим, що перше – соцмережу, а друге – месенджер. І іноді виникає необхідність в тому, щоб перекидати пости з одного додатка в інше. В яких ситуаціях буває потрібно поділитися контентом?

 1. Чати для лайків. Якщо ви не знали, існують спеціальні чати для накрутки. Зазвичай вони працюють так: ви скидаєте пост, люди переходять і лайкають. Відповідно, щоб перебувати в такій конфе, потрібно проявляти увагу до чужих публікацій. Зазвичай ці чати розгортаються в самій соціальній мережі, але і в Ватсапе реалізувати таке не проблема.
  Публікуємо відео з Инстаграма в Ватсап: як і навіщо?
 2. Є чат передплатників в месенджері, і треба зробити оголошення. Деякі блогери дуже щільно працюють над своїм співтовариством, і створюють цілі бесіди передплатників. Нерідкі випадки, коли конференції запускають в Whatsapp – буває корисно знати номер людини. І в таких випадках скинути фото або відео з Инсты може бути частою необхідністю.
 3. Ви знайшли щось цікаве, що сподобається конфе друзів. Хоча фотосеть і замислювалася як місце, де публікуються особисті фотографії, паблік – частий тип облікового запису. Люди публікують відеоролики і фотки з певної тематики. І чому б не переслати пост одному або відразу цілої групи, якщо ви точно знаєте, що їм це буде цікаво? Ось і я вважаю, що таке повідомлення може вбити хіба що вашу репутацію, якщо помилитеся з адресатом.
Читайте також:
Розсилка в директ instagram - працює чи ні в 2020 році?

Можна прив’язати Instagram до Watsapp?

Зараз до сервісу Instagram можна прив’язати ряд інших сайтів. Подивитися, які саме майданчика підтримує фотосеть, можна в телефоні. Для цього в налаштуваннях потрібно перейти до пункту «Пов’язані акаунти» у вкладці «Запис». Там ми бачимо наступний список: Facebook, Twitter, Tumblr, Ameba, OK.ru. як бачите, зв’язати Инсту і Ватсап неможливо. Та й немає такої потреби.

Публікуємо відео з Инстаграма в Ватсап: як і навіщо?

Інструкція, як відправити відео в Ватсап з Instagram

Перейдемо до конкретних рекомендацій по тому, як скинути ролик без необхідності завантажити його. Розглянемо три способи, щоб ви були у всеозброєнні.

На Айфоне

Робимо наступне:

 1. Відкриваємо потрібну публікацію.
 2. Тиснемо по трьом точкам над правим верхнім кутом.
 3. Вибираємо «Копіювати посилання».
 4. Відправляємо вміст буфера обміну туди, куди хотіли.

Аналогічний алгоритм нам потрібно буде зробити і через браузер. Тільки копіювати потрібно буде вміст адресного рядка.

На Андроїді

Для «Андрюхи» відсилати записи з фотосети ще простіше:

 1. Відкриваємо публікацію.
 2. Клікаємо по трьом точкам над правим верхнім кутом.
 3. Вибираємо «Поділитися в WhatsApp» або просто «Поділитися». У другому випадку з’явиться список додатків, які ви, як користувач соціальної мережі, можете пересилати контент.

Публікуємо відео з Инстаграма в Ватсап: як і навіщо?

Універсальний

Якщо ні один із двох способів вам не підійшов, можна скористатися універсальним – завантажити вміст публікації і відправити його. Зробити це можна як на телефоні, так і на комп’ютері. У будь-якому випадку, швидше за все вам знадобиться спеціальний софт. На жаль, Instagram не дозволяє зберігати і передавати контент третім особам.

Підбірка сервісів для скачування відео

Загалом, з інструкцією по тому, як відправляти ролики або фото в Ватсап, я думаю, все зрозуміло. Тому на цей алгоритм розпорошуватися не будемо. Перейдемо до того, які сервіси і додатки дозволять завантажити, щоб потім відправити, відео з Инстаграма в Ватсап.

 1. Savefrom.net. Є і у вигляді сервісу, але зручніше буде все ж встановити розширення – в такому разі кнопка «Завантажити» з’явиться на самих фотографіях у публікаціях. Є також додаток для Андроїда, так що, є мобільність.
  Публікуємо відео з Инстаграма в Ватсап: як і навіщо?
 2. DownloadGram. Все, що вам потрібно мати для завантаження – URL-адреса. Вставляйте його в спеціальну графу і качайте.
  Публікуємо відео з Инстаграма в Ватсап: як і навіщо?
 3. 4kdownload. А це – програма для пк, яка дозволить зручно вибирати контент, який потрібно зробити «своїм».
  Публікуємо відео з Инстаграма в Ватсап: як і навіщо?
Читайте також:
Бумеранг: додаток Instagram для ваших коротких відео

Як відправити відео з Инстаграма в Ватсап? Для цього не потрібно пов’язувати два цих інструменту спілкування. Досить просто прямо з інтерфейсу переслати публікацію, або скопіювати посилання і відправити її. Нічого складного, але, якщо у вас це не вийде, можна скористатися універсальним способом – завантажити контент і вручну прикріпити його до повідомлення.

Запитання наших читачів

Публікуємо відео з Инстаграма в Ватсап: як і навіщо?#1. Чому Ватсап і Instagram не можуть зв’язуватися один з одним?

Якщо ви зверніть увагу на список сервісів, з якими у фотосети може бути створена зв’язок, це саме соціальні мережі. WhatsApp ж – месенджер. Так що, швидше за все, ніколи не буде можливим запустити автопостинг або щось на зразок цього. Та це і не особливо потрібно.

Публікуємо відео з Инстаграма в Ватсап: як і навіщо?#2. Що робити, якщо потрібно відправити контент з закритого облікового запису?

Нічого. У такому разі відправити не вийде. Хіба що, доведеться скористатися універсальним способом – завантажити контент і відправити його вручну.

Публікуємо відео з Инстаграма в Ватсап: як і навіщо?#3. Можна подивитися ролик з Instagram відразу в Ватсапе?

В останніх версіях месенджера така можливість з’явилася, можна прямо в додатку натиснути на кнопку відтворення.

Якщо ти хочеш висловити свою думку або поставити запитання — напиши в коментарях. А також дивись відеоінструкцію по темі.

Моя довідка - Корисні поради