Просування на Facebook — 10 ідей

Просування на Facebook — 10 ідей

У даній статті ви дізнаєтеся про найбільш ефективні способи просування в соціальній мережі Facebook.

До речі! Всі сервіси для просування в Фейсбук (Facebook) вже об’єднані в один великий рейтинг. І ми з гордістю заявляємо, що Cashbox.ru входить в топ-лідерів цього ринку в Рунеті!

Попрацюйте над «зовнішнім виглядом» особистої сторінки

Перше враження важливо у всьому, і соціальні мережі є зайвим підтвердженням цього правила. Користувач оцінює ваш профіль та приймає блискавичне рішення – залишитися тут або піти назавжди. Щоб виникло бажання детальніше вивчити сторінку, ви повинні зачепити юзера візуальним та текстовим контентом. А якщо мова йде конкретно про потенційних клієнтів, то їх потрібно вміти інтригувати.

Подбайте про те, щоб оформлення вашої сторінки було естетичним і гармонійним. Аватарка, обкладинка, текстова інформація – все має бути зрозумілим і привабливим. Обов’язково вкажіть, в чому полягає переваги вашої компанії. Це і буде основною «зачіпкою» для аудиторії.

Просування на Facebook — 10 ідей

На одному тексті далеко не виїдеш»

Стандартні текстові записи поступово втрачають свою актуальність. Успішні пости повинні включати в себе різноманітний контент (відео, зображення, музика, gif-анімації та інше). Що стосується тексту, то він має місце. Без нього дійсно стане нудно. Створюйте інформативні та корисні лонгриды, не забирайте у користувачів час банальними фразами і заїждженими темами для обговорень.

Просування на Facebook — 10 ідей

Враховуйте алгоритм ранжирування

Алгоритм Edge Rank на Фейсбук – воістину примхлива штука. Тому відразу перейдемо до порад, як забезпечити публікацій великий охоплення:

  • Чим менше тексту в пості, тим краще. Постарайтеся вкластися в 500 символів, щоб користувачі охочіше взаємодіяли з постом.
  • Наявність хештегов в пості – прямий шлях до зменшення охоплення.
  • Якщо публікація містить зображення або питання, у неї більше шансів сподобатися.
  • 22.00 – 00.00 (північ) – оптимальний часовий відрізок для постінга.
  • Якщо вантажте відео, робіть це через Фейсбук. Завантажувані посилання з відеохостингу YouTube не так ефективні.
  • Хочете підвищити охоплення? Завершіть текст будь-яким доречним закликом до дії. Попросіть залишити коментар стосовно конкретної теми.
  • Замість додавання посилання в текст публікуйте пост у форматі посилань. Як це виглядає на практиці:
Читайте також:
Офіційний Instagram Філіпа Кіркорова: нові фото і відео в Instagram в 2019 році, біографія, особисте життя, зростання, діти, останні новини

Просування на Facebook — 10 ідей

Використовуйте таргетовану рекламу

Подобається це комусь чи ні, але без платного просування на Фейсбук буде тяжко. Таргетована реклама – це невід’ємна складова сучасного інтернет-маркетингу. Ручним (безкоштовним) способом неможливо досягти того ж успіху в роботі, навіть якщо витратити на це купу часу.

Спонукайте до дій

Поговоримо про кнопці СТА, яка створена як раз для просування на соціальній майданчику. Налаштувавши її грамотно, більше не потрібно буде постійно про щось просити своїх передплатників (купіть, перейдіть, підпишіться). Кнопка завжди на увазі – це її вагому перевагу. Виберіть потрібний шаблон і забудьте про словесних закликах.

Просування на Facebook — 10 ідей

Створюйте контент для YouTube

Якщо продукція, яку ви торгуєте, має хороший попит у споживача, це можна використовувати на благо бренду. Знімайте цікаві і докладні огляди товарів, і викладайте ці ролики на популярному відеохостингу. На YouTube-каналі вказуйте посилання на свій профіль у Фейсбуці. Використовуйте будь-які можливості для ефективного просування бренду.

Функція See first – про неї треба знати і розповідати

Припустимо, ви займаєтеся регулярним постінгом у співтоваристві. Публікуєте важливу і «гарячу» інформацію, а користувачі читають її через раз. Можливо, вони і самі не хотіли б пропускати новинки і акції, але не здатні встежити за всім у стрічці. Підкажіть їм про кнопці «See first». Дана функція виставляє пріоритет обраним спільнот. Де шукати ключову кнопку:

Просування на Facebook — 10 ідей

Взаємодійте з лідерами думок

Підтримка з боку відомого инфлюенсера – це жирний «плюс» до карми вашого бренду. Співпрацюйте з такими людьми і підвищуйте трафік. Взаємодійте з insta-блогерами або YouTube-влогерами.

Якщо ви ще недостатньо розкручені, почніть з пошуку маловідомих (але подають великі надії) блогерів. Не страшно, якщо їхня аудиторія не вражає своєю кількістю. Головне, щоб між блогером і його передплатниками були теплі і довірчі відносини. Замовляйте у них рекламу, або використовуйте «бартер» на взаємовигідних умовах. Проводьте спільні заходи, трансляції та інше. Зростаюча залученість вам забезпечена.

Читайте також:
Особистий бренд в Instagram: як створити за 9 кроків + просування і приклади

Обробляйте повідомлення швидко

Постарайтеся блискавично реагувати на будь-яку активність юзерів. Підтримуйте дискусії в коментарях, відповідайте на питання, допомагайте визначитися з покупкою. Аудиторія зрозуміє, що ви любите свою справу і зацікавлені в ефективному співробітництві.

Якщо на це немає часу, зробіть налаштування Response assistant у вашому співтоваристві.

Просування на Facebook — 10 ідей

Розкажіть про свої успіхи

Позаду – 12 місяців наполегливої роботи. Саме час зробити річний огляд для своїх передплатників. Ваша віддана аудиторія з задоволенням ознайомиться з тим, що ви їй запропонуєте. І, звичайно ж, не забудьте ще раз нагадати про себе (бренді).

Просування на Facebook — 10 ідей

Моя довідка - Корисні поради