Просуваємося в Instagram. Програма для розкрутки облікового запису

 • 2 Плюси і мінуси використання програм
 • 3 Які ліміти потрібно враховувати при просуванні через програми?
 • 4 Питання наших читачів
 • Збільшення аудиторії та показників аккаунта в Instagram добре позначиться на вашому житті. Вже на рівні 10 000 передплатників один рекламний пост буде коштувати 300-500 рублів. Звичайно, це небагато, але навіть така ставка забезпечить вам невеликий пасивний дохід. Але кожен, хто хоче почати цим займатися, стикається з проблемою: існує багато способів просунутися в Instagram: програма для розкрутки, сервіс, реклама, взаимопиар і так далі. Який вибрати? Сьогодні ми з вами розглянемо саме софт.

  Підбірка програм для розкрутки аккаунта в Instagram:

  Використовуйте тільки надійні інструменти для розкрутки. Звичайно, у випадку з програмою безпека вище, ніж у випадку з сервісами. Особиста інформація зберігається на пристрої, і ймовірність їх витоку нижче, ніж при користуванні сайтом. Але ризики ще залишаються – нестабільно або неправильно працює прога може привести вас до пессимізації трафіку або бану. Я дам вам невеликий список годноты, яким ви можете користуватися і нічого не боятися.

  Socialkit

  Коли я пробувала Socialkit рік тому, його інтерфейс був для мене складним. Можна було налаштувати будь-яку деталь роботи. З одного боку, це мінус – на запуск піде досить багато часу. А з іншого, така тонка настройка грає нам на руку. Безкоштовно такий софт отримати не вийде, доступ буде коштувати 1050 рублів в місяць.

  Просуваємося в Instagram. Програма для розкрутки облікового записуТам здається зараз акція і роздають Demo-версії безкоштовно

  Просуваємося в Instagram. Програма для розкрутки облікового запису

  Brobot

  Цей бот – наш бро. Інтерфейс Бробота простіше, а просування одного облікового запису буде абсолютно безкоштовним. Якщо вам цього мало, можна купити пакет на 10 сторінок, і він буде коштувати 599 рублів.

  Просуваємося в Instagram. Програма для розкрутки облікового запису

  Просуваємося в Instagram. Програма для розкрутки облікового запису

  Tooligram

  Отримати Тулиграм на комп’ютер стало можливим відносно недавно. Насамперед, це хмарний сервіс, але тепер є і десктопна версія. Tooligram Soft буде коштувати від 1199 рублів в місяць.

  Просуваємося в Instagram. Програма для розкрутки облікового запису

  Leongram

  Хоча Леонграм і на останньому місці в нашому Топі, він тут не тому, що погано працює. Цей софт – один із самих давно працюють і добре себе зарекомендували. Тут також є можливість повністю безкоштовного використання, але функціонал буде значно скоротився. Вартість за місяць становить 499 рублів, і я дуже рекомендую вам не обходитися напівзаходами і отримати всі можливості. Вони дозволять чистити акк від ботів, автоматично лайкати стрічку, підключити проксі і так далі.

  Плюси і мінуси використання програм

  Перед тим, як вибрати як основний інструмент набору аудиторії софт для розкрутки Instagram і купити його, потрібно об’єктивно розглянути переваги і недоліки. Другі, до речі, є навіть у найкращих варіантів зі списку.

   

  Плюси:

  1. Якщо сервіси завжди безкоштовні лише обмежений час, у випадку з прог можна знайти інструмент, який буде служити вам завжди.
  2. Підвищена безпека за рахунок того, що дані зберігаються на пристрої.
  3. Можливість налаштувати роботу інструменту до найдрібніших деталей.

  Просуваємося в Instagram. Програма для розкрутки облікового запису

  Мінуси:

  1. Можете зловити вірус.
  2. Ненадійний софт призведе до реального або тіньовому бану.
  3. Не у всіх програм є можливість працювати хмарно. Значить, їх доведеться постійно запускати.

  Які ліміти потрібно враховувати при просуванні через програми?

  Сумнівні програми для розкрутки в Instagram, які обіцяють швидко набрати аудиторію, можуть накликати на вас біди. Вони повинні враховувати обмеження соціальної мережі, і тоді ви майже нічим не ризикуєте. Але для цього вам необхідно запускати тільки одну софтину за раз, і при цьому не використовувати сторінку, щоб не порушити правила і не привернути до себе непотрібну увагу адміністрації. Це – основне правило такого просування. Тим не менш, на всяк випадок варто знати конкретні цифри, у які упираються наші можливості. І вони не змінюються вже давно: для нових сторінок виділяється 30 лайків, коментарів і підписок/відписок на годину; для тих, хто в Інсте більше півроку – 60.

  Просуваємося в Instagram. Програма для розкрутки облікового запису

  Для Instagram програма для розкрутки – один з кращих варіантів. Вони доступні і прості. Однак, софт часто працює через масслайкинг, массфолловинг, масскомментинг і масслукинг, і з-за цього ефективність такого методу невелика, хоч і виправдовує свою вартість. Куди корисніше буде реклама у блогерів або таргетинг, проте і ціна такого буде набагато вище.

  Запитання наших читачів

  Просуваємося в Instagram. Програма для розкрутки облікового запису#1. Де взяти безкоштовну програму для просування?

  Ми не рекомендуємо своїм читачам софт сумнівного походження, т. к. є високий ризик втратити доступ до профілю. Скористайтеся пробною версією Бробота.

  Просуваємося в Instagram. Програма для розкрутки облікового запису#2. Що краще вибрати: онлайн-сервіс або програму?

  Це залежить від ваших потреб. Ми ж рекомендуємо онлайн-сервіси просування, наприклад, Zengram. Так ви позбавите себе від проблем з установкою софту.

  Просуваємося в Instagram. Програма для розкрутки облікового запису#3. Можна для швидкого результату використовувати відразу дві програми або програму і онлайн-сервіс?

  Спільне використання декількох програм або використання сторінки одночасно з ними може спричинити за собою бан або пессимізації трафіку. Тому будьте обережні.

  Якщо вам потрібна порада або допомога — пишіть у коментарях. Також не забувайте дивитися корисне відео по темі.

  Моя довідка - Корисні поради