Програми для перегляду сторіс в Instagram безкоштовно на комп’ютері

Програма для перегляду сторіс в Instagram дозволяє здійснювати масовий перегляд відразу на багатьох акаунтах. Це грамотний хід, за рахунок якого власник профайлу просуває свою сторінку, охоплює більшу кількість аудиторії, додає відвідуваність на свою обліковий запис. У цій статті ми розглянемо актуальні та дієві ресурси, які допоможуть у просуванні блогу, магазину або приватного профілю у популярній соціальній мережі Instagram.

Програми для сторіс в Instagram

Найбільш дієвими є повноцінні програми або онлайн-ресурси, які застосовуються на комп’ютері. Але є ще і їх спрощені версії для мобільних телефонів і планшетів.

На комп’ютері

Перший сервіс — Tooligram. Він вважається кращим за масслукингу, і рекордсмен за охопленням — вам дозволено переглядати до мільйона stories.

Програми для перегляду сторіс в Instagram безкоштовно на компютеріПрограми для перегляду сторіс в Instagram безкоштовно на компютері

Враховуючи обсяги нових і діючих користувачів, сервіс пропускає через себе більше 120 мільйонів сторіс за добу. Тут ви знайдете таку інформацію:

  • зведення по конкурентах;
  • пошук по хештегам і кількістю їх застосувань;
  • геолокаційні теги;
  • лайкеры конкурентів;
  • коментатори і боти;
  • список.Програми для перегляду сторіс в Instagram безкоштовно на компютеріПрограми для перегляду сторіс в Instagram безкоштовно на компютері

Налаштування прості, а інтерфейс інтуїтивно зрозумілий, тому розібратися буде просто навіть новачкам. Окрім переглядів, Тулиграм володіє величезними можливостями, починаючи від стандартного масслайкинга, массфолловинга, автодиректа і закінчуючи мультиссылкой. Унікальним інструментом є можливість робити розсилку директ з ПК або ноутбука.

Програми для перегляду сторіс в Instagram безкоштовно на компютеріПрограми для перегляду сторіс в Instagram безкоштовно на компютері

Програма для масового перегляду сторіс

Ще один ефективний і не менш приємний у використанні сервіс — Zeus. Він показав непогані результати за відносно недовгий час функціонування:

Програми для перегляду сторіс в Instagram безкоштовно на компютеріПрограми для перегляду сторіс в Instagram безкоштовно на компютері

  • простий процес реєстрації, не потребують складних підтверджень;
  • за допомогою двох кліків можливо прив’язати акаунт у Instagram до спеціального сервісу;
  • праворуч вгорі меню — там розташовані всі основні опції.Програми для перегляду сторіс в Instagram безкоштовно на компютеріПрограми для перегляду сторіс в Instagram безкоштовно на компютері

Ця програма для перегляду історій в Instagram примітна тим, що при купівлі базового пакету на баланс падає ліміт переглядів сторіс до 300 тисяч в день. Це дуже великі обсяги, які дадуть результат при правильному застосуванні. Якщо ж цих показників вам недостатньо, рекомендуємо придбати VIP слот, який збільшує охоплення до 4 млн переглядів на добу.

При бажанні підвищити активність своєї сторінки, обов’язково зверніться до цих сервісів. Принцип роботи дуже простий — ви дивіться, вас помічає і підписуються у відповідь. Але для того, щоб на вас підписалися, важливо дотримувати ще одне правильно — зробіть свій профайл привабливим і цікавим.

Моя довідка - Корисні поради