Просте просування: програма для розкрутки Instagram

Аудиторія у соціальних мережах зараз може принести велику користь, якщо ви хочете заробляти в інтернеті. Завдяки величезному трафіку на таких сайтах з’являється маса способів отримання доходу. Але це теж робота – необхідно постійно працювати над просуванням. Поговоримо про таку річ як програма для розкрутки Instagram.

Перевага програм перед онлайн-сервісами

Сервіси комплексного просування можуть існувати у двох видах: програма на ПК або сайт. У чому їх відмінності і чому софт користується успіхом у людей? Адже дійсно – в них розкрутка не йде онлайн, необхідно запустити прогу, щоб процес йшов. Але разом з тим є три переваги:

 1. Є інструменти, які надають послуги абсолютно безкоштовно. Звичайно, накладають обмеження: в якихось урізаний функціонал, в яких кількість своїх акаунтів.
  Просте просування: програма для розкрутки Instagram
 2. Безпека. Сервіси – ті ж програми, тільки їх код запущений на чужому комп’ютері -сервері. Софт ж в якості сервера використовує ваш комп’ютер, а значить всі особисті дані зберігаються у вас.
 3. Більш рідкісний бан. Невідомо, з яких серверів буде вестися робота хмарного інструменту. А соціальна мережа стежить за тим, щоб підключення йшло з одного міста. Тому, якщо ви будете використовувати свій ПК, підключення, природно, буде йти з звичного IP-адреси і ймовірність того, що система зрозуміє, що ви хитрите, нижче.

Просте просування: програма для розкрутки Instagram

Підбірка програм для розкрутки Инстаграма

Просувати акаунт прогою безпечно для запису, але не для компа. Програма для розкрутки Instagram може принести на пристрій вірус. А з-за нього можуть витекти до зловмисникам взагалі всі ваші особисті дані, починаючи фотографіями і закінчуючи даними банківських карток. Тому потрібно використовувати тільки надійний і перевірений софт. Я можу порадити наступні варіанти:

 1. Socialkit. Мені доводилося описувати багато прог, і в цій інтерфейс один з найскладніших. Але не варто лякатися, адже, якщо ви з ним розберетеся, зможете налаштувати роботу інструменту максимально точно і безпечно для вашого облікового запису. Доступний безкоштовний тріал.
  Просте просування: програма для розкрутки Instagram
 2. Brobot. В даному випадку, якщо у вас тільки один акаунт, просування може вестися абсолютно безкоштовно. Функціоналу вам цілком вистачить.
  Просте просування: програма для розкрутки Instagram
 3. Tooligram. Цей інструмент є в обох реалізаціях – і сайт, і прога. Хоча софт і має спрощений функціонал щодо сервісу, вам цілком вистачить. Не варто звертати увагу на величезну різницю в ціні. Хоча Тулиграм і обіцяє мінімальну вартість сайту в 199 рублів, більшу частину функцій доведеться докуповувати, і це може вийти дорожче, ніж 1199, яку ви заплатите за софт.

Просте просування: програма для розкрутки Instagram

У яких випадках краще використовувати онлайн-сервіси для просування?

Напевно є випадки, коли хмарні варіанти краще. Якщо у вас немає параної в плані злому профілю чи ви впевнені в інструменті, я б порадила вам використовувати саме сайт. Це звільняє вас від прив’язки до ПК. Звичайно, проблема з підключенням через сервера з інших регіонів залишаються. Але при бажанні ви можете придбати проксі з вашого міста і запустити інструмент саме через нього.

Так що, якщо ви хочете отримати велику користь від вкладень у розкручування, я б радила сервіси.

 

Підбірка онлайн-сервісів для розкрутки Instagram

Безпека можуть гарантувати і сервіси. Якщо говорити про ефективність, то найкраща програма для розкрутки Instagram не може зрівнятися з сайтом. Досягається цей рівень можливістю безперервної роботи. Але це суб’єктивна думка, з якими ви можете не погодитися.

У будь-якому випадку, я можу порадити наступні інструменти:

 1. Zengram. Цим сервісом люди користуються не тільки для розкрутки. Він має додаткові інструменти, парсер і Инсташпион, які в цілому роблять ведення сторінки більш зручним. Вартість досить низька – місяць послуг буде коштувати 665 карбованців.
  Просте просування: програма для розкрутки Instagram
 2. Pamagram. Цінник цього сайту становить 792 рубля на місяць. У ньому є все, що потрібно – функціонал массфолловинга і статистика для відстеження прогресу. Відгуки досить непогані.
  Просте просування: програма для розкрутки Instagram
 3. Instaplus. Можливості ті ж самі, додати особливо нічого. Можу відзначити те, що просування одного аккаунта на місяць обійдеться в 399 рублів. Якщо потрібно більше, можете придбати тариф на 5 за 1199 рублів.
  Просте просування: програма для розкрутки Instagram

Просування в соціальних мережах стало наукою і способом заробітку через інтернет. Люди перестають працювати в реальному житті і повністю переходять в онлайн. Звичайно, далеко не завжди ця затія закінчується успішно. Але біда зазвичай полягає у невмінні працювати з соцмережею. Способів набору аудиторії багато. Найпростіший і недорогий – сервіси або програми комплексної розкрутки.

Запитання наших читачів

Просте просування: програма для розкрутки Instagram#1. Чому Instagram бореться з сервісами комплексного просування?

Спам – зло сучасного інтернету, яка грає на руку шахраям. Для спаму необхідні помічники, що автоматизують роботу в соцмережі. До нього, до речі, система відносить і масові дії, на основі яких побудовані сайти розкрутки. Що таке безладні лайки, як не спам?

Просте просування: програма для розкрутки Instagram#2. За якісь сторонні інструменти можуть забанити?

Взагалі за все. Щоправда, випадків, коли заблокували за сервіс розкрутки, зустрічаються набагато частіше, ніж бани за планувальники.

Просте просування: програма для розкрутки Instagram#3. Що робити, щоб не забанили за програму для розкрутки?

Таке просування система визначає за порушення обмежень. В інструменти розкрутки включені механізми захисту, але для більшої безпеки потрібно налаштувати роботу помічника. По-перше, не запускайте кілька таких сайтів одночасно. А по-друге, пошукайте в інтерфейсі розклад активності та встановіть його так, щоб робота йшла тоді, коли користувачі у вашому часовому поясі онлайн. Так буде йти імітація реальної людини.

Щоб задати питання або висловитися — пиши у коментарях. А також дивись корисне відео по темі.

Моя довідка - Корисні поради