Пропали історії в Инстаграмме – що робити: на Айфоне і Андроїд

Пропали історії в Инстаграме – що робити і як відновити публікації? Дана інтернет-майданчик постійно розвивається, але з кожним оновленням можливо і поява багів і помилок. Розробники з останніми версіями програми прагнуть до усунення проблем, але вдосконалення незмінно призводить до нових недоліків. У деяких випадках баги можливо виявити і усунути самостійно, якщо вони не є помилками розробників.

Пропали історії в Инстаграмме  що робити: на Айфоне і Андроїд

Що робити, якщо пропали історії в Инстаграмме: на телефоні

Для смартфона розробники систематично розробляють нові версії програми, але неполадки можуть траплятися і при їх використанні. Встановити передумови для збоїв на пристрої можливо самостійно. Тільки після цього можливе внесення продуктивних змін.

На айфоне

При використанні соціальної мережі на телефоні можливі наступні проблеми:

 • Версія оновлення застаріла. Стара програма працює погано, тому часто вилітає. Ранні версії не володіють і функціями завантаження і перегляду історій. Для перевірки причини слід відкрити магазин додатків і знайти в ньому Instagram.
 • Невідповідність апарату останнім ОС і оновлень. Застарілі iPhone і iPad не підтримують останні iOS, а установка Instagram з сторіс можлива тільки для iOS не менше 7-й.
 • Погане інтернет-з’єднання. Характерно для роботи на сім-карті або мережі Wi-Fi. Stories при цьому лагают і завантажуються не повністю. Кращий спосіб змусити з’єднання працювати, це перезавантажити мережу. Роутер досить перезапустити, сім-карту рекомендується вийняти і знову внести в слот.
 • Обмеження доступу. Функція може бути недоступна для користувачів, якщо автор сторіс закрив власний профіль або цей розділ.
 • Айфон є порівняно надійним пристроєм, тому неполадки з ним трапляються рідко. Але проблеми з мережею можуть стати приводом для звернення в технічну підтримку провайдера-постачальника послуг або в ремонтний сервіс.

  На Андроїді

  На смартфонах, що працюють на системі Андроїд, виникають ті ж проблеми. Якщо фото або відео недоступне, ймовірні передумови:

  • старіння пристрою;
  • тривала відсутність оновлень;
  • проблеми з мережею або сім-картою;
  • закриття користувачем доступу.

  Пропали історії в Инстаграмме  що робити: на Айфоне і Андроїд

  Іншою ймовірною причиною може стати невідповідність дати фактичної і встановленої на пристрої. У такому разі складності виникають і при авторизації, оскільки програма не надає доступ при невідповідності в цілях безпеки. Переглянути та змінити установки буде потрібно в самому апараті.

  Лагают історії в Инстаграме: причини

  Вище перераховані основні передумови для проблем у соціальній мережі. Але можливі труднощі при роботі на комп’ютері. Причини:

  • неякісне інтернет-з’єднання;
  • перевантаженість мережі;
  • неякісне оновлення з багами і помилками;
  • невідповідність браузеру;
  • обмеження доступу.

  Раніше сториз були недоступні для перегляду на комп’ютері і останнє оновлення соцмережі може не відповідати застарілого браузера.

  Пропали історії в Инстаграмме  що робити: на Айфоне і Андроїд

  Причинами до появи несправностей можуть стати внутрішні помилки нових оновлень. Але що робити, якщо пропали історії в Инстаграме після внесення змін? В такому разі самостійно скорегувати роботу сервісу неможливо. Але оновлена версія з’являється в магазині порівняно швидко, тому буде потрібно тільки дочекатися її виходу.

  Висновок

  Баги з соціальною мережею виникають порівняно рідко, тому вона вважається надійною. Але якщо користувачеві не вдається переглянути stories передплатників, рекомендується перевірити апарат на причини появи несправностей. Далі багато хто з них вдасться усунути самостійно.

  Моя довідка - Корисні поради