Промопосты в ВКонтакте — приклади використання

Промопосты в ВКонтакте — приклади використання

Ви все ще не знаєте, що таке промопост в вк? Це новий формат реклами, що з’явився в мережі порівняно недавно. На сьогоднішній день він не може похвалитися високою конкуренцією серед рекламодавців, і це забезпечує першовідкривачам грандіозні плюси в роботі.

Пости сприймаються публікою набагато краще, ніж рекламні банери та інші «відволікаючі» увага вивіски.

Що необхідно зробити, щоб промопосты стали ефективніше?

Проводите опитування серед користувачів

Опитування в соціальній мережі ВКонтакте – це ідеальний інструмент для пошуку нових клієнтів. Припустимо, ви просуваєте на майданчику модельну школу для дітей. І замість стандартної реклами можете опитати передплатників: «А ви хочете, щоб ваша дитина стала моделлю?». Далі ви вказуєте можливі варіанти відповідей. І тим юзерам, які відповіли на запитання позитивно, можна сміливо постукати в ЛС з більш конкретною пропозицією. По суті, вони самі виявили таке бажання. Вам залишається лише зробити ще один крок назустріч.

Це працює дивовижно, адже вам не доведеться сподіватися на удачу. Вам не потрібно писати випадковим людям. Подальше рекламне пропозицію не викличе у адресатів неприємного здивування, роздратування та інших негативних емоцій. Безумовно, деякі люди можуть відповісти «Так!» чисто гіпотетично. Можливо, вони навіть не є батьками, а лише «говорять» про своїх мріях. Але таку можливість не можна упускати.

Кнопки в промопостах

Навіщо це потрібно:

 • Привертає увагу;
 • Кнопка «включає» заклик до дії;
 • У неї можна зашити або посилання контактні дані;
 • Текст кнопки редагується.

Хочете, щоб користувач став учасником вашої спільноти? Додайте кнопку «Підписатися».

Бажаєте продати товар за допомогою ЛС? Створіть кнопку «Зв’язатися».

Хочете підвищити активність на сайті магазину? Виберіть відповідну кнопку: «Купити», «Заповнити», «Записатися» та інше.

Не забувайте про те, що кнопка повинна бути помітною і виразною. Помилково вважати, що аудиторія не звертає уваги на такі дрібниці. Людині може не сподобатися все що завгодно.

Попрацюйте над дизайном кнопки, пошукайте красиві шаблони, і тоді повз поста ніхто не пройде!

Emoji

Як зробити промопост в вк більш привабливим? Розбавте нудне текстове полотно за допомогою смайлів. Раніше в соціальній мережі ВКонтакте стоять ліміт на 2-3 смайла. Сьогодні користувачам доступно 6 штук. Розставте їх у текстовій підпису рівномірно і з розумом.

«Земляки»

Людина влаштована таким чином, що він добре реагує на назви знайомих йому місць. Ви коли-небудь бачили в Інтернеті рекламу з назвою вашого рідного міста? Чіпляє, не чи правда?

Особливо якщо місто маленьке, а його згадали на популярній соціальній майданчику. Ви підсвідомо захочете подивитися, що там написано. Якщо ви надаєте послуги в конкретній геолокаціі, обов’язково додавайте до посту дану інформацію. «Земляки» повинні відреагувати хоча б з цікавості.

Приховані посилання

Хочете нагнати трафік в співтовариство або запустити націлювання на мобільні пристрої? Розміщуйте приховані «адреси» в тексті. Це стане для вас справжньою паличкою-виручалочкою.

Покажчики

Промопост містить посилання. Але навіть якщо користувачі уважно вивчають контент, буде не зайвим полегшити їм це заняття. На графічній частині посту додайте стрілку-покажчик. Пошукайте шаблони в Інтернеті. Якщо такий варіант оформлення вам не по душі, додайте в промопост кнопку.

Актуальні меми

Найчастіше подібний контент сприймається публікою «на ура». Але тільки в тих випадках, коли люди бачать щось модне, оригінальне і неизбитое до «смерті». До речі! Мем повинен хоч якось збігатися за змістом з рекламою вашого бренду в мережі. Не варто використовувати популярні картинки, якщо не дотримано останнє правило. Використовуйте популярних і адекватних персонажів, коригуючи исходники за своїми задумами.

Взаємодія з аудиторією

Вам вдалося зібрати величезну кількість фоловерів? Не поспішайте радіти, якщо це «холодна» публіка! Ваше завдання – розтопити лід у спілкуванні між брендом і цільовою аудиторією. Станьте ближче, відвертіше, задавайте питання своїм шанувальникам. Додавайте заклики до дій, використовуючи відповідні дієслова. Намагайтеся задавати такі питання, щоб користувачі відповідали позитивно. «Хочете відкрити свій бізнес»? («Так!»).

Гендерний ознака

У деяких випадках компанії рекламують послуги/продукцію окремо для чоловіків і для жінок. Направте своє оголошення на потрібну аудиторію. Це можна зробити навіть за допомогою питання в заголовку. Промопост в вк приклад: «А ти бізнес-леді?».

Mobile і Desktop

Якщо не хочете отримати усереднені показники, не цурайтесь від вибору мобільного трафіку. Іноді він виявляється досить ефективним. Визначтеся, що вам підходить найбільше, розділяючи трафік і заміряючи результати. Аналіз промопостов вк – важлива складова роботи.

«Емоційний» контент

При бажанні можна заповнити банер додатковим текстом. Але краще вибрати для реклами таку картинку, яка «розповість» про все сама за себе. На зображенні повинна бути конкретна емоція (захват, гордість, сум та інше). Емоція повинна спонукати людину до дії.

Відомий випадок, коли компанія запустила оголошення з кричущим чоловіком на картинці. При цьому обійшлося без Фотошопу і будь-яких інших маніпуляцій із зображенням. Користувачі так «злетілися» на посаду, ніби там медом намазано. Ось що робить просте людське цікавість. Рекламна кампанія вистрілила миттєво! Підберіть оптимальний розмір фото для промоста вк, і спробуйте повторити цей успіх!

Як догодити?

Пости повинні бути оформлені з урахуванням смакових переваг цільової аудиторії. Якщо користувачі не мають симпатії до лонгридам, не потрібно насильно напихати їх довгими творами. Це не той випадок, коли буде доречним піти проти системи. Проведіть опитування і визначитеся з оптимальним розміром тексту. Те ж саме стосується і аудиторії, яка віддає перевагу інформативним записів. Не позбавляйте їх цього задоволення.

Структурування тексту

Ну що ж, подати думка коротко не вдалося? Це ще не привід видаляти зайві фрагменти тексту. Постарайтеся структурувати його правильно.

Стандартна послідовність:

 • Звернення до публіки;
 • Виявлення болю;
 • Презентація товару/послуги;
 • Заклик до дії.

Обов’язково розділіть текст на абзаци, використовувати підзаголовки, списки і смайли.

«Принада»

Інтригуючий банер – це відмінний спосіб привернути увагу аудиторії. Вкажіть понад привабливу ціну на дорогий товар або пообіцяйте розкрити важливу таємницю (після переходу на сайт).

Пам’ятайте, що це не повинно бути обманом! Виконайте свою обіцянку або придумайте іншу «приманку».

Чіткий дедлайн

Якщо рекламне пропозицію має обмеження по термінах, вкажіть дедлайн. Це спровокує публіку на швидке прийняття рішення. Цей маркетинговий хід працює досить ефективно, проте застосовувати його треба з розумом.

Помилка: «Встигни записатися на безкоштовний тренінг з продажу! Залишилось 3 місця». Не можна недооцінювати кількість скептиків серед передплатників. Користувачі можуть просто не повірити і висловити своє «Пффф, та як же! Всього 3 місця! Ну да ну да». Ставте правдоподібне обмеження.

«Плюси» у коментарях

Хочете отримувати ліди дешевше? Пообіцяйте юзерам бонус, за умови виконання конкретної дії. Наприклад, нехай користувачі поставлять «+» в коментарях під постом в співтоваристві.

 • Запустіть акцію, закріпіть даний пост у шапці;
 • Рекламуйте акцію, і не забудьте придумати дію;
 • PROFIT. Недорогі ліди вам забезпечені!

Замість «плюсиков» у коментарях можна запропонувати аудиторії ставити лайки під публікацією. Головна перевага – «сердечко» можна поставити прямо в стрічці новин профілю. Недолік – лайки цілком можуть бути випадковими.

Приклад: «Поставте «+» у коментарях до запису і отримаєте знижку 15% на будь-чохол для смартфона». А в самому пості вкажіть, що менеджери зв’яжуться з усіма бажаючими отримати знижку на товар з асортименту магазину.

Подумайте самі: користувачеві простіше поставити один примітивний символ у вказаному місці, ніж проявити ініціативу на оформлення замовлення чохла. Але ж це одне і те ж! Найголовніше – ваша вчасна реакція на бажання потенційного клієнта. Доведіть угоду до її логічного завершення. Дана стратегія дозволяє знайти «гарячих» покупців.

Моя довідка - Корисні поради