Просування великих брендів в Instagram: аналізуємо гігантів

Зараз соціальні мережі – ефективний інструмент для ведення бізнесу та збільшення своїх продажів. Можна просто викладати пости і розсилати посилання на аккаунт своїм друзям, але, повірте мені, це дуже довгий і не дуже вдалий варіант. Варто переймати досвід великих сторінок, які досягли великого успіху. Проаналізуємо діяльність торговельних гігантів, щоб чогось навчитися.

Disney

Цю компанію можна не подавати. У неї є все, щоб збільшувати свою аудиторію: всесвітньо відомі фільми і актори. Наведу два приклади стратегічно важливих постів.

Просування великих брендів в Instagram: аналізуємо гігантів

Це – ідеальний приклад інформаційного посту. Ви знали, що Русси Тейлор – голос Мінні Маус? Я не знала. І це – цікава інформація про продукцію, своєрідному флагмані цієї компанії, який зробив ім’я компанії. В даному випадку, звичайно, публікація приурочена до смерті актриси, але суть ви вловили.

Просування великих брендів в Instagram: аналізуємо гігантів

SDCC – Комік Кон. Це – епохальна подія для всіх, хто цікавиться кінематографом і серіалами. Дісней грає на тренді, використовує свій фірмовий хештег і підкреслює співпраця з Марвел, яке приносить пристойний прибуток. У цій студії, до речі, в акаунті є та сама фотка, але без жодної згадки кого-небудь ще. Іронічно.

Marvel

Так, занадто багато Марвел на квадратний сантиметр тексту, але цілком можливо, що на цьому ми з епохальною студією закінчимо. Перейдемо до прикладу.

Просування великих брендів в Instagram: аналізуємо гігантів

Тут ми можемо бачити відлік днів до події, важливої для компанії і аудиторії профілю. Це – хороший хід для підігріву інтересу до анонсу. До речі, тут ми можемо бачити використання хайпового хештега – у розкручених Месників більше трьох мільйонів згадок. Так, тут добре спрацювала машина просування фільму, але чому б не використовувати свої напрацювання.

Tesla

Компанія спеціалізується на виробництві дорогих електромобілів. І Тесла – це в першу чергу Ілон Маск, екстравагантний власник компанії. Але і в офіційному аккаунті @teslamotors ви можете бачити цікавий контент, який і без Ілона хороший.

Просування великих брендів в Instagram: аналізуємо гігантів

У вас машина за пару мільйонів рублів? Чому б не намалювати монстра на екрані? Прекрасний приклад розважального контенту.

Nike

Компанія з дуже довгою історією теж вже давно перебралася на простори Инстаграма і цілком успішно веде діяльність через соціальну мережу.

Просування великих брендів в Instagram: аналізуємо гігантів

У цьому профілі ви можете знайти багато коротких роликів в одному стилі. Це їх фішка, якою варто повчитися багатьом компаніям в російськомовних країнах.

Amazon

Амазон – всесвітня торгова компанія. Нещодавно світ сколихнули новини про те, що вона збирається запустити свою криптовалюту. Чутки не виправдалися, але популярність до фірми зросла. Це до речі розкручування в інтернет-просторі.

Просування великих брендів в Instagram: аналізуємо гігантів

Не варто завжди публікувати тільки інформаційні або продають пости. Іноді потрібно зробити просто атмосферну публікацію. Тут же в записі ми бачимо тренд #JustAsk. Дивно виглядає, коли ціла компанія бере участь в марафоні звичайних користувачів.

Про те, як зробити гарний Instagram аккаунт, читайте в статті за посиланням.

Висновок

Вже давно бізнес перейшов з реального життя і телебачення в інтернет. Але зміна майданчики для ігор вимагає вивчення нових правил гри. Треба знати, як працювати над своїм акаунтом та контентом, щоб просування було максимально швидким і ефективним. Про автоматичне просування аккаунта, можна почитати в статті. Звичайно, я можу сказати щось на кшталт «Використовуйте хештегі і будьте собою», але куди ефективніше буде вивчити діяльність розкручених сторінок та навчитися на їхньому досвіді. Саме це ми і зробили в статті вище. Звичайно, не можна охопити всі, деякі фішки вам доведеться з’ясувати самостійно шляхом проб і помилок.

Моя довідка - Корисні поради