Програми для сторіс в Instagram – які качати

Instagram – соціальна мережа, яка приваблює з кожним днем велику кількість користувачів. З’явилося функція сторіс – стала улюбленим інструментом не тільки блогерів, бізнес – акаунтів, але і простих користувачів.

Сторіс відмінна можливість показати широкій публіці шматочок зі своєї реальному житті. Публікуючи сторіс в instagram, кожен власник профілю може моніторити, яка кількість переглядів набрано і які емоції або коментарі залишають передплатники. Щоб історії в инстаграме були привабливішими, то багато користуються сторонніми ресурсами – додатками.

Існують спеціальні програми для сторіс в instagram, які полегшують ведення своєї сторінки, якщо вона у вас для заробітку грошей.

Програми для сторіс в Instagram   які качати

Програми для створення сторіс

Як розмістити stories в instagram, знає кожен, але давайте, актуалізуємо послідовність:

  • Запускаєте Instagram;
  • Проводьте по екрану в праву сторону. Або обираєте заздалегідь зроблене фото/відео, або зробіть кадр.
  • Додайте стікер, напис, місце, відмітьте одного, використовуйте фільтр. Поле всіх цих дій можете натиснути поділитися.

Увага! Можливостей у сторіс instagram через спеціальні мобільні додатки набагато більше.

Перший мобільний додаток для телефонів з ОС Android, яке представимо вашій увазі No Crop Story for Instagram. У чому його перевага? З його допомогою можна завантажувати в історії фотографії, які мають горизонтальний формат. Редагувати можна в 3 варіантах. Також є розширена обробка фото, ви можете зробити його дзеркальним, розмитим. Створити ефект обертання фотографії. В ньому можна обробляти і раніше зроблені фотографії.

Video Splitter – відмінне додаток для роботи тільки з відеороликами. Тому що з його допомогою, ви можете контролювати тривалість або нарізати довге відео на проміжні відрізки рівні 15 секунд. Тому що в історії довше відео не завантажиться, сам instagram його обріже.

Читайте також:
Вибираємо генератор випадкових чисел в Instagram для конкурсу

SEEZERFullSizeInstagramCollageStorymakerпрограмма історії в instagram незамінна для любителів створювати колажі з декількох фотографій або мріє об’єднати два відео в один і розмістити його в історії. Саме ці дії вона дозволяє здійснювати з матеріалами для сторіс. Stories створені даною програмою можете розміщувати і в інших месенджерах, де є така функція. Також можна додавати стікери, які є в асортименті.

Без уваги не залишилися, і власники телефонів з iOS. Програми для створення історій можна знайти у великій кількості. Ми розповімо лише про кількох, які користуються популярністю серед користувачів.

«Історії без обмежень» – розроблена російським програмістом. Воно дозволяє додавати в історії відео і фотографії, яким більше однієї доби. Дана програма платна, вартість близько 70 рублів. Воно необхідне тим, хто любить постити зроблені раннє кадри.

Важливо! Якщо не так часто використовуєте старий контент для своїх історій, то можете завантажити безкоштовні ресурси. Деякі з них мають цю функцію.

Story Splitter – платний ресурс, вартість 0.99 центів. Має підтримку російської мови, що полегшує роботу з інтерфейсом. Pro версія має обмежені можливості. Наприклад, на вашому сторіс буде присутній водяний знак програми. Вкорочувати відео ви не зможете. Але запуск свого INSTAGRAM через це додаток відбувається швидше. А ось в повній платній версії всі функції працюють.

Story Size – абсолютно безкоштовно. Воно прекрасно справляється зі своїм завданням підганяти реальний розмір фото під розмір stoties инстаграма. Також заповнити утворилися порожні поля ви можете фоном, розмити ці межі, а також зробити акцент на пікселях.

Оформляємо історію

Існують мобільні додатки для історій instagram, які дозволяють їх оформляти. Наприклад, Animator, створює з ваших фотографій мульт – анімації, які просто пожвавлять ваші історії. Canva – сервіс, який має велику колекцію готових красивих шаблонів.

Читайте також:
Кращий час для постингу в Instagram: в будні і у вихідні дні.

Щоб скачати сторіс

Також не залишилося осторонь і додаток для збереження сторіс з instagram. Як не дивно, але в Instagram можна завантажувати не тільки публікації, але завантажити відео з instagram stories цілком можливо. Якщо скористатися спеціальною програмкою – StorySave для андроїд і Repost Stories for Instagram для власників iOS. Також для браузерів на комп’ютер необхідно встановити спеціальне розширення. Розширення залежить від браузера, яким ви користуєтеся. Chrome IG Story для Google Chrome. Користувачі «Яндекс.Браузера» і Opera можуть встановити розширення InstaSaver.

Моя довідка - Корисні поради