Пропали історії в Инстаграме: чому і що робити

Пропали історії в инстаграме… Лякає ситуація 21 століття. І що б не було причиною проблеми – проблеми зі зв’язком або збій програми – потрібно у що б то не стало, повернути програму в робочий стан. Ситуація ще ускладнюється тим, що термін «життя» всіх сторіс всього 24 години. Потім відправляються в архів. Вчасно не вирішивши проблему, можна упустити щось важливе.

Величезна кількість людей сьогодні залучені в цю соціальну мережу. З різних причин.

 • Інтерес до життя інших людей, у тому числі знаменитостей.
 • Ведення блогу.
 • Розкрутка інтернет-продажів.

В незалежності від того, чи має користувач особистий аккаунт для спілкування або професійний для заробітку або просування, зникнення сторіс – це проблема для тих, хто звик спілкуватися і працювати на даній платформі.

Instagram – популярна соціальна мережа, куди приходять, в тому числі і для заробітку. Тому і уваги їй приділяється величезна. Про наявність багів після оновлення програми, про способи усунення їх відразу починається емоційне обговорення.

Хоча найчастіше при неповному відображенні вмісту має місце бути проблема локального масштабу. Розглянемо основні проблеми, які часто виникають на одному конкретному пристрої.

Що робити, якщо пропали історії в Инстаграмме

Отже, розташування сторіс тих записів, у яких ви числитеся в передплатників, організовано досить просто. Верхня частина розділу новинної стрічки зайнята саме ними. Фото аккаунта, має актуальний контент, обведене різнобарвною окантовкою.

Читайте також:
Красиві цитати для Інстаграмма

Пропали історії в Инстаграме: чому і що робитиПропали історії в Инстаграме: чому і що робити

Не помітити, що зовсім пропав цей розділ або, наприклад, довгий час перестають з’являтися нові історії, практично неможливо. Це відразу кидається в очі.

Для початку, варто вивчити, які причини могли послужити перешкодою у відображенні сторіс. Навряд чи варто бігти в організацію з ремонту телефонів, якщо потім виявиться, що потрібно було всього лише перезавантажити пристрій.

Однак, бувають причини і серйозніше. Отже, чому пропали історії в инстаграме?

Пропали сторіс в Instagram: основні причини

На існування нових stories в інсте відводиться 24 години. Зрозуміло, що, якщо вони не відображаються і проблема не вирішиться, є ймовірність не побачити цікавить контент друзів ніколи.

Ось що може призвести до даної проблеми.

 • Встановлений оновлення. Для активації актуальної версії досить зайти в App Store або google Play і поставити завантаження. Надалі, щоб уникнути подібних ситуацій, можна поставити функцію автоматичного оновлення.
 • Застаріле пристрій. Популярні програми на кшталт инстаграма постійно удосконалюються, здобуваючи нові функції. А це, в свою чергу, вимагає ресурсів гаджета. Якщо телефон, планшет або ноутбук програмно застаріли, то не дивно, якщо вони перестануть підтримувати Инстаграмм.
 • Інтернет працює нестабільно. Причому, мова йде як про Ваше з’єднання, так і про мережу друзів. Або додаток не може завантажити великий обсяг історій, або у зв’язку з відсутністю інтернету, викладаються сторіс просто видаляються.
 • Неправильно виставлена дата або час. Додаток зіставляє свої параметри з показаннями пристрою. При наявності невідповідності можливе блокування деяких можливостей. Що робити, якщо в инстаграме пропали історії із зазначеної причини? Відкоригувати дані на телефоні або ноутбуці, а ще краще поставити автоматичне визначення часового поясу.

Перераховані причини – найпоширеніші, але, в той же час, не зовсім очевидні. Є й інші ситуації, які трапляються нехай і не так часто, але тим не менш мають місце бути.

Читайте також:
Instagram в Росії — 13 цікавих фактів

Чому зникли сторіс в Instagram

Банальна проблема, через яку Ви можете виявити звичного змісту. Це перевантаженість пристрою. Часто користувачі забувають очищати кеш, закривати додатки (просто згортаючи їх вікна). Все це призводить до перевантаження оперативної пам’яті. Тоді сторіс не буде видно ще й тому, що немає технічної можливості для прогрузки.

Що робити якщо в инстаграме пропали історії саме з такої причини? Чистити телефон, використовуючи майстер очищення. Перевірити через диспетчер завдань, які програми досі відкриті і які процес не зупинено. Можна так само перезавантажити пристрій.

Щоб не стикатися з проблемами подібного характеру, корисно взяти за звичку деякі дії.

 • Очищати телефон від непотрібного сміття.
 • Закривати додатки відразу після закінчення їх використання (а не згортати).
 • Не тримати на пристрої непотрібних програм.

Рекомендуються спеціальні програми очищення. Вони попереджають не тільки про скупчення сміття, але і вказують на найбільш енерговитратні програми. Тим самим, використовуючи повідомлення майстра очищення можна не доводити ситуацію до критичної.

Пропали історії з шапки стрічки

Ще одна ситуація. Повне обмеження доступу до сторіс. Якщо інші друзі бачать фото і відео, тоді один або група користувачів приховали інформацію. Це можна зробити при створенні, натиснувши на коліщатко в лівому верхньому кутку.

Пропали історії в Инстаграме: чому і що робитиПропали історії в Инстаграме: чому і що робити

Випадок, коли пропали історії в инстаграме з цієї причини можливий. Але малоймовірний. Навряд чи одночасно користувачі вирішать закрити інформацію від конкретної людини.

Що робити, якщо в Инстаграме пропали історії людей

Отже, проблема виявлена. У верхній частині екрана програми Instagram сторіс немає. Схема дій виглядає так.

 • Перевірити якість інтернету.
 • Перезавантажити пристрій.
 • Визначити, чи вийшло оновлення програми і відбулася активація.
 • В описі вимог на App Store або Play Market вивчити системні вимоги. У разі невідповідності поточним – оновити пристрій або замінити на новий.
 • У налаштуваннях Дати і часу встановити прапорець – Автоматичне визначення часового поясу.
Читайте також:
Карусель Instagram: що це таке, як зробити, знайти, завантажити та викласти

Нехитрий список невідкладних справ найчастіше врятує.

Пропали актуальні історії в Instagram

Проблеми, описані вище, виникають як при використанні на телефоні, так і при перегляді на комп’ютері. Це абсолютно універсальна підбірка.

Але є ще один пункт. І він ставиться до питання роботи з додатком на комп’ютері. За замовчуванням додатково встановлювати нічого не потрібно. Instagram на ноутбуці чи комп’ютері працює в кожному браузері.

Однак, якщо раптом пропали історії в инстаграме, якщо неможливо переглянути фото, то скористайтеся спеціальним розширенням. У випадку з браузером Google, наприклад, це Chrome IG Story. І ви знову безперешкодно потрапляєте в думки і життя цікавих людей.

Після оновлення Instagram пропали історії

Збій програми, звичайно можливий. Для програми такого рівня це рідкість. У разі виникнення помилок инстаграма досить просто дочекатися виходу виправлень розробників. Зважаючи кількості користувачів і розмаху мережі, часу багато не займе. Адже скарг і звернень буде багато.

Непогано також звернутися в службу підтримки з докладним зазначенням проблеми. Це допоможе прискорити «лікування» инстаграма. Можливо, стався збій на конкретної моделі телефону або конкретному профілі.

Пропали історії в Инстаграме: чому і що робитиПропали історії в Инстаграме: чому і що робити

Незалежно від того, чому пропали історії в инстаграме, рішення знайдеться. Повертайтеся до небанальному спілкування, діліться емоціями з близькими!

Моя довідка - Корисні поради