Просуваємося і заробляємо: біржа піару Instagram

Звичайно, спочатку соціальні мережі були створені для спрощення комунікації людей з різних міст і країн. Але на даний момент є і інші функції у цього геніального винаходу 21 століття. Одна з найкрутіших – це отримання прибутку. Якщо у вас велика і активна аудиторія, на одній продажу рекламних постів ви можете заробляти на прожиття. Але потрібна грамотна розкрутка. Один з інструментів, який в цьому допоможе – біржа піару Instagram.

Як правильно піаритися в Instagram?

Слово «поступ» лякає кожного, хто хоч на секунду замислювався над заробітком в соціальних мережах. За цю послугу деякі беруть з людей величезні гроші. Але ми живемо в епоху інтернету, і цим може займатися кожен. Перед тим, як почати піар в Instagram, потрібно підготуватися. Лише в цьому випадку все буде правильно.

 1. Оформлення. Шапка профілю першої попадається на очі. Вона повинна нести всю необхідну інформацію: хто ви, що ви робите і що можете дати передплатникам.
  Просуваємося і заробляємо: біржа піару Instagram
 2. Робота над контентом. Хороші публікації допоможуть захопити увагу користувачів. Без якості будь-які способи просування буде чекати поразка.
 3. Підписи. Вони повинні бути інформативні. Не можна нехтувати словами навіть в Instagram. Звичайно, багато найпопулярніші люди на цьому сайті використовують просто emoji, але, вибачте, ви не Кайлі Дженнер, щоб робити так само.
 4. Хештегі. Вони допомагають залучити аудиторію, яка шукає цікаві пости за певними мітками. Крім того, за допомогою тегів можна створити певний аналог навігації по публікацій. Якщо у вас інтернет-магазин, ви спростите людям пошук потрібних товарів, на нього буде йти всього пару кліків.
  Просуваємося і заробляємо: біржа піару Instagram
 5. Інтерактив. Розмова з аудиторією дозволить створити дружні відносини. Погодьтеся, публікації друзів ми охочіше лайкаем і коментуємо.
 6. Сториз і відео. різні формати дозволять різноманітити стрічку користувачів і розважити їх. Якщо ви завжди їсте гречку, то через тиждень вас від неї почне нудити. Якщо ви чергуєте її з чимось іншим, харчування буде приносити більше задоволення.
 7. Активна життя в соціальній мережі. Лайки, коментарі і підписки видаються безкоштовно. Так що використовуйте їх. Є цілі сервіси, які автоматизують цей процес, але я б рекомендувала все ж таки робити це вручну.
 8. Постійно аналізуйте конкурентів і способи просування. Соцмережі дуже швидко розвиваються і зобов’язують користувач слідувати за прогресом.
  Просуваємося і заробляємо: біржа піару Instagram

Біржа піару в Instagram і як нею користуватися?

Під біржею піару зазвичай мають на увазі сайти з рекламними пропозиціями різних розкручених або не дуже профілів. Тому і як приклад я можу навести кілька таких сервісів:

 1. Epicstars.
 2. Plibber.
 3. Rotapost.

Працюють вони всі приблизно однаково. Тому я наведу інструкцію, нехай і на прикладі одного сайту – Epicstars.

 1. Відкриваємо сервіс.
 2. Тиснемо на «Увійти» або «Реєстрація».
  Просуваємося і заробляємо: біржа піару Instagram
 3. Зліва розташовується вертикальне меню. У верхній його частині ми можемо переключити режим: блогер, якщо хочемо заробляти, і рекламодавець, якщо нам потрібен піар. Нижче ми можемо переходити в різні розділи облікового запису.
  Просуваємося і заробляємо: біржа піару Instagram
 4. Щоб знайти рекламну майданчик, робимо активним перемикач «Рекламодавець» і тиснемо на «Пошук за блогерами».
 5. Тут будуть різні соціальні мережі і фільтри. Задаємо потрібні характеристики і вибираємо пропозицію.
  Просуваємося і заробляємо: біржа піару Instagram
 6. Щоб перейти до створенню завдання, клацніть на «Запропонувати» поряд з цінником майданчики.
 7. Нам відкриються умови, які ми висуваємо до послуги. Цікаво, що ви можете запропонувати в якості оплати, крім грошей, товар, послугу або взаимопиар.
  Просуваємося і заробляємо: біржа піару Instagram
 8. Далі, власне, все просто – тиснемо «Зберегти і запропонувати», кидаємо гроші на баланс і чекаємо підтвердження від виконавця. Потім, коли звіт буде отримано, ви зможете підтвердити, що все добре, і відправити гроші блогеру.

Методи безкоштовного піару в Instagram

Перейдемо до способом безкоштовної розкрутки. Велика їх частина більше схожа на рекомендації до ведення профілю. І в цьому немає нічого дивного – за безкоштовно Instagram для вас не зробить ніхто і нічого. Перейдемо до конкретних способів.

 1. Сарафанне радіо. Розповідайте про себе і просите розповісти друзів і передплатників.
 2. Взаємовигідне співробітництво. За створення поста з згадкою іншого аккаунта вам можуть заплатити. Але, якщо у цьому записі також з’явиться пост з вами, плати ніякої, зрозуміло, не буде. Але його аудиторія дізнається про вас.
 3. Массфолловинг і масслайкинг. Про них я вже говорила трохи вище. Можете скористатися сервісами. Є і щодо безкоштовні, які в демоверсії мають обмеження або по функціоналу, або за часом. Повністю безкоштовний, наприклад, Бробот. Без грошей ви зможете підключити тільки один профіль.
  Просуваємося і заробляємо: біржа піару Instagram
 4. Хештегі. Їх часто відносять до методів просування. Даремно чи не даремно, не знаю, але вони безкоштовні і забезпечують приплив передплатників.
 5. Накрутка. Так собі спосіб, так. Але тут як з теорією розбитих вікон – люди охоче підписуються, якщо бачать, що у вас вже є якась кількість передплатників.

Послуги піар-менеджерів в Instagram

Якщо ви не хочете розбиратися з наукою просування, і біржа піару Instagram вам не дуже підходить, то можна просто заплатити гроші спеціальним людині. Багато чинники формують приблизний вартість: список обов’язків, місце розташування, очна чи заочна робота, постійна ставка або фрілансер і так далі. Наприклад, скріншот з сайту з вакансіями:

Просуваємося і заробляємо: біржа піару Instagram

В обов’язки входить повне ведення облікового запису. Оплата при цьому досить пристойна. Якщо будете шукати людину на постоянку, цінник буде приблизно такий. Можна, звичайно, знайти і дешевше, але у такому разі спектр послуг буде вже. В даному випадку ми фактично купуємо комерційно успішний профіль під ключ.

Але для першого досвіду багато вибирають фрілансерів. Де можна знайти їх? На спеціальних сайтах, зрозуміло. Існує величезна кількість бірж. Але там дуже високий відсоток обману. Ми для прикладу візьмемо Кворк. Ось така пропозиція мені випало першим в пошуковій видачі:

Просуваємося і заробляємо: біржа піару Instagram

 

Читаємо, що ми отримаємо за 500 рублів. Аналіз аккаунта і на основі цього аналізу коригування оформлення. Плюс – навчання з ведення облікового запису. В принципі, непогано. Але людина, яка вміє це все, навряд чи буде сидіти на Кворке і давати дійсно ділову інформацію за 500 рублів. Швидше всього там брошурка з статей типу цієї, і ви можете самі знайти в інтернеті. І останній пункт, за фактом найважливіший – розкрутка «шляхом налагодження живого контакту». Люди організовують масслайкинг і массфолловинг.

Знаєте, як я це бачу? Чоловік купив місяць на сервісі Doinsta, наприклад, за 1000 рублів. У нього є 4 тижні. Тривалість завдання на Кворке – тиждень. Навіть при одному замовленні на тиждень людина відіб’є вкладення і запрацює тисячу. Так навіщо вам посередник? Купіть на Doinsta тариф і самі займайтеся просуванням цілий місяць, вигоди отримаєте набагато більше.

Просуваємося і заробляємо: біржа піару Instagram

Я б не радила вам вибирати цю пропозицію ще з кількох причин: на сайті чоловік вже три роки, але за цей час не було виконано жодного завдання. Це дуже підозріло. Я це все пишу не для того, щоб зганьбити Іллю. Можливо, для когось ця послуга підійде за таку низьку вартість. Я просто хочу дати вам знати, на що потрібно звертати увагу, коли вивчаєте пропозицію. А в плані вартості різниця занадто велика, щоб називати певну цифру.

Отже, розкручений аккаунт може приносити пристойний дохід своєму власнику. Це продаж послуг, товарів та навіть просто постів. Але для цього потрібно вкласти багато часу, сил і іноді грошей на просування. У цьому може допомогти біржа піару.

Запитання наших читачів

Просуваємося і заробляємо: біржа піару Instagram#1. Як піаритися в Instagram?

Щоб ефективно просуватися, потрібно звернути увагу на наступні пункти: оформлення, робота над контентом, підписи, хештегі, інтерактив, сториз і відео, активне життя в соціальній мережі, постійний аналіз конкурентів і способів просування.

Просуваємося і заробляємо: біржа піару Instagram#2. Що написати про людину при взаємний піар в Инстаграме?

Це потрібно обговорити з людиною, якого ви пиарите. Після обговорення напишіть пост і знову узгодьте його. Те ж саме повинен зробити користувач, який буде піарити вас.

Просуваємося і заробляємо: біржа піару Instagram#3. Що краще: біржа піару або таргетинг?

Все залежить від ваших потреб і фінансових можливостей. Пост в іншого блогера буде не так ефективний, тому що його аудиторія не буде на 100 відсотків цільової. Таргетинг ж куди точніше, але дорожче. Що ви вибираєте: ефективність або економію?

А який із способів ти вибрав собі? Поділися своєю думкою в коментарях! А також не забудь подивитися корисне відео по темі.

Моя довідка - Корисні поради