PromoFlow для Инстаграма: автопостинг і накрутка

PromoFlow для Инстаграма – інструмент накрутки, просування і автоматичного розміщення публікацій. З його допомогою, власник бізнес-сторінки і особистого профілю зможе додавати передплатників, відписуватись від нецікавих користувачів, створювати публікації і ставити на автоматично розміщення.

Особливості налаштування PromoFlow

Мобільний додаток PromoFlow розраховане на просування сторінок в Инстаграме. Користувач може додати до 25 акаунтів і працювати з кожним окремо. Запропоновано платний пакет на купівлю передплатників і можливість безкоштовного використання за перегляд реклами.

За одну автоматичні розміщену публікацію з рахунку списується дві монети. За першу реєстрацію нараховується 100 монет.

PromoFlow для Инстаграма: автопостинг і накрутка

Функції програми:

 • накрутка передплатників. Користувач купує певну кількість передплатників і може запускати накрутку, зупиняти і ставити таймер;
 • автоматична публікація. Розділ з календарем, де можна розпланувати пости, додати опис і теги;
 • відписка і блокування. Видалення підписок і автоматичне блокування неактивних передплатників, ботів;
 • Директ. Можливість відповісти в Особисті повідомлення, створити розсилку з синонімами і різними варіантами сповіщень;
 • лайки та передплата. Система автоматично підписує на заданих користувачів, ставити «Мені подобається» на чужі публікації.

При цьому, у додатку відсутні налаштування таргету, тому для кожної функції представлена окрема категорія з налаштуваннями. У PromoFlow для Инстаграма можна включати і вимикати завдання, зупиняючи роботу у фоновому режимі.

Накрутка Instagram через PromoFlow

Отримати передплатників можна тільки після оплати. Раніше була доступна функція з залученням друзів, але через почастішання випадків шахрайства – запрошення друзів було заблоковано.

Щоб подивитися стан балансу і купити передплатників, користувачеві потрібно:

 1. Відкрити додаток PromoFlow.
 2. Перейти в бічне меню – Управління балансом.
 3. Вибрати тип оплати.

PromoFlow для Инстаграма: автопостинг і накрутка

Купівля здійснює на певну кількість передплатників: від 1000 до 100.000, де стартова ціна – 200 рублів. Обліковий запис PromoFlow прив’язується до номера мобільного та запису Google. Тобто, змінивши пристрій, користувач зможе продовжити накрутку.

Читайте також:
Інструкція, як зробити публічну сторінку в Инстаграме

При нульовому балансі така функція заблокована. Але можна використовувати й інші способи, що б отримати передплатників через додаток: скористатися автоматичною підпискою на цільову аудиторію.

Власник профілю встановлюється параметр «Підписуватися на інших користувачів: по лайкам, коментарів або схожої тематики». У цьому випадку важливо встановити таймер і обмеження – сторінку можуть заблокувати в Инстаграме, якщо користувач підписувався занадто часто.

Особливість роботи накрутки в тому, що списання відбувається тільки при взаємно передплатою. Тобто, якщо користувач купив код на 1000 передплатників, підписався на 200 і вони зробили те ж саме – з рахунку буде списана сума тільки в 200 чоловік.

Налаштування автопостинга

У PromoFlow для Инстаграма автоматичний постинг не вимагає поповнення рахунку. Якщо власник сторінки заробив на перегляді реклами бонуси – він може їх витратити на автопостинг.

Щоб створити завдання на розміщення публікації з часу, слід:

 1. Відкрити потрібну сторінку в PromoFlow.
 2. У нижній частині екрана вибрати «Автопостинг».PromoFlow для Инстаграма: автопостинг і накрутка
 3. В розділі «Фото та відео» — вибрати тип матеріалу для публікації і вказати його в Галереї. Встановити час і при необхідності опис.PromoFlow для Инстаграма: автопостинг і накрутка
 4. Зберегти створений пост.

Додаток працює у фоновому режимі, і щоб фото або відео опубликовались – потрібно залишити підключення до Інтернету активним.

Коли запис буде розміщена, PrompFlow сповістить користувача звуковим сигналом та вібрацією. У календарі публікація відзначається зеленим кольором при успішному розміщенні і червоним, якщо сталася помилка.

Один з недолік автоматичного постінга: якщо в Инстаграме були проблеми з завантаженням Стрічки, смартфон не був підключений до мережі або в зазначений час була викладена інша публікація – підготовлена запис розміщена не буде.

 • Завантажити на Android
Читайте також:
Інструкція, як в Инстаграме зробити «Публічна особа»

В іншому, PromoFlow для Инстаграма – інструмент для просування з набором налаштувань, просуванням і відпискою за заданими параметрами.

Моя довідка - Корисні поради