Просування в Телеграм

Просування в Телеграм

Телеграм канали стають все більш популярними і цікавими для мільйонів людей. Сьогодні тисячі каналів чекають своїх передплатників в месенджері. Деякі тематики є особливо конкурентыми, тому не обходиться і без спеціальної накрутки показників. Власників каналу цікавить насамперед накрутка переглядів, лайків і передплатників. Ми поговоримо про те, як правильно накручувати показники свого каналу і де замовляти послуги.

Просування в Телеграм

Багато канали Телеграм потребують грамотному розкручуванні, але є відмінності.

Можливо, ви часто дивувалися, як при двох тисячах передплатників на каналі може бути всього п’ятсот переглядів. Справа в тому, що для Telegram це дійсно дивно. В даному випадку зіграла роль або наявність нецікавого контенту, або накрутка незацікавлених передплатників через сторонні сервіси або програми.

Але якщо б контент був поганим, то люди б поступово відписувалися, однак число читачів залишається на місці. Тому можна зробити висновок, що дійсно відбулася накрутка.

Як відрізнити накрутку від просування

Багато починаючі адміністратори плутають накрутку з розкруткою. У цьому краще розібратися з самого початку, щоб потім не виникало закономірних питань.

Розкрутка – це способи, які допомагають добровільно запросити людей на ваш канал. Бувають платні та безкоштовні способи розкрутки. До останніх належать ВП (взаємний піар), реклама каналу безкоштовних Телеграм-каталогах, участь у безкоштовних добірках на більш популярних каналах.

Платні способи – реклама на інших каналах за гроші, просування через соціальні мережі (тут варто врахувати, що біржа реклами ВКонтакте не пропускає Telegram-канали), участь у платних добірках.

Накрутка передплатників – це інше. Ви повинні заплатити, щоб на ваш канал додалося певну кількість переглядів або ж збільшилася аудиторія.

Ось такі ціни на накрутку діють в сервісі CashBox.ru.

Просування в Телеграм

Вартість накрутки скрізь залишається приблизно на однаковому рівні.

Чи приносить накрутка шкоду каналу Телеграм

Слід розуміти, що накрутка переглядів ніяк не шкодить вашому каналу, якщо у вас є на це гроші. Знову ж, клієнти дивляться на ваш канал, бачать, що пости читають, а потім замовляють у вас рекламу. Проте так можна втратити багато рекламні договори на майбутнє, якщо рекламний пост не дасть належного результату.

Накрутка передплатників буває корисною лише на ранньому етапі. Потім, коли раскрутитесь грунтовно, неактивних користувачів потрібно буде підчистити, щоб не псувати статистику каналу.

Є спеціальний бот, який видаляє мертві душі.

Що можна накрутити в Телеграм

Ось що можна накрутити в месенджері:

  • Лайки;
  • Передплатників;
  • Перегляди;
  • Інше – наприклад, переходи за посиланнями або ж кнопка «Запустити» в боті.

Про накрутку передплатників або переглядів, здавалося б, все відомо: ви замовляєте послугу, вам на канал «приганяють» спеціальні акаунти, які виконують замовлення. Але як можна накрутити лайки, якщо такого функціоналу в Телеграм офіційно немає?

Якщо ви створюєте пости з допомогою бота @like, то до кожної замітці можна прикрутити реакції у вигляді emoji, які і будуть вважатися лайками. Такі лайки – відмінний спосіб перевірити залучення передплатників, і часто саме на цей критерій особливо звертають увагу клієнти, думаючи, замовляти у вас рекламу чи ні.

Тому іноді доцільно замовляти накрутку лайків на таких постах, якщо аудиторія лінива, а підштовхнути її треба. Набагато легше голосувати за щось, коли інші люди теж голосують.

Причини, за якими люди займаються накрутками

Дуже часто адміністратори не можуть зрозуміти: якщо розглядати конкретно Телеграм, накрутка допоможе чи ні? Тому ми зібрали найпоширеніші причини, з яких люди все-таки погоджуються на накрутку, а також оцінили ці ризики – це допоможе каналу чи ні.

Проблема

Канал «мертвий»: фолловери є, переглядів немає, користувачі відписуються

Рішення

Накрутка переглядів не виправить ситуацію – проблема в поганому контенті та неактивній аудиторії. Зробіть чистку ботів на каналі, поміняйте оформлення контенту, або створіть новий канал і почніть роботу з нуля. Рятувати цей канал – справа невдячна

Проблема

На ваш канал накрутили ботів

Рішення

Розібратися з власником каналу, у якого замовляли рекламу. У разі неадекватності звернутися до адмінам чорних списків Телеграм

Проблема

Гроші сплачені, але сервіс не накрутив передплатників

Рішення

Вимагати гроші назад (це навряд чи спрацює). Надалі детально вивчати відгуки, не замовляти накрутку у сумнівних людей, бути акуратніше грошових перерахувань. Вказати на шахраїв іншим адміністраторам

Висновки

Тепер ви знаєте, як просувати канал в Телеграм. Щоб вибитися в лідери серед конкурентів, необхідна накрутка. Приділіть увагу всіма показниками активності аудиторії (передплатники, перегляди, лайки), інакше розвиток каналу буде відбуватися нелогічно. І остання рада на сьогодні: постарайтеся дотримуватися міри в усьому, що стосується накрутки. Успіхів у роботі!

Моя довідка - Корисні поради